1147
1226
عنوان

اقدامی های 97

| مشاهده متن کامل بحث + 144898 بازدید | 18852 پست
خدایاااا شکر👸👸👸

مرسی اعظم جون🤗🤗🤗

فقط 18 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا  24 بهمن بهترین صدای عمرمو شنیدم صدای معجزه تو، صدای تپیدن قلب کوچولویی که با معجزه بهم هدیه دادیش😍😍😍25 اسفند بازم بهم ثابت کردی معجزه ها وجود دارن و من شیطونی کردن تو دلی کوچولومو دیدم😍😍😍خدایا هرچی بگم از بزرگیت بازم کمه، تو بارها بهم ثابت کردی معجزه ها اتفاق میفتن و من 21 اردیبهشت یک بار دیگه تو صفحه مانیتور اون معجزه خوشگلی که بهم هدیه دادی رو دیدم یه فرشته کوچولوی ناز😍😍❤️❤️خودمو معجزه تو به خودت میسپرم، انشالله که سالم و سلامت بیاد تو بغل من و عشقم🙏🙏🙏🙏
به به مباررررررکه زندگی جون خداروشکر😍😍😍😍😍😍😍ای جونم نازگل خانوم😍😍😍😍😍

مرسی عزیزم

انششششاللله قسمت خودت🤗😍

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا  24 بهمن بهترین صدای عمرمو شنیدم صدای معجزه تو، صدای تپیدن قلب کوچولویی که با معجزه بهم هدیه دادیش😍😍😍25 اسفند بازم بهم ثابت کردی معجزه ها وجود دارن و من شیطونی کردن تو دلی کوچولومو دیدم😍😍😍خدایا هرچی بگم از بزرگیت بازم کمه، تو بارها بهم ثابت کردی معجزه ها اتفاق میفتن و من 21 اردیبهشت یک بار دیگه تو صفحه مانیتور اون معجزه خوشگلی که بهم هدیه دادی رو دیدم یه فرشته کوچولوی ناز😍😍❤️❤️خودمو معجزه تو به خودت میسپرم، انشالله که سالم و سلامت بیاد تو بغل من و عشقم🙏🙏🙏🙏

با شرکت در قرعه کشی چیکادو برنده ساعت اوریجینال جاست کاوالی باشید

کلیک کنید

زهرا جون فک نمیکنم ربطی داشته باشه ولی حتما دوران بارداری رو تحت نظر پزشک بارداری های پرخطر یا پرین ...

سلام اناد جان، منم امیدوارم ربطی نداشته باشه 😯

شهر خودمون هم دو تا پزشک بارداری پرخطر داره، چند نفر رو میشناسم که پیش همین دوتا پزشک انجام دادن و خداروشکر خوب امینو شدن، حالا برم nt ببینم چطوره نتیجه اش

بچه ها محتاجم به دعاتون

خواهش 
1156
سلام اناد جان، منم امیدوارم ربطی نداشته باشه 😯 شهر خودمون هم دو تا پزشک بارداری پرخطر داره، چند نف ...

زهرا جون. نی نی سالمه نگران نباش خواهر البته یکی میخاد به خودم.بگه. از الان واسه 2 هفته دیگه واسه غربالگری دلم میلرزه

فقط 22 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
سلاااااااام بچه هااااااااااا نی نیم هم سالمه😍😍😍😍😍 هم نازگل خانومه😍😍😍😝😭

هزاران مرتبه شکر زندگی جونم خدا برات حفظش کنه نازگل خانوم فداش شم 😍😍😍😍😍😍😍

فقط 18 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدا جونم بابت همه چیز ممنون ،،ممنون که هستی و هوامونو داری به خودت سپردم کنجدمو میدونم مراقبش هستی  خواستی که تو وجودم رشد کن میدونم تا آخرش میخوای، ،،خدا جونم دل همه منتظر ها رو شاد کن یه کنجد کوچولو بهشون بده عاشقتم خدا جونم حکمتت و شکر 
زندگی جون nt شما دفعه اول چند بود که دکتر گفت برو امینو بده

ان تی من مشکلی نداشت

1.4 بود

ازمایش غربالگری اولم ریسک سندروم داون متوسط شده بود که سل فری دادم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
هزاران مرتبه شکر زندگی جونم خدا برات حفظش کنه نازگل خانوم فداش شم 😍😍😍😍😍😍😍

مرسیییییییی فرشته جونم🤗🤗🤗

خدا نی نی تو رو هم حفظ کنه😍😍🙏

1
5
10
15
20
25
30
35
40
8
خدارو شکر بچه سالمه نمیدونی چقدر برات خوشحال شدم من 2 هفته دیگه باید برم غربالگری

مرسی درسا جونم

واااااای من تو پوست خودم نمیگنجم🤗🤗🤗

هزاربار از خدا ممنونم🤗🤗🤗

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مرسیییییییی فرشته جونم🤗🤗🤗 خدا نی نی تو رو هم حفظ کنه😍😍🙏

فدات شم 😘😘😘😘

فقط 18 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدا جونم بابت همه چیز ممنون ،،ممنون که هستی و هوامونو داری به خودت سپردم کنجدمو میدونم مراقبش هستی  خواستی که تو وجودم رشد کن میدونم تا آخرش میخوای، ،،خدا جونم دل همه منتظر ها رو شاد کن یه کنجد کوچولو بهشون بده عاشقتم خدا جونم حکمتت و شکر 
مبارک باشه زندگی انشالا نازگل خانوم رو به سلامتی و شادی بغل بگیری عزیزم😍

ممنون یلدا جون

انشالله نی نی شما هم سالم و سلامت بیاد بغلت😍

1
5
10
15
20
25
30
35
40
منم جنین دفعه قبلم مشکل سیستیک هیگروما داشت، البته مشکلات دیگه ای هم داشت، ساغر جون برا این بار که ب ...

ببین خانمی من مرداد 96 سقط کردم قبل از سقط دکتر ژنتیک واسم آزمایش های ایمنی رو نوشت و معلوم شد که سه تا عفونت هم زمان توی بدنم مثبته! که دکتر میگفت حتی یکیش میتونه به تنهایی جنین رو ناقص کنه واسه من که 3 تا مثبت بود!!! بعد از سقط هم جنین رو دادیم پاتولوژی و مشخص شد که مشکل کروموزومی نبوده. تا 2 ماه بعد از سقطم با دکتره ژنتیک و فوق تخصص عفونی و پزشک زنات بررسی کردیم و به این نتیجه رسیدیم که این اتفاق (هیدروپس و ان تی بالا و...) بخاطره این عفونت ها بوده.  مهر 97 دوباره باردار شدم. از 3 ماه قبل از بارداری چکاپ های لازم رو دادم. و دوباره اون آزمایش ایمنی و چندتا آز مکمل دیگه انجان دادم که خداروشکر همه ی عفونت ها منفی شده بود. از 4 ماه قبل هم فولیک 5 میخوردم. بعد از بارداری مجدد هم با 3تا پزشک زنان مشورت کردم و همه گفتن چون دلیلِ مشکلات جنین عفونت ها بوده و الان کاملا برطرف شده و بررسی های لازم شده جای نگرانی نیست. و هیچکدوم سل فری یا آمنیوسنتز پیشنهاد ندادن. حتی من آز خونِ غربالگری دوم هم ندادم فقط سونو رو دادم چون دکترم گفت نیازی نیست. 

شما هم اگر دکترت تاریخچه ت رو میدونِ و بهش اعتماد داری طبقِ نظرش عمل کن. و آرامشت رو حفظ کن. 

من با وجوده اینکه بخاطره سقطِ قبلیم واقعا داغون شدم اما از وقتی تصمیم ب بارداری مجدد گرفتم بررسی ها رو کردم و بقیه رو سپردم دستِ خدا و واقعا با آرامش تا الان اومدم. 

هیچ آزمایش و سونو و.... نمیتونه 100 درصد بگه ی جنین سالم هست یا نه. منم سپردم به خدا تا الان که دکترا گفتن وضعیتم خیلی خوبه و خداروشکر گفتن دخترم کاملا سالمه. بقیه راهم انشاله بخیر میگذره. 

فقط 2 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدا جونم هرگز از درگاهت ناامید نمیشم.  
1167
آهان متوجه شدم  اینا جور مشکلات بر اساس یه سری اتفاق یا جهش ژنتیک یا یه بیماریِ خاصی که مادر ت ...

دقیقا همینطوره عزیزم. 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
سلاااااااام بچه هااااااااااا نی نیم هم سالمه😍😍😍😍😍 هم نازگل خانومه😍😍😍😝😭

ای جونم. خداروشکر. چ خبره عالی

خدا نازگل خانوم رو حفظ کنه واستون. جیگره گل دختره ناز. 

1
5
10
15
20
25
30
35
40

اینم بگم واسه دوستانی که فکر میکنن فقط اگه فامیل باشن یا توی خانواده بچه مشکل دار داشته باشن امکانِ ناهنجاری جنین واسشون وجود داره! اصلا ربطی نداره. ژنتیک 100 در صد موثر هست اما اگر ژنتیک هم سالم باشه باز جهش ژنی و عوامل محیطی میتونه ناهنجاری توی جنین بوجود بیاره. پس اگر دکترتون صلاح دید که هر کدوم از آزمایش های تکمیلی مثل سل فری آمنیوسنتز یا..... انجام بدید لطفا جدی بگیرید. هر چند توی 80 درصد موارد جنین سالم هست اما بازم ریسک نکنید. چون خدایی نکرده سقط کردنِ یه جنینِ ناسالم خیلی راحت تر از بزرگ کردنِ یه بچه مشکل دار هست. 

امیدوارم همتون بارداری سالمی بگذرونید. و از این دوران لذت ببرید. 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ای جونم. خداروشکر. چ خبره عالی خدا نازگل خانوم رو حفظ کنه واستون. جیگره گل دختره ناز. 

مرسی عزیز دلم😍😍😍😍😍

1
5
10
15
20
25
30
35
40
به به مباررررررکه زندگی جون خداروشکر😍😍😍😍😍😍😍ای جونم نازگل خانوم😍😍😍😍😍

مبارررررررکه زندگی جون ایشالله صحیح و سالم به دنیا بیاد عزیزم. 

خدایا میدونم هوامو داشتی و داری و خواهی داشت خودمو تو راهیمو به خودت میسپرم
1241