1177
648
عنوان

اقدامی های 97

| مشاهده متن کامل بحث + 121252 بازدید | 15720 پست
بچه ها امروز آخرین روز کاریِ ما تو دفترِ  خواستم پیشاپیش واستون آرزوهای خوب کنم و از ته دلم از ...

ممنون اناد عزيز ايشالله سال جديد برأي شما هم پر از  بركت و شاد همراه با موفقيت  و صد البته تن سالم باشه  عزيزم مواظب بخودت باش كلي خوش بگذرون  ك ايشالله سال بعد ني ني مياد همش بايد شير بدي يا اروغ بگيري و جيش عوض كني و... 

ب اميد سال پر از خوشي  😍😍🙏🏻🙏🏻

مرسی اناد جون چهارشنبه سوری همه مبارک پیشاپیش عید همه مبارک ان شاالله ساله خوبی داشته باشین اونای که نبنی دارن سالم بغل بگیرن اونای که منتظر هستن خدا نینی سالم خدا بزاره تو دلشون 😍😍

فقط 27 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

سلام بچه ها

خوبین؟ 

من امروز جواب آزمایشمو گرفتم

ریسک سندروم دان رو زده 1 به 1500 یعنی ریسک متوسط☹️☹️

فقط 23 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا  24 بهمن بهترین صدای عمرمو شنیدم صدای معجزه تو، صدای تپیدن قلب کوچولویی که با معجزه بهم هدیه دادیش😍😍😍25 اسفند بازم بهم ثابت کردی معجزه ها وجود دارن و من شیطونی کردن تو دلی کوچولومو دیدم😍😍😍خودمو معجزه تو به خودت میسپرم، انشالله که سالم و سلامت بیاد تو بغل من و عشقم🙏🙏🙏🙏

مامان باباها بزارید بچه هاتون دو زبانه بزرگ شن

ما بهتون کمک می کنیم کلیک کنید

@آناد_مهری  

آناد عزیزم سلام

خوبی فدات شم؟ 

ما از تو ممنونیم که این تاپیکو راه انداختی و ما رو دور هم جمع کردی🤗

من برات یه سالی پر از خوشی و شادی و سلامتی و برکت آرزو میکنم. از خدا میخوام تو این سال جدید انقدر غرق شادی بشی که تمام غمات از دلت رخت ببندن و برن و جاشون فقط خنده از ته دل بشینه. 

انشالله همیشه کنار خانواده ات خوشبخت و خوشحال زندگی کنی😍😍

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا  24 بهمن بهترین صدای عمرمو شنیدم صدای معجزه تو، صدای تپیدن قلب کوچولویی که با معجزه بهم هدیه دادیش😍😍😍25 اسفند بازم بهم ثابت کردی معجزه ها وجود دارن و من شیطونی کردن تو دلی کوچولومو دیدم😍😍😍خودمو معجزه تو به خودت میسپرم، انشالله که سالم و سلامت بیاد تو بغل من و عشقم🙏🙏🙏🙏
1156
سلام بچه ها خوبین؟  من امروز جواب آزمایشمو گرفتم ریسک سندروم دان رو زده 1 به 1500 یعنی ریسک ...

۱به۱۵۰۰ که اختلافش خیلیه نه بابا کی گفته

فقط 29 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
یــ★ـــه روز خــ★ـوب میـ★ـــاد
بچه ها امروز آخرین روز کاریِ ما تو دفترِ  خواستم پیشاپیش واستون آرزوهای خوب کنم و از ته دلم از ...

آناد جونم امیدوارم توی سال جدید واست بهترینها رقم بخوره و روز ب روز موفق تر و خوشحال تر و سالم تر باشی. 

تعطیلات خوبی در کنار خانواده و عزیزانت داشته باشی گلم.

فقط 7 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدا جونم هرگز از درگاهت ناامید نمیشم.  
سلام بچه ها خوبین؟  من امروز جواب آزمایشمو گرفتم ریسک سندروم دان رو زده 1 به 1500 یعنی ریسک ...

زندگی جون اصلا ذهنتو درگیرش نکن . انقدر مورد دیدم ک ریسک حتی بالاتر داشتن و نی نی سالم بوده. توی این ریسک ها خطا زیاده. واسه تو ک بالا نیست. پس مثل قبل مثبت فکر کن و مطمئن باش که همه چیز عالی پیش میره. 

1
5
10
15
20
25
30
35
40

دوستانِ خوبم امیدوارم سال خوب و پر برکتی پیش رو داشته باشید. اونایی ک تو دلی دارن انشالله سالِ جدید بسلامتی زایمان کنن و اونایی ک منتظرن امیدوارم عیدیمونو توی سال جدید با خبرای خوش بدن. 

پیشاپیش سالِ نو مبارک . 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1194
ممنون اناد عزيز ايشالله سال جديد برأي شما هم پر از  بركت و شاد همراه با موفقيت  و صد ...

مرسی گلم ایشالله که سال جدید به زودی بیای واسم بنویسی که تو دلی داری و دیگه غصه واسه همیشه از دلت رفته دوست خوبم

خدایا آرامش رو قسمت دلم کن

سلام زندگی این عدد بدی نیست خیلیا با عددِ بیشتر از این بچشون سالم بوده 

ایشالله مرحله ی بعدی آزمایش خون غربال دوم رو میدی و بهت میگن که سالمه 

نگران نباش

زندگی جون اصلا ذهنتو درگیرش نکن . انقدر مورد دیدم ک ریسک حتی بالاتر داشتن و نی نی سالم بوده. توی این ...

من الانشم مطمئنم معجزه خدا سالمه سالمه. 

انشالله بعد تعطیلات میرم آزمایشات تکمیلی رو هم میدم 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
سلام زندگی این عدد بدی نیست خیلیا با عددِ بیشتر از این بچشون سالم بوده  ایشالله مرحله ی بعدی آ ...

سلام آناد جونم

خوبی؟ 

انشااااااااللله همینه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1167
@آناد_مهری   آناد عزیزم سلام خوبی فدات شم؟  ما از تو ممنونیم که این تاپیکو راه انداخت ...

مرسی گلِ نازم 

سال خوبی پیش رومون هست قرارِ خیلیاتون نی نی بغل بگیرین و خیلیاتون بیاین و بگین که تو دلی دارین

مرسی گلِ نازم  سال خوبی پیش رومون هست قرارِ خیلیاتون نی نی بغل بگیرین و خیلیاتون بیاین و بگین ...

🤗🤗🤗🤗🤗🤗😍😍😍😍😍💖💖💖💖

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دوستانِ خوبم امیدوارم سال خوب و پر برکتی پیش رو داشته باشید. اونایی ک تو دلی دارن انشالله سالِ جدید ...

سلام ساغر خوشگلم 

مررسی ازت 

ایشالله که کارِ مهاجرت مام جور شه و سال بعد رو از کانادا باهم بچتیم  

ایشالله که سال خیلی خوبی داشته باشی با دخترای قشنگت

دوستای خوشگلم به خصوص آناددعزیزم

این دومین سالیه که با شما سال نورو جشن میگیرم

امیدوارم تو سال 98 رویایی ترین روزاتونو سپری کنید، پر از اتفاقات و خبرای خوش باشه تو زندگیتون

انشالله توراهیها سالم به دنیا بیان و منتظرا با خبر خوش بارداری خوشحالیمونو چند برابر کنن

سال نو پیشاپیش مبارکتون باشه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دوستای خوشگلم به خصوص آناددعزیزم این دومین سالیه که با شما سال نورو جشن میگیرم امیدوارم تو سال 98 ...

مرسی دوستِ خوووبم 

منم خوشحالم که امسالم با شماها بودم ایشالله که سال بعد و سالهای بعدتر هم باهمیم و با نی نی هامون و دل خوش هممون به هم سال مبارکی میگیم    

1178