1147
1292
عنوان

اقدامی های 97

| مشاهده متن کامل بحث + 161708 بازدید | 20748 پست
حس خميازه و سكسكه چه جوريه؟؟؟ من فقط لگد زدناشو حس ميكنم

یهو خودشو کش میده فقط پوستم میاد بالا وفشار میده

دردم میگیره😂😂

فقط 10 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا  24 بهمن بهترین صدای عمرمو شنیدم صدای معجزه تو، صدای تپیدن قلب کوچولویی که با معجزه بهم هدیه دادیش😍😍😍25 اسفند بازم بهم ثابت کردی معجزه ها وجود دارن و من شیطونی کردن تو دلی کوچولومو دیدم😍😍😍خدایا هرچی بگم از بزرگیت بازم کمه، تو بارها بهم ثابت کردی معجزه ها اتفاق میفتن و من 21 اردیبهشت یک بار دیگه تو صفحه مانیتور اون معجزه خوشگلی که بهم هدیه دادی رو دیدم یه فرشته کوچولوی ناز😍😍❤️❤️خودمو معجزه تو به خودت میسپرم، انشالله که سالم و سلامت بیاد تو بغل من و عشقم🙏🙏🙏🙏
من ماه پیش دوتا کیست دراوردم این ماه رفتم سونو گفت سمت راست اب شده ولی سمت چپ فقط کوچیک شده ۵۰ میل ا ...

منم مثل تو بعد از خوردن محرک کیست ۶۵ میل  دراوردم دکترم بهم گفت فعلا دو ماه باید بخوری من قرص جلوگیری سیبل میخورم حالا ۱۲ قرص مونده تموم بشه از ماه دوم ،روز سوم پریودی میرم سونو ببینم اب شده یا نه

دعا کنید یه نی نی بیاد تودلم ،❤

جایزه میلیونی هر شب  هتل یارکلیک کنید

منم مثل تو بعد از خوردن محرک کیست ۶۵ میل  دراوردم دکترم بهم گفت فعلا دو ماه باید بخوری من قرص ج ...

ایشا.. که آب شده باشه ورزش مخصوص اب کردن کیست هست بزن اینترنت ببین اگه تیروئیدم نداری کلم بروکلی بخور خیلی خوبه

1279
خداروشکر که اوضاع زندگیت هم خوب شد ،

به نظرت اگه کیست اب شده باشه میشه این ماه اقدام کرد من باید امپول بزنم موندم اگه کیست اب شده این ماه بزنم یا ماه بعد چون قرص ال دی با اچ دی خوردم میگم شاید تاثیر نداشته باشه این همه دارو هم الکی نخرم گفتم گیاهی این ماه اگه کیستم اب شده استفاده کنم ماه بعدش اگه حامله نشدم دارو ولی باز باید صبر کنم ببینم کیستم از بین میره . نظره تو چیه؟

به نظرت اگه کیست اب شده باشه میشه این ماه اقدام کرد من باید امپول بزنم موندم اگه کیست اب شده این ماه ...

اره میشه اقدام کرد ولی حتما روز سوم برو سونو ببر دکتر اگر مشکلی نبود دارو بگیر که خدای نکرده اگه کیست مونده باشه دردسر میشه برات ،فکر نکنم مشکلی داشته چون دکتر من به من گفت دوماه قرص جلوگیری بخور ،بعد برو سونو بده روز سوم اگه کیست نبود دارو هاتو شروع کن که من نمیرم دیگه پیشش ،دکترمو عوض کردم یه مدت نمیخوام دارو استفاده کنم ،از کیست خسته شدم دو ماهم منو درگیر کرد

به نظرت اگه کیست اب شده باشه میشه این ماه اقدام کرد من باید امپول بزنم موندم اگه کیست اب شده این ماه ...

میدونی دکتر جدید به  من گفت اگه تخمدان با دارو کیست میسازه یعنی احتیاجی به داوهای کمک باروری نداره