1265
1292
عنوان

اقدامی های 97

| مشاهده متن کامل بحث + 161521 بازدید | 20729 پست

دوستای خوبم سلام.

امیدوارم همگی خوب باشید و سلامت. 

ببخشید من زیاد نمیتونم بیام اما به فکر همتون هستمو منتظره خبرای خوش بارداری و زایمانتون. 

آناد جونم از خدا میخوام بهترینا واست رقم بخوره و از این به بعد فقط خبرای خوش بهمون بدی دوستِ خوب و مهربونم. 

نازی جون همه چیز دستِ خداست. اندازه فولی و... اصلا پیش بینی کننده ی قطعی باردار شدن یا نشدن نیست. امیدوارم بزودی معجزه ی خدا رو ببینی 

زندگی جون خوشحالم که همه چیز واست خوب پیش میره. مراقب خودتو نازگلت باش.

مدا جون بیا از خودت خبر بده دختره خوب. 

خدا جونم هرگز از درگاهت ناامید نمیشم.  
دوستای خوبم سلام. امیدوارم همگی خوب باشید و سلامت.  ببخشید من زیاد نمیتونم بیام اما به فکر هم ...

سلام عزیزم ممنون دوستم بله قطعا که واسه خدا کاری نداره ار فولی ریز هم بچه بوجود بیاره توکل و امیدم به خودش هست

گل دخترات و ببوس و از وجودشون لذت ببر

با چیکادو  بهترین هدیه را برای عزیزان خود ساده ، سریع و هوشمندانه انتخاب 

و در قرعه کشی های دوره ای چیکادو شرکت کنید.

دوستای خوبم سلام. امیدوارم همگی خوب باشید و سلامت.  ببخشید من زیاد نمیتونم بیام اما به فکر هم ...

ساغرِ قشنگم قطعا شروع این تاپیک خیلی چیزای خوبی واسه من داشت که یکیش پیدا کردن دوستِ خوبی مثل تو بود ایشالله که روزای خیلی خوبی در کنارِ دخترای گل و همسر نازنینت داشته باشی 

قدم نورسیدت مبارک ساغر عزیز خدا برات حفظش کنه مامان صبورو مهربون

گرنگهدار من انست که خود میدانم....شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد...
1291
سلام بچه ها رفتم اکو قلب. پویان سالم سالم خدارو شکر  اگه تهران هستین بریم کلنیک صدر با دفترچه ...

سلام عزیزم

دیدی بیخودی نگران بودی

حالادیگه با آقا پویان لذتشو ببرین

فقط 10 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا  24 بهمن بهترین صدای عمرمو شنیدم صدای معجزه تو، صدای تپیدن قلب کوچولویی که با معجزه بهم هدیه دادیش😍😍😍25 اسفند بازم بهم ثابت کردی معجزه ها وجود دارن و من شیطونی کردن تو دلی کوچولومو دیدم😍😍😍خدایا هرچی بگم از بزرگیت بازم کمه، تو بارها بهم ثابت کردی معجزه ها اتفاق میفتن و من 21 اردیبهشت یک بار دیگه تو صفحه مانیتور اون معجزه خوشگلی که بهم هدیه دادی رو دیدم یه فرشته کوچولوی ناز😍😍❤️❤️خودمو معجزه تو به خودت میسپرم، انشالله که سالم و سلامت بیاد تو بغل من و عشقم🙏🙏🙏🙏
سلام بچه ها رفتم اکو قلب. پویان سالم سالم خدارو شکر  اگه تهران هستین بریم کلنیک صدر با دفترچه ...

سلام عزیزم خب خدارو شکر خوش خبر بودی 

ایشالله که روزهای با قیموندرو هم به خوبی و خوشی بگذرونی 

1320

سلام به همگی امیدوارم خوب و خوش باشید

ما که همچنان اقدام داریم یک شب درمیون اما کیت تخمگذاری گذاشتم فقط یه خط میفته یعنی تخمگذاری نکردم؟ از وسط دورم هم گذشتم دیگه امروز۱۶ دورم هست و دوره هام۲۸ روزه هست.۱۳ دورم فولی۱۴ بود یعنی ازاد نشده هنوز؟

سلام به همگی امیدوارم خوب و خوش باشید ما که همچنان اقدام داریم یک شب درمیون  اما کیت تخمگذاری ...

اگر مبتلا به تنبلي تخمدان باشيد كيت درست نشون نميده وبراي شما قابل استفاده نيست.در ضمن حتما سعي كنيد هر روز تو يك ساعت مشخص اين كار رو انجام بديد و ٢ ساعت قبل هم مايعات ننوشيد و ادرار كنيد كه اون موقع ادرار غليظ باشه اينجوري دقيق تر ميشه.من هر ماه استفاده ميكنم 

1267

بچه ها سلام من چند روزه کیت میذارم از روز 9 سیکلم که بی رنگ بود بعدش خط بالا پر رنگ شده و خط پایین یه هاله خیلی خیلی کمرنگ تو روز12 امروزم کیت تخمک گاری گذاشتم یه هاله کمرنگ انداخت که روز13 هست  باز کمرنگه.دوره ام 25 26 روزست فک میکنم باید تا الان تخمک آزاد میکردم.برم دکتر یا صبر کنم باز کیت بزارم چند روز دیگه؟ استرسی شدم

سلام خاله های مهربون. من امروز بلاخره از شکم مامانم اومدم بیرون. 

ای جون دلمی ، خیلی خیلی مبارک باشه مامان ساغر عزیزم ، الهی در پناه خداوند زیر سایتون سلامت و شاد باشه ، الهی قدمش پر خیر و برکت باشه مامان ساغر نازنینم😍😍😙😙💝💝💐💐🌺🌺

سلام بچه ها خوب هستین ببخشید من زیر دلم نبض میزنه و درد میکنه این خطر ناک.نیست

نبض زدنش که طبیعیه، شاید حرکت آقا پویانت باشه😍😍

ولی دردش با استراحت اگه خوب میشه جای نگرانی نیست

فقط 10 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا  24 بهمن بهترین صدای عمرمو شنیدم صدای معجزه تو، صدای تپیدن قلب کوچولویی که با معجزه بهم هدیه دادیش😍😍😍25 اسفند بازم بهم ثابت کردی معجزه ها وجود دارن و من شیطونی کردن تو دلی کوچولومو دیدم😍😍😍خدایا هرچی بگم از بزرگیت بازم کمه، تو بارها بهم ثابت کردی معجزه ها اتفاق میفتن و من 21 اردیبهشت یک بار دیگه تو صفحه مانیتور اون معجزه خوشگلی که بهم هدیه دادی رو دیدم یه فرشته کوچولوی ناز😍😍❤️❤️خودمو معجزه تو به خودت میسپرم، انشالله که سالم و سلامت بیاد تو بغل من و عشقم🙏🙏🙏🙏
نبض زدنش که طبیعیه، شاید حرکت آقا پویانت باشه😍😍 ولی دردش با استراحت اگه خوب میشه جای نگرانی نیست

دراز میکشم خوب میشه ولی فعالیت دارم درد پری میاد و کمر درد

فقط 15 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1280