2410
2553
عنوان

عکس رنگی مشهد

852 بازدید | 28 پست

خانوما لطفا راهنماییم کنید کجا برم واسه عکس رنگی که کارش خوب باشه  دکتر خودم یه جا معرفی کرد دکترش مرد نمیخوام برم پیش مرد

تو وصل هستی به بهشت ......گر وصل شوم بتو ...بهشت کشیده میشود به زیر پاهایم .....

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

من مشهد نیستم و سراغ ندارم ولی معمولا رادیولوژیست مرد هست و همشون ماما دارن که ماما کاراتو انجام میده ،پزشک رادیولوژی فثط عکس رو میندازه

گاه زخمهایی که به‌پا داشته ام زیرو بم های زندگی را به من آموخته است 
2720
من مشهد نیستم و سراغ ندارم ولی معمولا رادیولوژیست مرد هست و همشون ماما دارن که ماما کاراتو انجام مید ...

نه من تلفن زدم گفت نه دکترمون اقاست و انجام میده 

تو وصل هستی به بهشت ......گر وصل شوم بتو ...بهشت کشیده میشود به زیر پاهایم .....
من این هفته قراره برم بیمارستان جوادالایمه ...نمیدونم دکترش کیه ...ولی دکترم گفته برم اونجا

دکترتون کیه 

من این هفته قراره برم بیمارستان جوادالایمه ...نمیدونم دکترش کیه ...ولی دکترم گفته برم اونجا

تو بیمارستان جواد الایمه که مال قلبه ؟

2714
هما اسکوییان ...نه امروز زنگ زدم ک وقت بگیرم ...گفتم عکس رنگی دارم 

من هم خیلی میترسم هم موندم کجا برم 

من هم خیلی میترسم هم موندم کجا برم 

منم خیلییییی میترسم ولی خب مجبورم ...میگن اگ چسبندگی داشته باشی درد داره وگرنه دردی نداره ....من ک باید همونجا برم چون دکترم پیشنهاد داد 

هر چه تبر زدی مرا ... زخم نشد...  جوانه شد.
سونوگرافی دکتر هاله سجادی هم فکر کنم انجام بده. پنجراه سناباد. اگر نشد سونوگرافی زن زیاده که مثل آزی ...

دنیا فرخ میگن خیلی خشنه من از دکترای خشن میترسم خخخ

سونوگرافی دکتر هاله سجادی هم فکر کنم انجام بده. پنجراه سناباد. اگر نشد سونوگرافی زن زیاده که مثل آزی ...

آزیتا آذریان کجاس؟

2706