2733
2734
عنوان

جوانسازی پوست

| مشاهده متن کامل بحث + 59432 بازدید | 111 پست

منم دقیقا مامانم همین مشکلو داشت و همه بهش میگفتن اصلا سنت نمیخوره بهت از کرم جوانساز نهال استفاده کرد عالی بووود عالیا ب وضوح روند پیری پوستش کند تر شد اینم شمارش خاستی سفارش بده۰۹۱۰۳۹۵۸۰۴۸

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
ممنون از جواب چون خیلی محصولات تو بازار هست نمی دونم کدوم ها رو بگیرم خیار و گلاب رو ممنون گفتید ی ...

من رفتم دکتر پوست بهم قرص ویتامین سی داد صبح ها میخورم و اینکه یک کرم داد شبها میزنم تغییرش بعد از ۱۰ روز مشخص بود. دو هفته بعد رفتم مزوتراپی اونم تاثیر داشت ولی چون یه مدت باز دارم تنبلی میکنم برای کرم و قرص دیگه همونجوری مونده. سعی کن حتما ویتامین سی مصرف کنی و آب

ممنون از جواب چون خیلی محصولات تو بازار هست نمی دونم کدوم ها رو بگیرم خیار و گلاب رو ممنون گفتید ی ...

سلام عزیزم اول یه مشاوره بگیر بعد از راهنمایی بهترین کارو انجام میدی این ادرس یه سایت مشاوره رایگانه عالیه روی لینک پایین بزن

http://hph.co.ir/consulting?HPH=HPH20201226141950

جوانسازی پوست خیلی مهمه حتما برید پیش کسی که مطمئنه . من دکتر مطلبی رو بهتون پیشنهاد می کنم خیلی کرشون خوبه البته ناگفته نماند دستگاه و موادی هم که مصرف می کنه ععععععععععععالییییییییییییییییییین

سلام دوستان اگ دنبال یک برند عالی با ۴۳ سال سابقه بدون نارضایتی هستید و کاملا ارگانیک و بدون جهانی فقط فوراور آمریکا واقعا اگ هزینه مهم نیست و تاثیر عالی میخواید محصول ات پوستی و مکمل های عالی برای انواع مشکلات پوست و مو و .... دارن نمایندگی معنبرشون تو ایران 09010183025

2738

سلام وقت بخیر اگه می خواید  پوستتون روشن بشه وصورتتون لیفت بشه وهمچنین سر درد وسر گیجه تون تسکین پیدا کنه یه محصولی هست که فوق العاده هست با جوابدهی عالی آدرس پیج اينستا شونم واستون میذارم 🤩🤩🤩mojezeye_zibayi98@

به نظرم یه روش خوب واسه جوانسازی پوست میخوای باید دنبال یه دکتر خوب باشی 

دکتر افسانه ثنایی روش هایی که واسه جوانسازی پوست استفاده می کنه یکیش جراحی لیفت صورته

یه کلیپ دیدم از جای بخیه های که بعد از عمل میمونه
یه جوری بخیه زده بود اصلا مشخص نبود خیلی خوب بود روشش 

من فکر میکردم جوانسازی پوست خونگی جواب بده اما چندبار انجام دادم نتیجه نگرفتم یا یه هفته بیشتر موندگاری نداشت

تصمیم گرفتم برم پیش متخصص پوست و مو چند نفری از دوستام قبلا انجام دادن به خاطر همین تصمیم گرفتم ازونا مشورت بگیرم که بهم دکتر سارا لطفی رو معرفی کردن و منم اونجا رفتم و خیلی راضی بودم از نتیجش پیشنهاد می کنم اونجا بری عزیزم

من برای جوانسازی پوست صورتم رفتم کلینیک موگه تو پاسداران و خیلی خیلی راضی ام

میخوای بهت شماره تماس کلینیکش رو بدم ی زنگ بزن و نوبت بگیر و برو پیششون

کارشون عالیه من به هرکی که معرفی کردم و رفته خیلی راضی بوده

۰۹۹۰۴۲۰۴۶۸۲

سلام عزیزم. منم مثل خودتم پوستم خشکه و در دوران 20 سالکی تا 30 سالکی پوستم خیلی جوش زد و جای جوش داشت . حالا من شنیده بودم که پوست هایی که چربن جوش میزنن ولی واقعا من پوستم یهو ترکید و باورت نمیشه بعد از اینکه جوش زد صورتم خیلی چرب شد . اهل آرایش کردنم نیستم اما نسبت به همسن و سالای خودم نسبتا چین و چروکانم بیشتر بودن . من هایفوتراپی انجام دادم تاثیرش رو مثل بوتاکس و دیگر جوانسازیا همون اول ندیدم و راستشو بهت بگم  بعد از هایفو خورد زوقم که این همه هزینه کردم اما هیچی نشد اما بعد از 3 ماه تغییر رو متوجه شدم. البته دوستام میگفتن که صورتم کشیده شده ولی اولش خودم متوجه نمیشدم اما الان راضیم. اگر قرار باشه باز جوانسازی کنم همین هایفو رو میرم . حالا نمیدونم تا حالا بوتاکس کردید یا نه ولی احساس میکنم زمان تمدید بوتاکس زود به زوده ولی خب هایفو هر 1 ساله . من لینک ی مقاله در مورد جوانسازی پوست میزارم  دوست داشتی ببین . من خودم چون این صفحه ویدیو جوانسازی زیاد داشت دیدم و هایفوتراپی رو انتخاب کردم. ایشالله موفق باشی عزیزم

صرفا جهت افزایش سطح آگاهی افراد
2706