2726
عنوان

واقعا اگه به عکس بچه خوشگل نگاه کنم بچه م زیبا میشه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 60814 بازدید | 154 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
من نه چشم رنگی م نه آقامون ، بچه هام چشم رنگی شدن

خوب چیکار کردین بچه هاتون چشم رنگی شدن؟

خدایا تو را قسم به مهربانیت طعم شیرین مادر شدن را به تمام زنان سرزمینم بچشان🙏

چیزی هست به اسم وراثت که عامل همه این چیزاییه ک شما تو عالم ماوراء دنبالش میگردین

حتی شده از  10 نسل قبل به ارث میرسه !!!!!

آنان که به سرمستی ما طعنه زنانند**بگذار بمانند به خماری که ز ما هیچ ندانند

بچه ها من مشاور تربیتی و سلامت روانی کودکان هستم البته تازه فارغ التحصیل شدم.میخواستم کانال که درست کردم به اسم کودک باهوش به شما معرفی کنم. تو این کانال مطالب جالبی راجع به رفتار کودکان تو سنین پایین، رفتار و تربیت کودکان، مسائل مربوط به هوش کودکان، قصه های کودکانه، کلیپ و تصویر و ... خوشحال میشم من رو تو این راه کمک کنین و بی نهایت ممنون میشم سر به ما بزنین

مشاور تربیتی و رفتاری کودکان / کودکان امروز، والدین فردا
منم خیلی کارا تو بارداری کردم. مثلا همین عکس رو. من بک گراند گوشی و کامپیوترم کردم عکس پروفایلم رو و ...

خخخخ ولی در بیشتر موارد دختر ب عمه اش میره ، پسر ب دایی، تو خانواده ما اینجوریه، من زنعموم از عمه ام خوشش نمیومد و یکی هم بچه اولش پسر بود شبیه خودش بود،وقتی سرر  دخترش حامله بود هی میگف دخترمم خشگل میشه شکل پسرم میشه، الان با عمه ام مثل سیبیه ک از وسط نصفه ش کردن،

اگر جواب کامنتتو ندادم یعنی نخوندم🙂
من شنيدم خوردن تخم مرغ دو زرده باعث ميشه بچه چشم رنگي بشه البته بايد تو ژنتون باشه. دو مورد تو ...

تخمرغ دو زرده رو چجور خورده؟؟؟نیمرو یا آبپز...و اینکه تو چ ماهی از بارداری....من پدرشوهرمو و خواهر برداراش چشم رنگین..اما بچه های خودش و تا الان نوه هاش هیچکدوم چشم رنگی نشدن

2706