2726
عنوان

واقعا اگه به عکس بچه خوشگل نگاه کنم بچه م زیبا میشه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 60812 بازدید | 154 پست

من شنيدم خوردن تخم مرغ دو زرده باعث ميشه بچه چشم رنگي بشه البته بايد تو ژنتون باشه. دو مورد تو آشناهامون هست كه سر دو تا از بچه هاش تخم مرغ دو زرده خورد چشماشون سبز عسلي شده سر اولي نخورد چشماش قهوه اي شد.

ماشالا چیز خاصی خوردی سر بچه هات

ب تغذیه م خیلی اهمیت میدادم و هر چیزی که دم دستم بود نمیخوردم

برا پسرم مخصوصا که از یه ماه قبل شروع کردم چیزایی که برا تصفیه خون خوبه خوردن

★اَلّـہـمَ صـَݪ عـَݪۍ مـُحـَمَدوآݪِ مُـحَــمَـد★

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

مردمک چشمای پسرم خیلی خاصه، درشت تر از حد طبیعیه،همین باعث زیبایی چشماش شده،واسم سواله چطور اینجور شده، ماها همچین چیزی نداریم تو خانواده ها

یکی از محبوب ترین عبادت ها، ازار نرساندن به دیگران است...
مثلا چ چیزایی؟ میشه بگی ؟😍😍

بنظرم اینکه اسپرم مفید باشه و خالص رو زیبایی تاثیر داره ، حدود یه ماه و نیم خیلی ب شوهرم میرسیدم مخصوصا عرق کاسنی کلا تو بطری آب میریختم قاطی مصرف میکردیم

۴مغز میدادم بهش و صبحانه عسل و شبایی که پروژه داشتیم حدود نیم ساعت قبل میوه میخوردیم

روزی ۱۰ تا عناب برای پاکسازی کبد میخوردم و تنقلات خیلی کم میخوردم رعایت میکردیم غذای تند و فست فود و نوشابع ممنوع و..

کلا عادتمه قبل صبحانه اول میوه میخورم تو بارداریمم که بیشتر بعد دیرترش صبحانه

بنظرم اینکه اسپرم مفید باشه و خالص رو زیبایی تاثیر داره ، حدود یه ماه و نیم خیلی ب شوهرم میرسیدم مخص ...

چقد خوب 😍 پس پاکسازی کبد خیلی تاثیر داره

ایشالا بچه هات سالم سلامت باشن😙😙😙

هرروز باید تخم مرغ بخوره؟

عروس داییم چشماش سبزه و سفید و خوشکل ، تخم دو زرده خورد با اینکه از طرف اونا ژن شم داشتن رنگی نشد چشماش ولی خب خوردنیه پسرش ماشالا سفیده

2706