2726
عنوان

واقعا اگه به عکس بچه خوشگل نگاه کنم بچه م زیبا میشه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 60812 بازدید | 154 پست
تخمرغ دو زرده رو چجور خورده؟؟؟نیمرو یا آبپز...و اینکه تو چ ماهی از بارداری....من پدرشوهرمو و خواهر ب ...

دقيق نميدونم ولي مطمئنا پخته خورده چون نيمرو و عسلي تو بارداري خوب نيست من يه جا شنيدم ماه هشتم اگه خورده بشه بچه چشم رنگي ميشه. من خودم سه ماه اول بارداريم دو روز در هفته خوردم ولي الان اصلا نمي تونم بخورم حالا نميدونم بچم چشم رنگي ميشه يا نه😄

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

همسایمون تو اتاقش عکس یه یه  پسر چشم ابی داشت موقع نزدیکی تو دیدش بود بچش دختر شد ولی هرروز که میگذره شبیه پسر توعکس میشه .دختره هم ابی چشم شده. هم زیبا

اصلا تو  ژن اونا چشم رنگی وجود نداره .

موقع نزدیکی ملاکه نه بارداری.

امام علی هم اشاره به همین مساله داره که دو تا سفید پوست ازدواج کردن بچشون زغال شد مثل کلاغ مرد به زنه میگه فاحشه !بعد کلی تحقیق میفهمن زن پاک بود تو اتاقشون عکس یه برده سیاه بود!

همه از نژاد ادم و حواییم 

پس همه ژنها رو داریم  مثلا رنگ  پوست سفید سیاه زرد.....

امکان جهش ژن وجود داره.

2728

به تغذیه و اثرش معتقدم 

ولی بازم وراثت مهمه

از خانه قدم به دنیای بیرون بگذارید در حالی که زنانگیتان پشت در جامانده است، تا انسانی در جمع حضور یافته باشد و اندیشه و گفتار و رفتار او مورد توجه و احترام قرار بگیرد نه جلوه‌های زیبای جسم و زنانگی‌ اش.(امام موسی صدر)

تغذیه تاثیر داره

اما نگاه کردن به عکس اصلا

خداجونم بابت همه اتفاق های خوب زندگیم ازت ممنونم،هر روز داره زندگیم بهتر  و بهتر میشه ومن شادتر و خوشحال تر ، خدایا شکرت خدایا شکرت خدایا شکرت

ارههههه،، مامان منم خیلی به این موضوع باور داره ،، اون زمان زیاد سریال کره ای دید چشمای منم همین طوری شده😐درکل صورتم خیلی شبیه کره ای ها شد

بگو اى بندگانم كه زياده بر خويشتن ستم روا داشته‏ايد، از رحمت الهى نوميد مباشيد، چرا كه خداوند همه گناهان را مى‏بخشد، كه او آمرزگار مهربان است‏.

منم مامانم قبل بارداریم بهم یه عروسک پارچه ای داد اسمش گذاشته بودم خانوم خانوما صورتش خودش با مداد نقاشی کرده بود چشماش خیلی خوشگل بود بعد تو بارداریم ناخواسته کثیف شد مجبورا شستم صورتش خراب شد تا سه روز گریه میکردم آخر مامانم گفت یکی دیگه برات میکشم ولی از نظر من مثل اولی نشد بازم گریه کردم  وقتی بچه ام دنیا اومد چشماش شبیه همون خانوم خانوما شده بود مامانم گفت بس به خاطرش گریه کردی😯 

من نه چشم رنگی م نه آقامون ، بچه هام چشم رنگی شدن

عریزم پدرتون چی؟ اون چشمش رنگی نبوده؟

.دوس دارم همسرم خوب شه معجزه شه و سنگای کلیه ش از بین بره و دیگه هیچوقت سنگ نسازه...
2706