2733
2734
عنوان

لعنت بر مردای خیانتکار

427 بازدید | 10 پست

سلام دوستان

هر دفعه میام نی نی سایت تایپک خیانت، اطرافم پر از ماجراهای خیانت، واقعا این مردا چشونه؟

خانمای مادر خواهشا پسراتونو جوری تربیت و بزرگ کنید که بعد این شاهد اینقد خیانت نباشیم و لطفا به برادر و پسرای مجرد اطرافتون بگید اگر واقعا نمی تونن پایبند به یه نفر باشن با آینده یه دختر بازی نکنن، یه زن میتونه با خیلی از اخلاقای بد یه مرد کنار بیاد ولی با خیانت نه، خیانت آدمو داغون میکنه ایکاش مجازاتی واسه مردای خیانتکار وجود داشت

خدایا تو بساز، تو بسازی قشنگتره

اون خانومایی ک باهاشون دوست میشن چشونه؟؟ 

از مرد جماعت دیگه توقعی نمیره😥 ولی خانوما چشونه😥

بالای سر کسی که خوابه "خیار" نخورید 😐                                                                                       

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

نمیدونم چرا اینقد میترسید که شوهراتون بهتون خیانت کنن و زندگیتون  درگیر ترس از خیانت کردید اعتماد به نفس داشته باشین 

خدارو شکر زندگیم عالیه و با اینکه با عشق و عاشقی با شوهرم ازدواج کردم 

اگه یه روزی بهم خیانت کنه خیلی راحت میزارمش کنار انگار از اول این آدم وجود نداشته باشه 

شاید بگین الان این حرف و میزنید ولی خدا سر شاهده واسم مهم نیست 😎😎😎😎

2738
نمیدونم چرا اینقد میترسید که شوهراتون بهتون خیانت کنن و زندگیتون  درگیر ترس از خیانت کردی ...

عزیزم به این راحتی که شما میگید نیس خدای نکرده یه خانم تو شرایطش قرار بگیره میفهمه چقد سخته بخصوص تو جامعه ما که هیچی پشت یه زن نیس من شوهرم بهم خیانت کرد جدا شدم ازش ولی داغون شدم

خدایا تو بساز، تو بسازی قشنگتره
عزیزم به این راحتی که شما میگید نیس خدای نکرده یه خانم تو شرایطش قرار بگیره میفهمه چقد سخته بخصوص تو ...

خوب خداروشکر که جدا شدین 

شاید سخت باشه ولی بهتر از زندگی کردن با یه مرد خیانتکاره