2737
2734
عنوان

کم پشتی مو

| مشاهده متن کامل بحث + 2141441 بازدید | 25721 پست
من میزنم کلم بو گرفت میام اینجا افشاگری میکنما 😂😂😂 ولی ممنون ازت عزیزم 💜💜

عزیزم من استفاده کردم اصلا بو نمیگیره یعنی موقع استفاده بوشو حس میکنی ولی بعد از ابکشی اصلا بو رو حس نمیکنی خیالت راحت

وای منم ااب پیاز زدم اه اه اه

خدا پدر مادر شیوانا رو بیامرزه ک ما رو ازین کارا نجات داد

خدایا دوستت دارم...
همش حس میکنم تبلیغاته و شیوانا جون تو زمینه طب سنتی دارن ازمایشاتی انجام میدن 

بنظرم خیلی مهمه که با نظرات نسنجیده دل همدیگرو نشکنیم هیچکس مارو مجبور نکرده که این روشو امتحان کنیم

این روش امتحان خودشو پس دادهه احتیاج ب امتحان مجدد نداره ولی امیدوارم هممون نتیجع بگیریم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مال من از این قرمزا بود پدر مادر دار بوده گویا😂😂  البته من تو شامپو نریختما مستقیم زدم به کف ...

نه عزیزم ریز ریز کن بریز تو شامپو جدا بووووو میده مطمئن باش هیچ بوئی نمیده من ضمانت میکنم خیالت راحت

خدایا دوستت دارم...
عزیزم من استفاده کردم اصلا بو نمیگیره یعنی موقع استفاده بوشو حس میکنی ولی بعد از ابکشی اصلا بو رو حس ...

خوب‌ شریک جرم دوم پیدا شد 😂😂

وای نگو من بعد ۱ هفته رفتم خونه مامانم بالشش یک بویی گرفته بود گفت دیگه نیا اینجا تا بو گند کلت بره 😂😂 

آره واقعا خدا حفظش کنه شیوانا رو اینقدر با صبر و حوصله راهنمایی میکنه  من ازش خیلی آرامش میگیرم 

من موهام خیلی خوب شده تازه من هر روز نمیزنم ولی تاثیرشو از همون بار اول دیدم 

My way or 👉🏼 Highway 
2728

تارسیدم خونه بنظرتون چی درانتظارم بوددد؟کلیی زوغن زیتون و نارگیل و حنا با کلی ادم چشم انتظار ک براشون محلول درست کنم$ اونی ک میگف ماهایی ک عکس میذاریم عکس بعد ازاستفادمون تاریک تره  موهای منو ک این همه ادم تو تاریکی ندیدن قشنگ تفاوت رو حس کردن و الان میخان خودشون استفاده کنن

من صاحب اعمال خویشم،میراث‌دار کردارهای خویش،زاده اعمال خود،در پیوند با کردار خویش،و متکی بر اعمال خود می‌زیم،و هر فعلی که انجام می‌دهم،نیک یا بدمیراث آن به من می‌رسد
2738

خانوما بهار عکس گذاشت از موهاش من ندیدم 

برداشت؟

کاش برندارین ما هم روحیه بگیریم

صفحه چند بود انقدر تعریف کردین مشتاق شدم

💕 آرامش💕 چیست؟ نگاه به گذشته و شُکر خدا. نگاه به آینده و اعتماد به خدا. نگاه به اطراف و جستجوی خدا. نگاه به درون و دیدن خدا.! ❤ لحظه هایتان سرشار از بوی خدا ❤ خدایا به اندازه ی خودت بی نهایت شُکر ❤ آرامش سهم دلهایی است که نگاهشان به نگاه خداست ❤

من نی نی مو دراوردم😍😍😍😍

ننه شه دتر دور/شه کوی کوتر دور/ننه شه طلای دورا/نازدار کیجای دورا/ننه شه کیجا ره خرنه/آسمون ما ره خرنه/شه صوب روجاره خرنه/شه طلاطلا ره خرنه/آننه شه دلخواه دور/ننه پاپلی دور/آ شه دار تتی دور🥰

فقط ضعیف و نازک بودش

ننه شه دتر دور/شه کوی کوتر دور/ننه شه طلای دورا/نازدار کیجای دورا/ننه شه کیجا ره خرنه/آسمون ما ره خرنه/شه صوب روجاره خرنه/شه طلاطلا ره خرنه/آننه شه دلخواه دور/ننه پاپلی دور/آ شه دار تتی دور🥰
2706