2410
2553
عنوان

انتخاب اسم دخترم

279 بازدید | 21 پست

كمك انتخاب اسم 

تعداد رای : 29
نظرسنجی
النا
16
55%
الينا
4
13%
آيسا
9
31%
اگر دست على(ع)دست خدا نيست                                                    چرا دست دگر مشگل گشا نيست

به نظرم این همه اسم قشنگ هست گیر دادیم به این اسما

النا السا الما الاما وووو

بعضیا عاشق این اسما بعضیام از اون طرف میرن سراغ اسمایی مثل تداعی و ...🤔

یه ذره بیشتر فکر کنیم بچمون قراره بااین اسم بزرگ شه!

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

به نظرم این همه اسم قشنگ هست گیر دادیم به این اسما النا السا الما الاما وووو بعضیا عاشق این اسما ب ...

وقتی معنی بدی نداشته باشه و به دل پدر و مادر بشینه چه اشکال داره دوست عزیز. اونروز یکی اسم مانیا رو پسندیده بود ک یه بیماری روانیه

الو سلام ببخشید منزل خداست؟ منم همون مزاحمی که اتفاقا آشناست*هزاربار دلم گرفته این شماره رو*ولی چرا هنوز پشت خط در انتظار یک صداست*شماکه گفتی واجبه جواب سلام هرکسی*چی شد به مارسیدبازحساب بنده هاجداست*اجازه میدی که برات یه کم دردودل کنم*آخه شنیدم که فقط اسم تو مرهم وشفاست*حتی اگه چیزی نگی کلی دلم سبک میشه*چون میدونه که میشنوی وقتی تو این حال و هواست*الو دوباره قطع و وصل سیم ها شروع شده*خرابی از دل منه یا شاید از این سیم هاست*الو منو ببخش اگه بازم مزاحمت شدم*دوباره زنگ میزنم تا خدا خداست
2720
وقتی معنی بدی نداشته باشه و به دل پدر و مادر بشینه چه اشکال داره دوست عزیز. اونروز یکی اسم مانیا رو ...

اخه یه چیزی مد میشه همه میچسبن بهش

نگفتم اشکال داره ولی یه جوریه

اسم باید جوری باشه که به خود بچه و هرکی ک میشنوه احساس خوب منتقل بشه

الان یه الف میزارن اول اسم یه کلمه وسطش یه الف دیگه هم اخرش خب که چی تازه احساس میکنن چ اسم باااکلاسیه

2714
اخه یه چیزی مد میشه همه میچسبن بهش نگفتم اشکال داره ولی یه جوریه اسم باید جوری باشه که به خود بچه ...

شما اسم بچتون رو چی میذارین؟

الو سلام ببخشید منزل خداست؟ منم همون مزاحمی که اتفاقا آشناست*هزاربار دلم گرفته این شماره رو*ولی چرا هنوز پشت خط در انتظار یک صداست*شماکه گفتی واجبه جواب سلام هرکسی*چی شد به مارسیدبازحساب بنده هاجداست*اجازه میدی که برات یه کم دردودل کنم*آخه شنیدم که فقط اسم تو مرهم وشفاست*حتی اگه چیزی نگی کلی دلم سبک میشه*چون میدونه که میشنوی وقتی تو این حال و هواست*الو دوباره قطع و وصل سیم ها شروع شده*خرابی از دل منه یا شاید از این سیم هاست*الو منو ببخش اگه بازم مزاحمت شدم*دوباره زنگ میزنم تا خدا خداست

خود من اسمایی مثل حنان ماهرو زهرا زینب لاله سمانه تبسم تسنیم آیه آمنه دوست دارم

اگه دقت کنید از انواع گروه هاست

میدونم ممکنه خوشتون نیاد ولی اینا خیلی بیشتر مورد پسندن تا النا و الکا الما و ا...ا و.....

2706