2733
2734
عنوان

شما حاضرید فرزندخوانده داشته باشید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 41568 بازدید | 728 پست
من و همسرم اگه بدونیم پدر و مادر اون بچه کیا هستن و بشناسیمشون میگیریم در غیر این صورت اصلا

اگر پدر و مادر داشتن و پدر و مادرشون انقدر سرشناس بودن که مورد تایید شما قرار بگیرن که دیگه نیازی به شما نبود! خودشون بچه شون رو بزرگ میکردن!

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اگر قوانین و اموزش مملکت ما هم پیشرفته و انسانی بود مسلما خیلی ازخانواده ها این کارو میکردن ن برای رضایت خدا بلکه برای عشق ب همنوع و کمک و ارامشی ک توی محبت کردن به دیگران هست...من خودم دوتا پسردارم ک عاشق دخترهستم دوس ندارم دیگه بچه داربشم ولی دوس دارم ی دختر نازنازی رو بفرزندی قبول کنم  شوهرمم مشکلی نداره مشکل ما ق انین دست و پاگیرو بی خردی و نادانی  اطرافیان هست...چرا باید ب ی طفل معصوم بخان بفهمونن ک اینها پدرو مادر واقعیت نیس...مگه اصلن  مهمه..!!!مهم اینه ک اون حس  عشق ومحبت عمیق بین ما و اون وجود داشته باشه. تا بحال براتون پیش نیومده ک یه بچه ی دیگه حالا از اطرافیان یا همسایه ها رو خیلی دوست داشته باشید؟؟؟ مگه اونجا پدرو مادرشید ک اون حس هست؟؟ .خیلی ازخانواده ها هستن ک درعمرشون ب زحمت یکباربچه شون رو بوسیدن من بچشم دیدم...خیلی ها هم هستن ک بچه رو برای عصای پیری بدنیا اوردن یعنی معامله کردن  نون وابشون رو میدن ک بعدن ازینها مراقبت بشه....پس نگیم پدرو مادر واقعی یا غیرواقعی اینها فقط یک اسمن و بس...

2728

من اگه توان مالی داشتم تمام بچه های کار  و بدسرپرست رو به فرزندخواندگی می پذیرفتم برا همشون هم مامان خوبی میشدم ،هزارتا باشن صدهزارتا فرق نداشت 

نهایت فرومایگی است اگر رفتار آدمی منحصر به ترس از تنبیه یا امید به پاداش باشد

من نظرمو میگم به کسی هم بر نخوره خداروشکر ۲تا بچه دارم خودم سره زایمانه دومم که بچم نارس به دنیا اومد و۲ماه تو بیمارستان بودم یه سری مسایل پیش اومد برام که به خودم گفتم اگه هیچوقتم بچه نداشتم قطعاقطعا بچه از پرورشگاه نمیاوردم 

تاخدا بنده نواز است به خلقش چه نیاز ؟میکشم ناز یکی تا به همه ناز کنم
من و همسرم اگه بدونیم پدر و مادر اون بچه کیا هستن و بشناسیمشون میگیریم در غیر این صورت اصلا

کاملا موافقم 🖒🖒🖒🖒

تاخدا بنده نواز است به خلقش چه نیاز ؟میکشم ناز یکی تا به همه ناز کنم
2738

من بااینکه خانومای مجرد فرزندخوانده داشته باشن مخالفم چون اون بچه ها نیاز دارن که توی مخیط خانواده رشد کنن و توی محیط خانواده نیازهای عاطیفیشون تامین بشه 

دخترای گل که بالای سی سال سن دارن ومجرد هستن از این حرفم ناراحت نشن 

یک خانومم که حجته مسلمانی ام امام حسین علیه السلامه این جمله را توی فیلمِ روز واقعه ازیک نصرانی که شاهد واقعه ی کربلا بود شنیدم

به شخصه راضیم دوس دارم مراحل بارداری رو تجربه کنم به خاطر همین ترجیح میدم فرزند اولم مال خودم باشه وقتی بزرگ شد که البته ایشلا تا اونموقع خودم هم سرکار میرم..خدا بخواد دوس داریم بچه ی دوممون از پرورشگاه باشه...راستش یکی از اصلی دلایلم اینه که..وقتی بچه بودم و مریض بابام و مامانم تا صبح بالا سرم بودن..همیشه از خودم میپرسم وقتی شبا درد دارن پیش کی میرن؟؟؟؟

🦋ميكروبليدينگ ابرو به روش فيبروز بدون درد و خونريزى،كاملا طبيعى،
---تنها در يك جلسه
---بهترين روش براى پركردن طبيعى ابرو
---بدون آسيب به ريشه ابرو
🦋ليفت مژه با روش درمانى

✔ اینستاگرام  phibrows_nedaa@

سلام خانوما خوش باشید امروز با یه سایت عالی اشنا شدم پرستاری۲۴ دات کام تونستم یه پرستار درست و درمون برای دخترم پیدا کنم و کلی خوشحال شدم همه جور اطلاعات خدماتی توش هست  حتما سری بزنید و حالشو ببرید

اگر ازدواج کردم و همسرم اجازه داد اره دوس دارم ی بچه فارق از جنسیت بیارم و از هر لحاظ بهش خوبی کنم .

اگرم نه .خودم وقتی درامد کافی داشتم تو سن 35 سالگی ی دختر15 ساله چون نمیخوام اختلاف سنی زیاد داشته باشیم رو به فرزند خوندگی قبول کنم .دوس دارم از هر لحاظ بهش برسم که یه خانوم به تمام معنا و موفق باشه .تو کارش موفق باشه و بهش افتخار کنم و بگم دختره منه .

خدا رو چه دیدی .شاید بشه .

2706