2726
عنوان

شما حاضرید فرزندخوانده داشته باشید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 41563 بازدید | 728 پست

ازابتدای ازدواجم دوست داشتم اینکارونکن وشوهرمم دوست داشت وبااینکه الان بچه داریم بازم دوست داره اماانقدرزندگیمون ازلحاظ مادی سخته وتوفشاریم که واقعاشرایطشونداریم کاش پول داشتیمومیتونستیم.ولی حیف...

ازابتدای ازدواجم دوست داشتم اینکاروبکمن وشوهرمم دوست داشت وبااینکه الان بچه داریم بازم دوست داره اماانقدرزندگیمون ازلحاظ مادی سخته وتوفشاریم که واقعاشرایطشونداریم کاش پول داشتیمومیتونستیم.ولی حیف...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خیلی دوس دارم خودم یه دختر دارم ولی میترسم ناخوداگاه رفتارم باهاشون تفاوت داشته باشه و اینکه درستش ا ...

درستش اینه که از همون اول جریان رو بدونه والا هم میشه کابوس شبانه واسه شما که اگر روزی بفهمه چه میشه؟هم ضربه بزرگیه واسه اون اگر تو بزرگسالی بفهمه.پس بهتره از همون اول همه چیز شفاف باشه.

منم موافقم منم میخواستم یکی رو بیارم همه مخالف همه جنگ و دعوا که چته چرا میخای بیاری تا آخر عمر بدون ...

دوست عزیز حرف مردم همیشه هست.پس به صدای دلت گوش کن و اگر شرایطش رو داری حتما اینکار رو بکن.میدونی یک بچه بی سرپرست رو بهش اغوش گرم بدی چه صوابی داره و حال دل خود شما هم صد برابر بهتر میشه.از همون اول هم بهش بگید و جوری بزرگش کنید که اگر کسی هم چیزی گفت اونقدر این قضیه واسش قابل درک شده باشه که روش اثر نذاره.الان اقای رضا صادقی مگه بچه به فرزندخاندگی قبول نکرد؟کل ایران هم میدونن.چرا؟چون به کار قشنگی که میکنه فکر کرد نه حرف یه عده ادم کوچک مغز.موفق باشید

2728

من دوست دارم یه دختر بیارم بزرگ کنم ولی مطمعنا نمیدن بهم چون دوتا پسر دارم  و بعد میترسم  توقعش خیلی زیاد باشه و نتونم همه چی براش مهیا کنم بنظرتون درسته یکم سنم بالاتر رفت و پسرا رفتن سر خونه زندگیشون انشالله برم یه دختر بیارم مثلا پنجاه سالگی؟ 

ماباشوهرم قبل ازدواج صحبت کردیم و خیلی هم دوست داریم فعلا اقدامیم اگر نشد میریم دنبالش و من گفتم که یروزی هم اگر پیش اوند همچین موقعیتی بگیم برای شیش هفت ماه یجای دور که کسی نمیتونه بیاد بهمون سر بزنه باید بریم ماموریت بعدم فکرمیکنن بارداریو و برگشت هم نوزادو میبینن و فکرشونم نمیرسه که بچه از بیرون اومده

گرنگهدار من انست که من میدانم: شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد(خداجونم ممنونم بخاطر کنجدی میسپارمش به خودت که بهترین محافظی)یصلوات برای سلامتی منو نی نیمون هدیه مون کنید

کسی هم حرفی نمیزنه که دل ادم بسوزه

گرنگهدار من انست که من میدانم: شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد(خداجونم ممنونم بخاطر کنجدی میسپارمش به خودت که بهترین محافظی)یصلوات برای سلامتی منو نی نیمون هدیه مون کنید

خیییلی دوست دارم در کنار بچه دار شدن خودم بچه ای رو به فرزند خوندگی قبول کنم و هر ازگاهی بیارمش خونه و مثل یه مادر براش غذا بپزم. با خودمون ببرمش تفریح و براش لباس بخرم.

جمله جادویی زندگی من ... این نیز بگذرد
2706