2733
2734
عنوان

شما حاضرید فرزندخوانده داشته باشید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 41569 بازدید | 728 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

با کمال میل، با اینکه یه پسر دارم ولی واسه رضایت خدا دوس دارم اینکارو بکنم حیف که توان مالی ندارم شخ ...

سلام اصلا الان نمی خواد مالی به نامش کنید فقط یک وصیت نامه عهدی لازم است و آنقدر از نظر مالی خوب باشی که نیازهاش رو تامین کنی .. لباس پوشک و خورد و خوراک .. و از همه مهتر مهربانی و عاطفه ..

2731

من خیلی دوست دارم و یه زمان قطعا این کارو انجام میدم اون روزی که خودم شخصا ب توان مالی برسم انشالله

فقط 14 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
رونالدو با اون عظمت زن سبزه گرفته حالا تو هی بگو زن باید سفید باشه😒
2738
اگه بچه دار نمیشدم اره حتما یه فرزند خونده میگرفتم چون بچه ها پاک ترین فرشته ها ی روی زمینن

سلام  خانمای گل

یه برنامه موبایل هست، به اسم لک لک
که برای بانوان و بارداری و نگه داری از نوزاده

خیلی برنامه خوبیه. 2 ساله داره به صورت رایگان کار می کنه و سوال مادرا رو جواب میده.
مثل همینجا خانما با همدیگه اشتراک تجربه هم می کنن خیلی راحت.

چون خیلی به من کمک کرده

خواستم اینجا خبر بدم که بیایم ازش حمایت کنیم❤️  تا همینجوری خوب و رایگان بمونه .
چون همه خانم هستیم باید از برنامه های خوب که برامونه حمایت کنیم.❤️

پس روی لینک زیر بزنید و شما هم حمایت کنید😘✌️

https://goo.gl/UTxLp1

اگه وضع مالیمون توپ بود چراکه نه.حتما.

سلام  خانمای گل

یه برنامه موبایل هست، به اسم لک لک
که برای بانوان و بارداری و نگه داری از نوزاده

خیلی برنامه خوبیه. 2 ساله داره به صورت رایگان کار می کنه و سوال مادرا رو جواب میده.
مثل همینجا خانما با همدیگه اشتراک تجربه هم می کنن خیلی راحت.

چون خیلی به من کمک کرده

خواستم اینجا خبر بدم که بیایم ازش حمایت کنیم❤️  تا همینجوری خوب و رایگان بمونه .
چون همه خانم هستیم باید از برنامه های خوب که برامونه حمایت کنیم.❤️

پس روی لینک زیر بزنید و شما هم حمایت کنید😘✌️

https://goo.gl/UTxLp1

فروشگاه اسباب بازی کیدبی تویز امیدوار است با ارائه محصولات  مفید،  سرگرم کننده و ایمن با برند های معتبر برای کودکان محیط خوبی برای پرورش ذهن و جسم کودکان دلبندتان فراهم نماید.

فروشگاه کیدبی تویز دارای یک فروشگاه برای خرید حضوری در تهران منطقه نارمک میباشد که هموطنان میتوانند بصورت حضوری از فروشگاه ما خرید کنند. آدرس فروشگاه در قسمت تماس با ما درج شده است. همچنین تمامی هموطنان در سراسر کشور میتوانند از طریق سایت کیدبی تویز بصورت آنلاین تمامی محصولات در سایت به آسانی خرید کنند .

روش های ارسال و پرداخت گوناگونی نیز برای راحتی هموطنان در سایت قرار داده شده است تا خرید راحت و آسان و لذت بخش داشته باشید.فروشگاه اسباب بازی کیدبی تویز با داشتن درگاه مستقیم از بانکها خرید  ایمنی را تضمین میکند 

فروشگاه اسباب بازی کیدبی تویز با دریافت تمامی مجوزهای رسمی  از جمله نماد اعتماد الکترونیکی کسب و کارهای اینترنتی (enamad.irr) و ستاد ساماندهی پایگاههای اینترنتی (samandehi.ir) محیط امنی را برای شما مشتریان محترم فراهم نموده است تا با اعتماد و خیالی راحت به خرید محصولات مدنظر خود بپردازید.

2706