2726
عنوان

شما حاضرید فرزندخوانده داشته باشید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 41566 بازدید | 728 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام من خودم ي اقاي فرشته  دارم كه از شش ماهكي اومد خونه ي خودش و الان هم دوسال و شش ماهشه هميشهههههه خودم ومديون خدا ميدونم كه با دادن اين عزيز خوشبختيمون تكميل شد.اين بجه ها هديه بززززززرك خدا هستن خدا هديه هاي بزركشو به هر كسي نميده.خدايا شككككككككككرت

2728

آوردن فرزند خوانده مسئولیت سنگینیه.

چون اون کودک در حقیقت یتیم(محروم از وجود پدر و مادر اصلی) هست و حتما توی قران خووندید که چقدر درباره کسی که حقوق یتیمان رو رعایت نمی‌کنه یا یتیم رو آزار می‌ده یا مالش رو می‌خوره آیه عذاب اومده.

خیلی از پدر و مادرها با بچه خودشون هم درست رفتار نمی‌کنند. اما بدرفتاری با یتیم عرش خدا رو می‌لرزونه

به نظر من اول باید ظرفیتش رو داشت. 

زن و شوهری رو می‌شناسم که نازا بودن بچه از پرورشگاه آوردن یکسال بعد طلاق گرفتند!! بچه بی گناه که تازه یاد گرفته بود بگه مامان بابا، برای بار دوم بی سرپرست شد.

تازه مسایل اخلاقی اش هم هست. و البته بحث محرم و نا محرم

مساله حساسیتهای پدر و مادر خوانده هم هست

چون وقتی بچه به سن بلوغ می‌رسه اگه دختر باشه خیلی وقتها مادر به رابطه شوهرش با اون دختر حساس و شکاک می‌شه، یا اگه پسر باشه پدر حساس می‌شه به زنش و پسر خوانده‌اش. و این میشه اول گرفتاریشون.

همسایه ما یک دختر آوردن، وقتی دختره چهار پنج ساله شد، ناز و ادای کودکیش شروع شد، زنه همش با شوهرش دعوا داشت که تو دختر خوندت رو مثل زنت بغل می‌کنی می‌بوسی، چرا اینقدر لمسش می‌کنی. چرا بغلش می‌گیری 

در کل باید همه جوانب رو سنجید و تا زمانی که ظرفیتش به وجود نیومده اقدام نکرد.

کار خوبیه ولی به روحیه افراد هم بستگی داره.

مثلا من از اینکه یه بچه کسی رو نداره و من مادرشم خیلی منقلب میشم و ممکنه حتی تووی تربیت اون بچه هم تاثیر بذاره.

به طور غریبی دنیا داره پر میشه از آدمهایی که کنترلی روی رفتار و زندگی خودشون ندارن، ولی شدیداً اصرار دارن رفتار و زندگی دیگران رو کنترل کنن.
2706