2410
2553
عنوان

شما حاضرید فرزندخوانده داشته باشید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 41559 بازدید | 728 پست

نه حاضر نیستم 

قبلا میگفتم دومیمو فرزند خوانده میارم ولی وقتی بچه اوردم نظرم عوض شد

چنین بزرگی و صبری رو در خودم نمیبینم   نمیتونم تضمین بدم که خودمو همسرم بین بچه ها فرق نزاریم و اینکه از مساعل ژنتیکیش میترسم عمه دوستم بچه اورد بچهه  خیلی اذیتشون میکنه خیلی ناسازگار بود از اول. 

یه پرستاری رو میشناسم دوقلوهای یه مادر معتاد رو که میخواست بزاره بیمارستان بره همونجا به فرزندخوندگی گرفت بچه ها تمام نوزادی و شیرخوارگیشون جیغ میزدن یکیشون چنان از صدای اب میترسید که میشنید جیغ میزد کبود میشد ولی این زن نگهشون داشت و بزرگشون کرد 

ولی اگه یه روزی جیبم اجازه بده خرج بچه ای رو تقبل میکنم

یکی از اشنایان بچه دار نمیشدن.یه بچه رو قبول کردن .الان به لطف خدا اون بچه سه سالشه واین مادر حامله ست بعداز هجده سال

لطفا برای بسته شدن خودبخودی حفره های قلب نی نی کوچولوم یه صلوات بفرستین.اللهم صل علی محمد وال محمد وعجل فرجهم.متشکرم.نی نی کوچولوی من الان یکسالو چند ماهشه 😍خداروشکر قلبش رو به بهبوده😍وقتی کامل بسته شد یه تاپیک اختصاصی میزنم😘😘

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تروخدا نگيد من نميگيرم چون نميتونم تفاوت نزارم

اولا كه ته دل همه مون رئوفيت و مهربوني هست كه ميفهميم اون يتيمه و اونقدرا نامسلمون نيستيم بعدشم من الان بين بچه هاي خودم هم فرق ميزارم يك بار اينو دعوا ميكنم يكبار اونو

اگه قراره لوس بارشون بيارين و همش حق رو بهشون بدين كه نميتونن تو اجتماع زندگي كنن...

يادمون نره اونجايي كه الان هستن نه كسي لوس شون ميكنه و نه حتي به كمترين نيازهاشون اهميت ميده ...

قطعا زندگي ما براي اونا روياست حتي اگه دعواي كوچولوي مادرانه اي بكنيد شون...

2456
فكر ميكنم  يه كار خيلي انساني باشه ولي من شخصا نميكنم اينكارو چون كامل نيستم از لحاظ اخلاق ...

به این فکر کنید ک اگه یه بچه رو بیارید لازم نیست همه چیز پرفکت باشه همینکه اون بچه دیگه سرنوشتش تو پرورشگاه گم نمیشه و یه خونواده داره کسو کار پیدا میکنه چقد بهتر از پرورشگاه بودنه مقایستون باید با شرایط پرورشگاه باشه نه بایه زندگی پرفکتو بی نقص

من و همسرم چون میدونستیم خانواده ها ممکنه جلو فرزند خوانده موجب ناراحتیش بشن اینکارو نکردیم ک بیاریمش پیش خودمون. ولی خرجش رو پذیرفتیم. الان نزدیک ۸ ساله.اونموقع ۶سالش بود الان ی دختر نوجوون ۱۴ساله شده ماشالا.

خودمم ۴ماهی هست مادر شدم.

بااینکه باما زندگی نمیکنه ولی واقعا دوسش دارم. همسرم بیشتر! پیشنهاد همسرم بود ک دختر انتخاب کنیم. عاشق دختره.

خیلی دلم میخاد یکی رو بیارم باخودمون زندگی کنه. خداکنه شرایطش جور بشه. دعامون کنید.

2714
من دارم یدونه😍😍😍😍😍😍😍و واقعنم عاشقشم و مثل بچه خودم میمونه و عاشقانه مادری میکنم براش...

خدا خيرت بده عزيزم اخي نازي

ماشاء الله لاحول و لاقوه الا بالله العلی العظیم.

من چشمم دنبال يك دختر بچه سبزه پنج ساله هنوز كه هنوزه مونده اون موقع كه بغلش كردم دانشجو بودم و ازدواج نكرده بودم هنوز صورت مظلومش اينكه واقعا محبت ميخواست چشماش يادمه هنوز اينهمه سال گذشته ولي گاهي براش گريه ميكنم و به فكرش ميافتم 

ماشاء الله لاحول و لاقوه الا بالله العلی العظیم.

اگه وضع مالی توپ داشتم تا پنج تا بچه میاوردم و نگه میداشتم مثل بچه ی خودم ارث هم ببرن.خودم الان یه بچه دارم.بچه های پاکی که توی پرورشگاهها بدون محبت زندگی میکنن

اگر انقدر قانونش سخت نبود چرا که نه ...

با احترام به نظر بقیه ، من به شخصه فکر میکنم با همین یه دونه بچه ای که خودم به دنیا آوردم به خودم و بقیه ثابت کردیم که ماهم تونستیم تولید مثل کنیم !! اصلا نمیتونم درک کنم وقتی اینهمه بچه از نعمت خانواده محرومن چرا باز هم اصرار داریم از گوشت و پوست و خون خودمون بچه ای رو به این دنیا اضافه کنیم ؟ که چی بشه ؟ چیو ثابت کنیم ؟ گوشت وپوست و خون چقدر مهمه مگه ؟؟ خودمون چه گلی به سرمون زدیم که گوشت و خون مون بزنه ؟  

کاش یه روزی بتونم به یه گوشت و خون دیگه خانواده بدم ...(چون دیدم خیلی تاکید روی گوشت و پوست و خون زیاده، مکرر به کار بردم!)

2706