2726
عنوان

شما حاضرید فرزندخوانده داشته باشید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 41566 بازدید | 728 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

از اول هم خودم هم همسرم دوست داشتیم جای اینکه خودمون بچه دار بشیم بچه ای که دنیا اومده و در کانون خانواده نیستو بیاریم بزرگ کنیم ولی خب شامل کسایی میشد که بچه دار نمیشدن اگه قانون عوض بشه چند سال بعد شاید یکی اوردیم ولی نوزاد نه بچه بزرگتر مثلا حدود 10 سال چون که همه نوزاد میخوان و بچه های بزرگترو برنمیدارن به نظرم بزرگتر ها بیشتر نیاز دارن به حمایت و کم کم نزدیک 18 سال که میشن بلاخص دخترا نگران جا و مکان بعدشون باید باشن

پیج کاری من😍😍😍سفارش و دوخت انواع لباسهای مادر و کودک با بهترین کیفیت  ferly_design
2728

من بارها گلریزونشونو رفتم خیلی ناراحت کنندست خیلی از خانواده های بی بضاعت از روستا میان دختر از پرورشگاه انتخاب میکنن براشون گلریزون میگیرن چند تیکه جهاز تهیه میشه و رونشون میکنن 

به نظرم گناه دارن واقعا چون اگه تو خونواده باشن با خیال راحت درس میخونن دانشگاه میرن و با جهاز خوب یک ازدواج بهتر میکنن

پیج کاری من😍😍😍سفارش و دوخت انواع لباسهای مادر و کودک با بهترین کیفیت  ferly_design
شوهر من مردده. چون خودمون یه بچه داریم. من اگه بیارم از همون اول بهش واقعیت رو میگم. چند جا خوندم ای ...

اخییییی😢تو ایران این کارو کرده؟

من یه دختر دارم 

اگر از نظر مالی میتونستم دلم می خواست یه دختر دیگه هم داشتم و به دعنوان فرزندخواندم باشه 

کلا عاشق بچهها هستم ولی ازنظر مالی توان ندارم

آفتاب به گیاهی حرارت می دهد که سر از خاک بیرون آورده باشد

شرایط خیلی سختی داره و باید مال به نام بچه کرد البته تا یه حدی هم حق دارن چون فرزند خونده به لحاظ قانونی ارث نمیبره

از طرفی فرزند خونده محرم نمیشه با ادم اونایی که معتقدن اگه پسر بیارن همیشه باید حجاب کنن اونایی هم که دختر میارن شرایطشون به نظرم به مراتب سخت تره با وجود شوهر

ولی در کل موافقم با این قضیه که ادم اگه داشته باشه یه سری از بچه ها رو سرپرستی کنه امکانات تحصیل فراهم کنه براشون تا در اینده بتونن شغل مناسبی میدا کنن ببرتشون گردش و بهشون محبت کنه حتی رفت و امد داشته باشه با بچه ها وقتی که بزرگ تر شدن

باو مردم برا بچه خودشون خونه به نام نمیزنن براذبچه یکی دیگه اینکارو بکنن؟اخر تبعیضه.

میگوند:چون میگذرد غمی نیست.....ولی من میگمممم:««تا بگذرد درد کمی نیست،عمرمو جوونیم است که هدر میرود پس چطور غمی نیست؟»»😞😞😩😩
2706