2726
عنوان

شما حاضرید فرزندخوانده داشته باشید؟

41568 بازدید | 728 پست

پنجشنبه روز جهانی فرزندخواندگی است. در سالهای اخیر، تصویر فرزندخواندگی خیلی بهتر از قبل شده و خانواده های زیادی، چه آنها که بچه ندارند و چه آنها که یکی دو فرزند دارند و دلشان فرزند بیشتر میخواهد، رو به پذیرفتن فرزندخوانده آورده اند. اما خیلیها میگویند که قوانین فرزندخواندگی در ایران خیلی سخت است و خانواده های زیادی موفق نشده اند از این راه بچه دار شوند.

اگر میخواهید قوانین جدید فرزندخواندگی را بدانید، اینجا را ببینید، به خصوص قانون جدیدی که به زنان مجرد هم اجازه می دهد، دختربچه ای را به فرزندی بگیرند. حتما این روزها این خبر را دیده اید که طی یکسال گذشته، 134 خانم مجرد، مادر شده اند.

شما تجربه ای در این مورد دارید؟

اگر مجرد هستید، دوست دارید فرزندخوانده داشته باشید؟ اگر خانواده هستید، نظرتان در مورد این که فرزندخوانده داشته باشید چیست؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اگه شرایط بارداری رو نداشتم حتما فرزند خوانده داشتم اما الان که بچه خودمو دارم مسلما دوست دارم از پوست و خون خودم باشه اما اگه خیلی پولدار بودم چندتا بچه رو سرپرستی میکردم ولی کنار خانواده خودشون مثل ایتام 

2728

فكر ميكنم  يه كار خيلي انساني باشه

ولي من شخصا نميكنم اينكارو

چون كامل نيستم از لحاظ اخلاقي و رفتاري

بعضي جاها با بچه خودمم درست رفتار نميكنم يا روابطم با شوهرم گاهي مختل ميشه

به نظرم بايد  زندگي خيلي به ايده ال نزديك باشه

و كم نقص باشه كه يه نفر رو  كه خودش بدبياري اورده  رو بياري توش 

من گاهی به این مساله فکر می کنم ولی واقعا نمی دونم این توان در من هست یا نه مسئولیت سنگینیه چون به نظرم باید بیشتر از بچه خودت یه همچین بچه ای رو عزیز بداری

به خاطر گناهی که باهاش امتحان نشدی کسی رو سرزنش نکن... شاید اگر تو جای اون بودی گناهکار بزرگی میشدی 

بله من برنامه اشو دارم واسه اینده حتما اینکارو میکنم.

هرگاه بنده بگوید بسم الله الرحمن الرحیم،خداوند متعال میگوید :بنده ی من ،با نام من آغاز کرد،بر من است که کارهایش را به انجام رسانم،و اورا در همه حال برکت دهم💖

خیلی دوس دارم خودم یه دختر دارم ولی میترسم ناخوداگاه رفتارم باهاشون تفاوت داشته باشه و اینکه درستش اینه که بعدا باید حقیقت رو بفهمه یا نه 

مهدی جونم من دوشب قبل از رفتنت برات کلید ساختم با جا کلیدی قلب که دیگه پشت در نمونی وقتی من و آدلیا نیستیم تورو خدا فقط یه بار کاش از این کلید استفاده میکردی 😭مهدی یادته تولدت سال ۹۱ دم دانشگاهت بادکنک باد میکردم ماشینت رو تزیین کردم همه فکر میکردن خل شدم .مهدی جونم آدلیا دلش هوات رو کرده بیا و بهش بگو خدا اجازه داده دوباره بیای پیشمون و شبای سه نفره مون تا ابد تکرار بشه بیا تورو خدا😭😭
2706