2733
2734
عنوان

شما حاضرید فرزندخوانده داشته باشید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 41568 بازدید | 728 پست
من گاهی به این مساله فکر می کنم ولی واقعا نمی دونم این توان در من هست یا نه مسئولیت سنگینیه چون به ن ...

سلام ... بیشتر از همه باید نظر آقاتونو بپرسین ... نگهداری از یه بپه یتیم خیلی سخته ... برای کسی که صاحب فرزند نمیشه به نظرم خوبه که بتونه همه عشقشو بده به بچه

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

اگر آدم بتونه اینو بپذیره که بچه از خون خودش نباشه و اخلاقای خاص ممکنه داشته باشه و هم اینکه بتونه مخارجش رو تامین کنه به نظرم خیلی خوبه که یه بچه رو به فرزندی بگیره 

یکی از فامیلای ما هم یه بچه ارود بزرگ کرد و انقدر بهش میرسه که نگو مثلا هفته پیش گفت بردمش باغ ارم شیراز رو ببینه و مدام مسافرت و اینور اونور میبرتش

2738

دوستان اگه آدم مطمعنی سراغ دارین من خانمی رو میشناسم که به خاطر یه سری مشگلات میخواد بچه شو واگذار کنه به خانواده ای که بچه نداشته باشن احتمالا همین ماه زایمان میکنه مشهد هم هست کسی خواست بگین شمارشو بدم با خودش در مورد جزییاتش صحبت کنین

سلام؛ وقت بخير

پرسشنامه حاضر مربوط به پژوهشی در حوزه اضطراب کودکان و تاثير رابطه­ ی مادر و کودک بر آن است.

اگر شما مادرِ کودکی ۲ تا ۵ ساله هستید، می‌توانيد در پيشبرد اين پژوهش با تکمیل کردن فرم مربوطه ما را همراهی کنید.

این پژوهش مربوط به پايان نامه‌ی کارشناسی ارشد پژوهشکده خانواده­‌ی دانشگاه شهيد بهشتی است و نیازی به درج اطلاعات شخصی در فرم ها نبوده و تمامی پاسخ ها کاملا محرمانه باقی خواهد ماند.

پیشاپیش از اینکه ۱۰ الی ۱۵ دقیقه‌ از زمان ارزشمند خود را برای پاسخگویی به این سوالات اختصاص می‌دهید و ما را برای رسیدن به نتیجه مطلوب یاری می‌کنید، سپاسگزاریم.

لينک دسترسی به پرسشنامه:

https://survey.porsline.ir/s/gwEWt0p0https://survey.porsline.ir/s/gwEWt0p0

من توی اقوام خودمون 3 مورد دیدم که این کار را کردن.ولی کلا زیاد جالب نمیشه. نمیدونم چرا ولی هر چقدر هم سعی میکنن اما بچه ها وقتی بزرگ میشن بسیار گوشه گیر و تنها میشن. 

من ترجیح میدم چون خودم بلوغش را ندارم این کار را نکنم و اون بچه را کسی بزرگ کنه که میتونه چون من ممکنه به اون خیلی بیشتر از بی سرپرست بودن آسیب بزنم.

2706