2726
عنوان

شما حاضرید فرزندخوانده داشته باشید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 41566 بازدید | 728 پست

فرزند خونده داشتن راحتتر از فرزند خود طرفه 

چون وابستگی خونی وجود نداره و محبت کردن بهشون حس خوبی میده فرزند خود طرف فقط حس مسیولیت داره نه لذت 

دعا کنید درتاریخ ۰۱/۰۱/۰۱ ۱۴ برای من معجزه اتفاق بیفته ......❤❤🙏🙏

با سلام و عرض ادب 

برای مشاوره در زمینه شیردهی با شماره 09129057562 یل  02188891169 و 02188891170 انجمن  علمی ترویج  تغذیه با شیرمادر ایران تماس بگیرید.

در ضمن مادرانی که فرزندخوانده  دارند یا از طریق رحم اجاره ای صاحب فرزند شده اند برای اینکه خودشان به شیرخوارشان شیر بدهند با این مرکز تماس بگیرند.

برای اجاره و کرایه شیردوش در تهران و حومه با شماره ۰۹۱۲۹۰۵۷۵۶۲ تماس بگیرید 

مارک شیردوش ها اسپکترا می باشد. 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من ۱۰ ساله ازدواج‌کردم و شوهرم مشکل اسپرم داره بچه دار نمیشیم و الان بین دوراهی بزرگی گیر کردم اینکه ...

سلام.من هم شرایط شما رو داشتم و بین این دوراهی بودم

اگر تحمل کنایه هاو حرف و حدیث ها رو داری حتما بچه ای رو به فرزندی قبول کن اما اگر تحملت کمه پیگیر جنین اهدایی شو

مرد که خوب باشد، زن بی شک بهترین میشود؛ باور کنید! مرد زن را میسازد. پشت هر مرد موفقی، زنی است که خیالش از مردانگی مردش...جمع است....
2728

وقنی امکانش را داشته باشم،حتما.

دوست خوبم لطفا تا آخر مطالعه بفرمایید،عزیز بزرگواری که عضو نی نی سایت هستی اگر به نظر شما حرف من اشتباه هست،اگر با عقیده من مخالف هستید کاملا حق با شماست چون من هم یک آدم هستم مثل بقیه آدم ها،با ضعف های خودم و اطلاعات ناقص که هر چقدر هم مطالعه کنم باز ناقص خواهد بود؛پس اینکه  نظر های من هم خالی از اشتباه نیست کاملا منطقی هست و من در این مورد با شما موافق هستم،ولی تمنا می کنم اگر با نظر من مخالف هستید دوست عزیز ریپلای نفرمایید،اینجا همه نیاز به آرامش داریم و واقعا حیف هست که با بحث این آرامش خدشه دار کنیم؛تاپیک تکمیلی امضا هم ببینید لینک زدم سایت خطا داد فقط اگر راهنمایی اشتباهی کردم یا اشتباهی داشتم لطف می کنید اگر دوستانه به من گوشزد کنید؛خیلی هم ممنونم؛ولی در باقی موارد لطفا بحث نفرمایید؛ممنون که درک می کنید."دانی که رویم از همه عالم به روی توست؟"یا رب مددی♥️ پ.ن:بیت بالا از جناب سعدی است. پ.ن۱:ارادتمند همه دوستان گل نی نی سایتی🌹موقع دعاهای قشنگی که می کنید به یاد من و دل خسته ام هم باشید عزیزان.💐خیلی التماس دعا دارم.🙏🏻🌷 پ.ن۲:لطفا فقط تاپیک های خنده دار و ذکرها و دعاها و سوره های مجرب برای حاجت تگم کنید. پ.ن۳:لطفا برای ظهور و سلامتی حضرت مهدی دو تا صلوات بفرستید.این روزها دل های همه پر غصه است بیاید مرهم دل هم باشیم.کپی امضا،تاپیک و عکس آزاد؛ممنون از وقتی که برای مطالعه امضای من گذاشتید؛با آرزوی سلامتی و دل شاد برای شما؛ارادتمند hanioooooo.
من ۱۰ ساله ازدواج‌کردم و شوهرم مشکل اسپرم داره بچه دار نمیشیم و الان بین دوراهی بزرگی گیر کردم اینکه ...

من اگر جای شما بودم و همسرم با این موضوع مشکلی نداشت میرفتم سمت اسپرم اهدایی.

بار الهی بر من منت گذار به این نعمت که فرزندانم را باقی بداری و آنها را برای من صالح گردانی، و مرا به وجود آنها بهره‏مند و کامروا سازی

من 2 تا پسر دارم ولی عاشق دخترم.

خیلی دوست دارم سرپرستی یک دختر رو می گرفتم چون از نظر سنی نمیخوام دیگه باردار بشم و فاصله سنیم با بچه زیاد باشه.

بار الهی بر من منت گذار به این نعمت که فرزندانم را باقی بداری و آنها را برای من صالح گردانی، و مرا به وجود آنها بهره‏مند و کامروا سازی
من دوست دارم فرزند خوانده کسی بشم که برام خرید لگو مرد عنکبوتی انجام بده. بسازم کیف کنم. 

🍋 ellen_.art@ لطفا از پیجم حمایت کنید مرسیییی🍋🍋🍋ما نینیسایتیا گرسنگان عکسی هستیم  🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋ellen_.art@🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋به صورتی بودن گوگولی بودن اینجا نگاه نکن این سایت خیلی ترسناکه👹☠️☠️🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋ellen_.art@ آموزش گوگولیجات 🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍒🍋🍋🍋🍋🍋

با اینکه بچه دارم ولی خیلی دوست دارم فرزند خوانده داشته باشم رنگ پوست و قیافه هم بدام مهم نبود مثل میوه درچین نمیکردم  ترجیح میدادم بچه های بزرگار که کمتر قبول میکنن بدن بهم. دعا کنید روزی وضع مالی ام انقدر ی خوب بشه بتونم یکی دوتا فرزند خوانده  بیارم یا یک خواهر برادر که ازهم جداشدن نکنن

2706