2410
2553
عنوان

شما حاضرید فرزندخوانده داشته باشید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 41559 بازدید | 728 پست

بله قطعا 

من مجردم 

تصمیم دارم اگر در اینده ازدواج کردم همسرم حتما موافق سرپرستی باشه

من به هیچ عنوان دوست ندارم خودم به دنیا بیارم وقتی کلی بچه بدون سرپرست چشمشون به دره تا یکی بیاد و ببرتش 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
2714

من ۱۰ ساله ازدواج‌کردم و شوهرم مشکل اسپرم داره بچه دار نمیشیم و الان بین دوراهی بزرگی گیر کردم اینکه برم با اسپرم اهدایی باردار بشم یا اینکه برم ی بچه به فرزندی بیارم .لطفا اگه کسی  میتونه در این مورد راهنمایی کنه کمک کنه تا انتخاب درستو انجام بدم

زن باید تمیز باشه همیشه غذاش رو گاز باشه خونش بوی گل بده عطر تنش تو خونه بپیچه.تا مثل من دلبر اقاش باشه.اسم کاربریمم تیکه کلام شوهرمه.
من ۱۰ ساله ازدواج‌کردم و شوهرم مشکل اسپرم داره بچه دار نمیشیم و الان بین دوراهی بزرگی گیر کردم اینکه ...

اسپرم اهدایی یعنی چی خودت میدونی؟ حالا بچه از پرورشگاه قبول کنی یعنی چی کدام بهتره؟ بنظرم اگر میتونید هیچ کدام انتخاب کن چون بچه برای ادم وفا نداره. ولی اگر میبینی با شوهرت حوصلت سر میره میخوای با خودت سرگرم کنی یک گربه بیار . ولی اگر واقعا قصد ایجاد یک انسان وارسته بدربخور برای جامعه داری ببین خودت و شوهرت روی هم میشین این بعد بفکر بچه باش.

بله قطعا  من مجردم  تصمیم دارم اگر در اینده ازدواج کردم همسرم حتما موافق سرپرستی باشه م ...

چه ربطی داره بچه میخواهی بزرگ کنی چرا از دیگران مایع میزاری کسی که خودش میتونه بچه دار بشه این صحبت کمی غیر منطقی هست

اسپرم اهدایی یعنی چی خودت میدونی؟ حالا بچه از پرورشگاه قبول کنی یعنی چی کدام بهتره؟ بنظرم اگر میتونی ...

واقعا شما گربه رو با بچه انسان در یک سطح میدونید؟؟

زن باید تمیز باشه همیشه غذاش رو گاز باشه خونش بوی گل بده عطر تنش تو خونه بپیچه.تا مثل من دلبر اقاش باشه.اسم کاربریمم تیکه کلام شوهرمه.
من ۱۰ ساله ازدواج‌کردم و شوهرم مشکل اسپرم داره بچه دار نمیشیم و الان بین دوراهی بزرگی گیر کردم اینکه ...

سلام عزیزم خواستم خواهرانه کمکی کنم شاید به دردت خورد 

بنظر من اصلا به اسپرم اهدایی فک نکن اصلا جالب نیس اینکار .من جای تو بودم دنبال فرزند خوندگی بودم خیلی عالیه هم ثواب میکنی هم خودتون و اون بچه از تنهایی درمیاین

در آخر از ته قلبم برات دعا میکنم به آبروی حضرت زهرا خدا دامنتو با معجزه سبز کنه 

حضرت علی میفرمایند با انسان نادان بحث نکن چون ممکن است دیگران که از دور شاهد هستند فرق میان تو و شخص نادان را متوجه نشوند .
2706