2726
عنوان

شما حاضرید فرزندخوانده داشته باشید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 41568 بازدید | 728 پست

در پذیرفتن فرزند خوندگی  هزارویک مشکل در آینده هست  اینکه آیا به این فکر کردید که چ مشکلاتی تو مسیر زندگیتون ممکن اون بچه بزاره چون بنظر من آخرش هرچقدر شما خوب تربیتش کنید اون ذاتش اگر خوب نباشه هیچ فایده نداره تمام زحمات بحدر میره 

کسی را میشناختم بااینکه ۷ تا بچه داشت یکی هم از اقوام نزدیکش بخاطر بی بضاعتی خانوادش به فرزندی میگیره به چه سختی بزرگش میکنه حالا آقا نزدیک ۵۰ سالشه اون هفتا فرزندش همه سالم و آبرومند زندگی میکنند و این آقا بخاطر ذاتش اونچه که کاری که نباید انجام بده را داده حالا این قضیه فرزندخوندگی و البته خانواده ها با سنتهای محکمتروبا ثبات ترو مربوط به سالهای دوره چه برسه به بچه ها حالا که چی میخان بشن

من  ترجیح میدم برم ملاقاتشون توی بهزیستی وبشه کمک مالی بهشون بکنم چون مسئولیت داشتن فرزند دیگران بسیار پرخطرو مسیر پر مخاطرس.

ما بچه دار نمیشیم  رفتیم بهزیستی تقاضا بدیم برا بچه گفتن الان ثبت نام کنید 7 سال دیگ نوبتتون ...

سلام دوست منم همین مشکلو داشت ۳ سال دنبال کارای بهزیستی دوید همش سنگای بزرگ اخرم گفتن بچه ۷ ساله میدن ...دیگه رفت مشهد ی جایی هست منطقه ضعیف نشین ی نوزاد خرید راحت شد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

در پذیرفتن فرزند خوندگی  هزارویک مشکل در آینده هست  اینکه آیا به این فکر کردید که چ مشکلات ...

چه منطق غلط و بیخود و نژاد پرستانه ای داری! مطمئنی ژن شما ک از خودت میخواد بچه ایجاد بشه خیلی خوبه و فقط ژن اون بچه یتیم خیلی بده! اگر اینطور بود توی دنیا هیچکس دنبال فرزندخواندگی نمیرفت، فقط توی ایرانه که افکار پوچ و احمقانه یه سری مانع انجام کارهای بزرگ و انسان دوستاته میشه، شما ترجیحا لطف کن ملاقات این بچه ها هم نرو  اونا به دیدار شما نیاز ندارن چون اونقدر ذهنت خراب و بیماره که نگاهت هم بچه ها رو آزار میده

تو خداوند رویدادهای محالی🌷☘🌻❤
راستشو بگم حاضرم خرج و مخارج یکیشون رو بدم اما حاضر نیستم بیارمتوی خونه زندگیم اکثراشون از پدرمادر ...

تو خودت چقدر توهم زدی که توی تخیلت کل فامیلتون رفتن بچه آوردن ک بزرگ کنن بعد همشون یه نقص و عیبی داشتن و فقط شما و بچه هاتون سالم و یدون نقصین، نقص و عیب بزرک توی ذهن شماست...

واقعا از خوندن بعضی نظرات حالم بهم میخوره

2728

نه من دوست ندارم چون هروقت به اون بچه نگاه میوردم اشک تو چشام جمع میشد ک چرا پدرمادرش این کارو کردن چون اگه خدایی نکرده ی داد سرش میزدم یا ی اخم وجدانم خفم میکرد من حتی نسبت به بچه خودمم همینم اما همه ما روزایی رو داشتیم ک از دست بچمون کلافه شدیم مثلا اخم کردیم یا گفتیم ا حالا صبر کن بچه من ی اخم کوچولو کنم اشکش درمیاد وجدانم خفم میکنه اشکم سرازیر میشه ک چرا اینجوری کردم دیگه چ برسه به اون طفل معصوما.اما اگه وضع مالیم خیلی عالی بشه حتما دوست دارم ک سرپرستی چندتا رو بعهده بگیرم اما مثلا همون تو بهزیستی باشن یا پیش خانوادهاشون 

اگه بودی حال و روزم با الانم خیلی فرررق داشت🖤 غم تو از دل من اینجوری زندونی نمیساخت 🖤افتادم این گوشه دنیا تک و تنها دلم تنگ💔 تو که نیستی چی قشنگه توی این دنیای بی رنگ😭 منو ول نکن من این گوشه دنیا تک و تنهاااام 😭😭منه دیوونه از این دنیا فقط دستاتو میخوااام 😭💔🖤
تو خودت چقدر توهم زدی که توی تخیلت کل فامیلتون رفتن بچه آوردن ک بزرگ کنن بعد همشون یه نقص و عیبی داش ...

مجبور نیستی بخونی 

فکر نکن دنیا به کوچیکی ذهنته 

با تشکر

لایک نکن جون خودت ریپلای بهتره ماسکتم بزن کرونا خیلی خره
مجبور نیستی بخونی  فکر نکن دنیا به کوچیکی ذهنته  با تشکر

ذهن تو و امثال تو پوچ و فکرتون داغونه که این اراجیفو مینویسی و یه درصد احتمال نمیدی با حرفای چرت و دروغهات دل افراد خیر رو که مایل به انجام کار خداپسندانه هستن رو حتی کمی چرکین کنی، یا باعث تردیدشون بشی، اون بچه ها رو خداوند حفظ میکنه و پشت و پناهشونه و آیندشون از تو و امثال تو خیییلی خیییلی بهتر میشه.

کار خیر نمیکنی حداقل شر نرسون.

بدون تشکر

ذهن تو و امثال تو پوچ و فکرتون داغونه که این اراجیفو مینویسی و یه درصد احتمال نمیدی با حرفای چرت و د ...

متاسفانه مسائلی که ایشون مطرح کردن واقعیت داره حالا نه اینکه حتما برای یه خانواده همه  این اتفاقها افتاده ولی کلا این مسائل تو فرزندخواندگی پیش میاد باید باور کنیم اگرچه تلخه وفردی که میخواد اینکاررو بکنه  باعلم به همه این مسائل تصمیم بگیره

تا ابد این جمله را انشا کنید *پای این طوماررا امضاکنید* هرکجا ماندید درکل امور*روبه سوی حضرت زهرا کنید              

من یه بار بچه مو از دست دادم الان دوباره باردارم و امیدوارم خدا بهم ببخشه❤️ همیشه ولی به این که یه بچه بیارم هم فک کردم. حتی اگه بچه بیولوژیکی خودمو داشته باشم. شوهرمم موافقه، ولی‌ با این که مساله مالی ندارم ازین طولانی بودن زمانش نگرانم! واقعا مسخره اس که انقد طول میکشه! اگر نتونم این کارو بکنم حتما یه بچه رو از نظر مالی تحت سرپرستی قرار میدم.

اگه کامنت منو میخونین دعا کنین بچه من بمونه برام و بتونم کلر مثبتی هم انجام بدم❤️

میشه برای سلامتی مادرم دعا کنید خدا شفاش بده؟❤️

من ک ی دختر دارم و باردارم نی نیم پسره.دیگه ب هیچ وجه قصد بارداری ندارم ی وقتی شرایطش پیش اومد بچها بزرگ شدن مشکل مالی نداشتیم.ی بچه ب سرپرستی بگیریم.البته برای کمک ب اون بچه ک بتونه زندگی معمولی داشته باشه.ولی فک نکنم شوهرم چیزی ک ب سختی بدست اورده حاضر باشع چیزی بنلم کنه  

متاسفانه مسائلی که ایشون مطرح کردن واقعیت داره حالا نه اینکه حتما برای یه خانواده همه  این اتفا ...

در تولد فرزند خود انسان هم این احتمالات هست، بعدشم پرورشگاه بچه هایی ک مشکل جسمی یا روانی دارن رو معرفی نمیکنن و اونا رو نگه میدارن و فقط به متقاضیان خاص خودشون میدن.

قبل از تحویل بچه، اون کودک یا شیرخوار رو با یکی از پرسنل خود پرورشگاه میدن به خانم و آقایی ک متقاصی هستن که برن بچه رو نشون هر پزشکی ک میخوان بدن و هر نوع معاینه و آزمایشو سی تی و عکس و هرچیزی که لازم میدونن ازش ب عمل بیارن و با خیال راحت بچه رو تحویل بگیرن.

زمانی ک تحویل گرفتن، ۶ ماه آزمایشی بچه پیششون هست و اگر از پسش برنیومدن، منصرف شدن یا دریافتن ک بچه بیماری پیدا کرده ک مربوط ب ژنومش هست اون بچه رو میتونن تحویل بدن، پس اصلا اونجور نیست ک اون کاربر گفت، وقتی اطلاعات نداره حرف نزنه بهتره، چه برسه ب اینکه اونقدر اغراق کرد که انگار اون بچه ها دشمنش هستن.

من با این بچه ها خیلی سروکار داشتم و دارم، به جرات میگم خیلی بهتر و سالمتر از بعصی بچه هایی بزرگ میشن که پدر و مادر بالاسرشونه.

در تولد فرزند خود انسان هم این احتمالات هست، بعدشم پرورشگاه بچه هایی ک مشکل جسمی یا روانی دارن رو مع ...

عزیزم مسئله ژن رو نمیشه انکار کرد به هرحال فرزند خونده گرفتن دردسرهای کوتاه مدت و بلند مدت داره بهتره بدون جبهه گیری باهاش برخورد کرد و اتفاقا افراد با درنظر گرفتن همه جوانب این قضیه تصمیم بگیرن درسته بچه ها معصومن و پاک ولی بزرگوار قبول دارید حتی تغذیه و رفتارهای مادر طی بارداری روی بچه تاثیر میزاره؟

تا ابد این جمله را انشا کنید *پای این طوماررا امضاکنید* هرکجا ماندید درکل امور*روبه سوی حضرت زهرا کنید              
2706