2726
عنوان

شما حاضرید فرزندخوانده داشته باشید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 41566 بازدید | 728 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من خیلی دوست دارم فرزند خوانده داشته باشم از لحاظ مالی و احساسی هم میتونم تامین کنم اما بخاطر طرز تفکر خانواده همسرم پشیمون شدم و حس کردم اونا با کارها و حرفاشون ممکنه غرور اون بچه رو لگد مال کنن

کاش پشت این باغ تبر خورده درختی باشد کاش در این خانه سرما زده رختی باشد 
2728

به قول دالیدل "همه آدم ها دختر به دنیا می آیند". دنیای عروسک ها دنیای رنگارنگی است که دل هر آدمی را می برد. به اعتقاد من عروسک بهترین دوست آدم ها است. چون مطمئن هستی که رازی که در دل داری و فقط به او گفته ای را به کسی نخواهند گفت و امین و رازدار تو باقی خواهند ماند. بهترین عروسک های بغلی و ناز عروسک پولیشی اند که خیلی نرم و دوست داشتنی اند. اتاق بچه من پر است از عروسک پولیشی. فرزند خونده من قراره تا دو ماهه دیگه بیاد و اونجا زندگی کنه پیش یه عالمه عروسک

سلام مامانا این یه برنامه هس که متناسب سن بچه هامون برنامه ریزی شده اونجا میتونید ازمادران هم سن وسال بچا هاتون سوال کنید قصه شعر تغذیه کودک و.......

من خودم عضوم پیشنهاد میکنم شماهم عضو شید

میتونید از لینک زیر دانلود کنید.

https://gahvare.net/i/5e2861cb288bb

بنظر من وقتی یه زن حامله میشه و بچه خودش رو بزرگ میکنه وظیفشه و مسئولیت مادر بودنش میطلبه که این کارارو بکنه. اما اینکه یه بچه که از گوشت و خون خودت نیست رو بیاری و بزرگ کنی خیلی بهتره و فداکاریه. من با اینکه هیچ مشکلی ندارم اما اگر تصمیم ب ازدواج بگیرم یکی از شرطام اینه که خودم بچه دار نمیشم و از پرورشگاه دو تا نوزاد به سرپرستی میگیرم

حتما. اگه قصد تجربه ی حس فرزندپروری رو داشته باشم و از نظر مالی اوکی باشم ترجیح میدم بچه ای که به دنیا اومده رو بزرگ کنم

شالهای موهر پاییزی رو توی پیجم ببینید عالی هستن

shal_lili

شالهای پاییزی و شیک با قیمت مناسب   Shal_lili

فقط درصورتی که نتونم خودم بچه داشته باشم آره حتما فرزند خوندن قبول میکنم 

اگر فکر کنم بحث کردن با یک کاربر به جایی نمی‌رسه جواب نمی‌دم. بنابراین این جواب ندادن رو کم آوردن درنظر نگیر دوست عزیز. تا زمانی که حرفات عاقلانه باشه به نظرم لایق گفتگو هستی. هرجا هم فکر کردی من دارم اشتباه حرف میزنم با دلایل منطقی من رو مجاب کن. من با کمال میل عذرخواهی می کنم. با کاربرای کم سنی که خودشون رو عقل کل میدونن که کلا بحث نمیکنم چون همین نشونه ی بی عقلی شونه.
کلا دوست ندارم بچه داشته باشم. ولی اگه قرار بود داشته باشم با فرزند خونده داشتن صد در صد موافق بودم. ...

احسنت منم موافقم ولی چطوری میشه با اونایی که بچه ندارن اینو مطرح کرد؟

احسنت منم موافقم ولی چطوری میشه با اونایی که بچه ندارن اینو مطرح کرد؟

اول باید دید اصرارشون برای این که بچه مال خودشون باشه به چه دلیله. چون این دلایل معمولا چیزایی هستن که برای همشون می شه جواب قانع کننده ای پیدا کرد. شاید بجز مسائل شرعی... چون در اون مورد، آخرش اینه که می گن خب دین یا مرجع تقلید اینو گفته و ما نباید سوال و جواب کنیم. 

زنده باد هیولای اسپاگتی پرنده!
2706