2726
عنوان

شما حاضرید فرزندخوانده داشته باشید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 41566 بازدید | 728 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

فروش ویژه کولر گازی و لوازم خانگی با تخفیف ویژه

کولر گازی - لباسشویی - یخچال - ظرفشویی - تلویزیون

5 سال گارانتی - ارسال رایگان - پرداخت درب منزل

مشاوره 09180532006

تخفیف ویژه برای کاربران نی نی سایت

فروش ویژه کولر گازی و لوازم خانگی با تخفیف ویژه

کولر گازی - لباسشویی - یخچال - ظرفشویی - تلویزیون

5 سال گارانتی - ارسال رایگان - پرداخت درب منزل

مشاوره 09180532006

تخفیف ویژه برای کاربران نی نی سایت

2728

فرزند خواندگی بسته به شرایط متفاوت است.

اما بحث اینجاست که فرزند را چه کسی تا جایی میرساند که به گفته‌ی عام 'رو پای خودش وایسته'

عزیزان مادر اون نیست که به این دنیا قدمتون را نه به خواست خودتان می گزارد.بلکه اونی هست که همیشه همراهت بوده تو هر شرایطی (اعم از ثروت تا اخلاق مادر).و تورو اینجا رسونده و بدونین نهایت تلاشش را کرده.شما از مادر و پدر گرامی فقط تأمین مالی که نمی خواهید....محبت تربیت....

من‌هم‌خیلی دوست دارم و مدتهاست دارم‌بهش فکر میکنم ، چون میدونم بچه دوم‌رو هم‌نمیارم ، ولی میترسم‌بین پسر خودم و اون تبعیض بزارم... خوشحال میشم با کسی در ایتن مورد همفکری کنیم

راستشو بگم حاضرم خرج و مخارج یکیشون رو بدم

اما حاضر نیستم بیارمتوی خونه زندگیم

اکثراشون از پدرمادرهای مشکل دار به وجود اومدن و زمینه ی ارثی بیماری هاشون رو نمیدونیم مثلا طرف پدر مادرش دوتاشون اسکیزوفرنی بودن معتاد بودن هزارتا مشکل داشتن خب به این بچه ژنتیکی میرسه نمیتونم مسئولیت قبول کنم

یکی از فامیلامون بچه آورده بودن بعد فهمیدن سقف دهنش سوراخه و مرد بچه نوزاد 

یکی دیگه آوردن فلج مغزی بود اونم مرد 

یکی دیگه آوردن توهمی بود بچه همش بقیه رو کتک میزد پسش دادن 

بعد از کلی دوندگی یکی آوردن سالم بود که بچه به سن ۱۴رسید فامیلدار شد اومدن بردنش 

خب اون زن و مرد از وجودشون مایه گذاشتن اما بیچاره شدن 

لایک نکن جون خودت ریپلای بهتره ماسکتم بزن کرونا خیلی خره

شرایط فرزند خواندگی واقعا سخته ...مخصوصا اینکه باید تمکن مالی داشته باشی و یک سوم اموال رو به نام فرزند خوانده بزنی ...با درمانهای نوین نازایی مثل جنین اهدایی واسپرم اهدایی وتخمک اهدایی ورحم اجاره ای...  کسی که تمکن مالی داشته باشه بالاخره با یکی ازاین روشها بچه دار میشه

راستشو بگم حاضرم خرج و مخارج یکیشون رو بدم اما حاضر نیستم بیارمتوی خونه زندگیم اکثراشون از پدرمادر ...

راست میگی ...همه این مشکلات هست .اگه فامیلتون  جنین اهدایی گرفته بود این همه مشکل نداشت

2706