2733
2734
عنوان

شما حاضرید فرزندخوانده داشته باشید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 41568 بازدید | 728 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

بله به شدت،چونکه من تازه دخترم به دنیا اومده بود که جاریم زایمان کردو بچش رو گذاشتورفت،پدربچه هم میخواست بفروشدش به یک ملیون تومن،که من نذاشتم،بچه رو اوردم،وقتی زنی دوقلو میاره خداوند توان دوقلو رو بهش میده ولی وقتی ی بچه داره مخصوصا من که از بیکسوکاری  بخیه های سزارینم بازشده بودن،خلاصه چندماهی باهرسختی بود بزرگش کردم،بچه ای که ۹۰۰گرم بود ریه هاش تشکیل نشده بودن رو به چهارکیلو رسوندم تکوتنها،یک روز که رفتم از مغازه اونم نسیه براش پوشک بخرم،برگشتم دیدم نیست،اون عوضی دخترخوندمو فروخت،باباش رو میگم،برادرشوهرم،دخترم رو بردداد به یک جاروبرقی پنجاه هزاری،باورتون میشه برادرشوهرم معتادم نبود فقط ولخرج بود و پول پرست،اونروز خیلی حالم بدشد،یعنی هنوزم همینجورم،هرکی متنمو میخونه یه (خدالعنتت کنه نادر )حواله کنه بهش بلکه دلم خنک بشه،گاهی وقتا خیلی دلتنگش میشم😢

سلام 

عزیز دردانه خدا پیامبر اکرم فرزند خوانده شدن منزل عموشان ابوطالب ، امیرالمومنین هم مدت زیادی از کودکی را در خانه پیامبر بزرگ شدن ، این روش خوبیه به شرطی که نسب به هم نخوره و کودکی که فرزند خوانده میشه مسایل محرمیت و ارث و وابستگی های عاطفی  اینده بررسی بشه بنظرم تجربیات موفق باید تبدیل به سناریو بشه   

کودکان سیل و زلزله کم نیستند و مطمینا نیازمند راهکار قانونی تسهیل این امر هستیم 

کودکان دسته گل و ناز هم هستند مثل حضرت موسی ع تحت اشراف بانو آسیه خود حضرت مریم سلام الله علیها تحت نظارت و تکفل زکریا ع بصورت قرعه کشی بودند حضرت ابراهیم ع ، مدتی پیش آذر بودند که پدرشون نبود بلکه پدر خوانده حساب میشد 

بهر حال عدالت در محبت شرط اصلی پذیرفتن فرزند خوانده است ، تعادلی بین همسر و فرزند در رسیدگی 

2738

سلام الحمد لله که شاهد فداکاری بانوان شریفی هستیم که مهر انسانی خودشو رو بی دریغ برای نی نی های بی پناه نشون میدن ، مطمین باشید یک روزی اون کوچولویی که بهش کمک کردین بر میگرده و چنان گره های زندگیتون رو باز میکنه ، که میگید این همه برکت و شادی از کجا اومد 

فرزند خواندگی دو وجهه داره یکی تغذیه و شیر 

دومی رشد عاطفی و محبت و آموزش 

مادر حضرت موسی ع مادر خوبی بود ولی به عللی همچون استضعاف نمیتونست بخوبی از بچه حفاظت کنه ولی بانو آسیه در کاخ بود و امکانات لازم مالی و تربیتی رو داشت درس خوانده بود مکتب داشت رب ابن لی بیتا فی الجنه سرود و شهید شد و اون کودکی که کاهنان معبر خواب به فرعون گفتن به خواست خدای متعال توی کاخ خودش بزرگ شد در جایی دیگه همین موسای جوان تحت تربیت اخلاقی حضرت شعیب به کار و تلاش پرداخت ، تکفل حضرت مریم با قرعه کشی به زکریای نبی رسید و جالبه که وقتی زکریا میوه برای مریم صدیقه می آورد در محراب عبادت میوه های عجیبی میدید که جالب بود انگار که از نیمکره جنوبی با فصل دیگری اومده باشه ، اون میوه ها بهشتی بودند و فرشته ها از آسمان برای مریم صدیقه عذری می آوردند . میتونید به آیاتی از قرآن کریم در سوره آل عمران و مریم مراجعه کنید موفق باشید 

🌞با توازن و هماهنگی در چهره خود تمام قد به اطرافتان بتابید. 🌞

مرکز تخصصی فیبروز ابرو و میکروپیگمنتیشن سارا

مسلط به جدیدترین تکنیک بولد بروز ⭐و فشن بروز⭐

فیبروز ابرو, میکروبلیدینگ, هاشور نچرال, هاشور هایلایت, سایه ابرو, کادری, خط چشم, سایه چشم و تاتوی بدن

Insta:@phibrows_saranaghdy

09358162799📞

دارای 2مدرک بین المللی

سلام عزیزم،من خانم دکتر ملک رو انتخاب کردم برای مراقبتهای بارداری و زایمانم، ایشون واقعا با حوصله و عالی هستن، کل مدت بستریم تو بیمارستان واسه زایمان بالا سرم بود، ورزش تخصصی لگن می داد بهم، انرژی مثبت ، اصن یادم رفته بود استرس زایمان رو، خیلی راضی بودم از زایمانم با ایشون، اگه تهران میتونی زایمان کنی حتما با ایشون زایمانتو بردار ، چه سزارین ، چه طبیعی ، واقعا خدا خیرش بده، انقد عالی بود که من تجربه شیرین زایمانم رو کل عمرم مدیون ایشونم و به همه معرفیش می کنم . همه از زایمان می ترسن ولی دکتر ملک زایمان رو شیرین ترین تجربه زندگی من کرد. موبایل مطبش واسه هماهنگی مریض ها 09216601638

2706