2733
2734
عنوان

شما حاضرید فرزندخوانده داشته باشید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 41569 بازدید | 728 پست
تا سه نشه بازي نشه . دو سال مريض بودم هر دكتري كه فكرشو كني رفتم . ايراني آلماني . دارو گياهي . هر ن ...

ممنون از حرفای خوبت❤

آره واقعا از خدا خواستم حتی این دکتری که میرم خیلیا شاید برای اینکار قبولش نداشته باشن چون معروف نیست ولی من همیشه میگم همه چی دست خداست دکتر نمیتونه معجزه کنه برای کسی

تا الانشم خدا از خیلی لحاظا کمکم کرده

من پارسال بار اول که پانکچر شدم(تخمک کشی) 23تا تخمک داشتم اما همش 5تا جنین برام تشکیل شد کیفیت متوسط رو به خوب ولی امسال که پانکچر شدم 27تا تخمک داشتم و 15تا جنین خوب برام تشکیل شد که اصلا فکرشم نمیکردم، با اینکه سنمم لب مرزه و 35 سالمه، با من بودن خانومایی که حتی یه دونه تخمک نداشتن یا خیلی کم داشتن، اینم لطف خدا بوده در حقم، امیدوارم یه بچه ی سالمم بهم بده، زوری ام نمیخوام اگه به صلاحمه بده

خدا اگر بخواهد غیرممکن، ممکن می شود ... خدایا شکرت ...
شرایطش رو برای خانواده هایی که بچه دارند کسی میدونه؟؟؟

خانواده ایی که بچه دارن اولویت سوم  قرار دارن  مثلا شما اگه پسر داشته باشی به هیچ وجه دختر بهت نمیدن و اگه از هفت خوان رستم رد شی تازه کمیسیون برات میزارن    بعدم هزینه  داره  مثلا ازمایش ما تقریبا یه میلیون تموم شد به جز رفت و آمد

آدم ها آمده اند که روزی بروند پس خاطره خوبی از خودت به جا بگذار

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

ممنون از حرفای خوبت❤ آره واقعا از خدا خواستم حتی این دکتری که میرم خیلیا شاید برای اینکار قبولش ندا ...

يه رب نماز شب بخون قنوت هم مستحبه شما قنوت نخون اصلا . يادت باشه خدا غيوره . يعني اصلا قبول نميكنه به غير از خودش مشكلتو پيش كس ديگه اي ببري . حالا به هر بهانه اي . غير از خدا آن هايي را كه صدا ميزنيد بندگاني همچون خود شما هستند آيه 194 اعراف. هيچ چيز و هيچ كس نبايد در خلوت تو و خدا باشه .  ببخشيد خيلي سرتو درد آوردم . فعلا ميرم يه تاپيك ديگه خداحافظ

يه رب نماز شب بخون قنوت هم مستحبه شما قنوت نخون اصلا . يادت باشه خدا غيوره . يعني اصلا قبول نميكنه ب ...

بازم ممنون عزیزم

موفق باشی، خدانگهدار😍

خدا اگر بخواهد غیرممکن، ممکن می شود ... خدایا شکرت ...
2728

من معتقدم که ژن خیلی مهمه درشکل وقیافه ادم حتی کمی هم دراخلاق.... شما یه بچه خیلی کوچیکو میارید وبزرگش میکنید خوب زیر نظر شما تربیت شده نه دردستان مادروپدر واقعی خودش که بترسید ازاینکه حتما شبیه اونا بشه مثلا شااااااید مثل اونا ازیه غذایی خوشش نیاد نه اینکه مثل اونا هر... ز.. ه دربیاد

من به شخصه مدتی تو فکر این قضیه بودم و دوست داشتم این کارو انجام بدم ولی واقعا این کار تصمیم بشدت سختیه و امکانش هست در موقعیت های سخت این حس رو داشته باشه که شما چون پدر مادر واقعی من نیستید این طور با من رفتار میکنید 

2738

سلام به مامانای گل  

امروز یه تیزر شبکه 3 پخش کرد. 

که قراره از مامانایی که پا به ماهن .5و6 ماه به بالا و دوران بارداری متفاوت و جالبی دارن ، 

یک مجموعه ی تلوزیونی ساخته بشه.

گفتم به شما هم اطلاع بدم شاید دوست داشته باشید ثبت نام کنید.

من خودم ثبت نام کردم.

اینم اسم صفحه ی اینستاگرامشه pabemah_tv

یکی ازآرزوهامه.ان اشالله ک بتونم اینکاروبکنم درآینده.آخه من ترجیح میدم بجای اینکه ی بچه دیگ روخواسته بدنیابیارم یه بچه ک ناخواسته وارداین دنیاشده روخوشبختش کنم.لذت بارداری و....ایناهم ک یباردیدم کافیه.دعاکنیدبتونم

یه شبایی توزندگیم اومدن که فکرمیکردم این آدمِ مچاله شده ی روی تخت تاصبح دووم نمیاره💔....اما...صبح شد💫خدایاشکرت😍

سلام. من و همسرم اقدام کردیم برای پذیرش فرزند

همه مراحل اداری رو هم طی کردیم اما نمیدونم بگم متاسفانه یا خوشبختانه فرزند خوانده دختر به قدری کمه که حتی خانواده ها از سال ۹۶ هنوز نتونستن بچه ای تحویل بگیرن.

خداروشکر که بچه بی سرپرست کم شده

دعا کنید خدا دلش برای ما که بچه دار نمیشیم هم به رحم بیاد و بهترینهارو برامون مقدر کنه.

مرد که خوب باشد، زن بی شک بهترین میشود؛ باور کنید! مرد زن را میسازد. پشت هر مرد موفقی، زنی است که خیالش از مردانگی مردش...جمع است....

تعهد و قبول مسولیت یک فرد نیاز به دلسوزی و حس اعتماد به نفس دارد. اشخاص باید به اندازه کافی عاقل و بالغ باشند که این اقدام را انجام دهند و مثل فرزمند خود کودک را مراقبت و تربیت نمایند.

2706