1874
2075
عنوان

شما حاضرید فرزندخوانده داشته باشید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 28267 بازدید | 570 پست

منم خیلی دوستدارم چندین بارهم باشوهرم درمیون گذاشتم ولی شوهرم مخالف 😔

خداجونم شکرت...ممنون بخاطر معجزه قشنگت بعد از ۵سال بهترین هدیتو تقدیمم کردی خدایا خودت نگهدارش باش(انشاالله قسمت همه منتظرا)

من خيلي دوست دارم يه پسر رو به فرزند خوندگي قبول كنم اما همش ميترسم نكنه نتونم اونطوري كه بايد در حقش مادري كنم 

ميترسم بزرگ بشه و بهم بگه تو مادر خوبي نبودي 

ميشه گفت دو تا دختر رو كه از بچگي بزرگ كردم الان همين حرف رو بهم زدن ديگه واسه همين ميترسم فرزند خوانده داشته باشم البته اونا برادر زاده هام بودن و به خاطر يه سري مسائل من بزرگشون كردم 

لطفا براي سلامتي ني نيم يه صلوات بفرستيد 😘😍
من با متخصصین زنان این سایت بصورت آنلاین صحبت کردم نتیجه گرفتم. به نظرم یه سر به سایت‌شون بزن.
 کلیک کن

من خیلی دوست دارم یکی منو به فرزندی قبول کنه

هنگامی که مدام به شما دروغ می گویند، نتیجه این نیست که شما این دروغ ها را باور میکنید. بلکه این است که دیگر هیچ کس به هیچ چیز باور ندارد. انسانها که دیگر نمیتوانند چیزی را باور کنند، نمیتوانند نظری هم داشته باشند. نه تنها از توانایی اقدام به کاری محرومند، بلکه از توانایی اندیشیدن و داوری کردن محروم میشوند و با چنین افرادی شماهر کاری بخواهید می توانید بکنید.
2077

اره نجات دادن یک بچه تو این دنیا کار بزرگیه

اکثر مردم گوش میدهندنه برای فهمیدن ٬ بلکه گوش میدهند برای جواب دادن 🙂 خواندن کتاب” بنویس تا اتفاق بیافتد” رو به همه پیشنهاد میکنم😊📚🖋

شوهر من مردده. چون خودمون یه بچه داریم. من اگه بیارم از همون اول بهش واقعیت رو میگم. چند جا خوندم این کار بهتره. راستی الان شرایط راحتتر شده. به خانواده هایی که یه بچه دارند بچه 2 سال به بالا میدند. یه خانومه هم بود یه خواهر و برادر یتیم رو اورد خونه شون و الان خیلی راضیه. واقعیت رو هم بهشون کفته. مشکلی ندارند و خیلی هم رو دوست دارند.

فرزندخونده هاش بهش میگند مامان بهمون قول بده تا بزرگ نشدیم نمیریها.

2032

از اول هم خودم هم همسرم دوست داشتیم جای اینکه خودمون بچه دار بشیم بچه ای که دنیا اومده و در کانون خانواده نیستو بیاریم بزرگ کنیم ولی خب شامل کسایی میشد که بچه دار نمیشدن اگه قانون عوض بشه چند سال بعد شاید یکی اوردیم ولی نوزاد نه بچه بزرگتر مثلا حدود 10 سال چون که همه نوزاد میخوان و بچه های بزرگترو برنمیدارن به نظرم بزرگتر ها بیشتر نیاز دارن به حمایت و کم کم نزدیک 18 سال که میشن بلاخص دخترا نگران جا و مکان بعدشون باید باشن

پیج کاری من😍😍😍سفارش و دوخت انواع لباسهای مادر و کودک با بهترین کیفیت  ferly_design

من بارها گلریزونشونو رفتم خیلی ناراحت کنندست خیلی از خانواده های بی بضاعت از روستا میان دختر از پرورشگاه انتخاب میکنن براشون گلریزون میگیرن چند تیکه جهاز تهیه میشه و رونشون میکنن 

به نظرم گناه دارن واقعا چون اگه تو خونواده باشن با خیال راحت درس میخونن دانشگاه میرن و با جهاز خوب یک ازدواج بهتر میکنن

پیج کاری من😍😍😍سفارش و دوخت انواع لباسهای مادر و کودک با بهترین کیفیت  ferly_design
2051
شوهر من مردده. چون خودمون یه بچه داریم. من اگه بیارم از همون اول بهش واقعیت رو میگم. چند جا خوندم ای ...

اخییییی😢تو ایران این کارو کرده؟

من یه دختر دارم 

اگر از نظر مالی میتونستم دلم می خواست یه دختر دیگه هم داشتم و به دعنوان فرزندخواندم باشه 

کلا عاشق بچهها هستم ولی ازنظر مالی توان ندارم

آفتاب به گیاهی حرارت می دهد که سر از خاک بیرون آورده باشد