2726

تا هفته بیست منتظر موندم واسه سونوگرافی که جنسیتو با اطمینان بگه بهم. تو آنومالی اصلا بهم هیچی نگفت. برنامه ریزی کردم واسه جشن سورپرایز و مهمون دعوت کردم . یه جعبه بزرگ گرفتم و کلی بادکنک سفارش دادم که با گاز هلیوم پر کنن وبذارم توی جعبه فقط باید زنگ میزدمو رنگشو میگفتم که صورتی باشه یا آبی. حالا رفتم سونو و نی نی بلا تصمیم گرفت تو نیم ساعتی که اونجا بودم پاهاشو با شدت هر چه تمام تر جفت نگه داره و ما نفهمیدیم جنسیتشو 😫 مهمونی رو به هر حال برگزار میکنیم فقط زنگ زدم به بادکنکی گفتم همه بادکنکا رو واسم عوض کنه و مدلی بذاره که روش علامت سوال داره 😆 خدا کنه مهمونام بهشون بر نخوره و فکر نکنن سر کار گذاشتمشون 😂

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

چه نی نی با حیایی😄

خجالت کشیده بچه.😘

من که همش به نی نی میگم مامان جان تو سونوگرافی بی حیا باش وقتی به دنیا اومدی بچه خوبی باش.

چه نی نی با حیایی😄 خجالت کشیده بچه.😘 من که همش به نی نی میگم مامان جان تو سونوگرافی بی حیا باش و ...

والا همین امروز با حیا شد 😂 کلا از پنج صبح شروع میکنه به مشت و لگد انداختنا 

من تا دستگاهو گذاشت گفت پسره همچین پاهاشو باز کرده مامانم میگفت حالا خوبه نگرفته دستش پسرا دوست دارن باهاش بازی کنن

برای برنگیختن حسادت اسب سوار خر نشو همین دیگه گفتم سوار هر خری نشین                                                                                         یه عده انگار دوراز جون ادم نیستن مثله ادم باهاشون حرف میزنی گاز میگیرن 😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕متاسفانه بعضیارو نمیشه قانع کرد، باید به نفهمیشون احترام گذاشت                                به بعضی ها باید گفت کورمون نکنی با اون روشن فکریت چلچراغ
2706