2733
2734

بچه ام ۵شنبه دنیا اومد. گفتن عفونت ریه داره بستریش کردن. حتی نتونستم بغلش کنم. فقط از پشت شیشه میتونم ببینمش. امروز رفتم بهش سر زدم. دکترش گفت عفونت ریه طول میکشه تا خوب شه. حالا حالاها باید بمونه  

کسی هست شرایط منو داشته باشه؟ لطفا دلداریم بدین. حالم خیلی بده  

یه روزی میاد که دیگه دلت برام نریزه ؛ که یادت نیاد تولد من چند پاییزه ؛ هر کدوم از ما کنار یکی دیگه خوشبخته ؛ چیزی که امروز باورش واسه هر دومون سخته  

دوست دارم بغلش کنم بهش شیر بدم. ای خداااااا. بچم زیر سرمه حتی شیر خشکم بهش نمیدن

یه روزی میاد که دیگه دلت برام نریزه ؛ که یادت نیاد تولد من چند پاییزه ؛ هر کدوم از ما کنار یکی دیگه خوشبخته ؛ چیزی که امروز باورش واسه هر دومون سخته  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
الهیییی😞 عفونت ریه چطوری تو نوزاد بوجود میاد؟! 

نمیدونم به خدا. جواب آدمو نمیدن که. میگن شاید اواخر بارداریت سرما خورده بودی

اخییییی طفلکی😢😢😢

نگفتن علتش چی بود؟الهی حالتو میفهمم😔ایشالا زوده زود خوب میشه تا خدا هست به حرف دکترا توجه نکن اگه خدا بخواد زود خوب میشه انشاالله😍

❤اومدی تا بره فصل دیوونگی🌼شدی آرامش کل این زندگی❤
2738

کسی هست بچه اش تو nicu بستری بوده باشه الان حالش خوب باشه؟

من موقع  دخترم تجربه ی بدتر از این داشتم . و درکت میکنم تحمل کن 

به دنیا نیامده‌ایم که چوب قضاوت به دست بگیریم و سر هر راه و بی‌راهی مردم را قضاوت کنیم. ما مرکز دنیا نیستیم‌، حتی اگر این به نظرمان برسد. ما لبریز از اشتباهات و کمبود‌هایی هستیم که دیگران را به خاطرش تحقیر می‌کنیم..
2706