2726
عنوان

جراحی تیروئید

66270 بازدید | 185 پست

سلام 

خانوما مامانم دیروز رفته دکتر گفتن غده تیروئیدش متورم شده و بزرگ شده باید جراحی کنه و کانل برش داره 

برای تنفسش مشکل ایجاد کرده 

خواستم ببینم کسی بوده عمل کرده باشه و؟؟ 

و دیگه اینکه مشکلی براش پیش نیومده؟؟؟ عملش سخته؟؟؟ دوره نقاهتش چقده؟ ممنون

بله عزیزم کل خاندان ما عمل کردن!

دوره نقاهتش یه کم اذیته.اوایلش تا یک ماه نمیتونه به راحتی حرف بزنه.بعدشم کم کم خوب میشه و دیگه از اون عارضه های تنفسی خبری نیست

یه همسر پر انرژی.مادر.کارمند.دانشجو.سعی میکنم برای اطرافیانم مفید باشم❤️ Play for Respect+

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام

من دکتر عباس علی بخشی رو برای جراحی تیروئید توصیه میکنم

کارشون حرف نداره

دوره نقاهت بسیار کوتاهی بعد از جراحی داره

من پرستارم و خواهرم رو ایشون جراحی کردن و بلافاصله بعد از عمل صحبت کرد و هیچ محدودیتی هم وجود نداشت

2728

سلام عزیزم

همسر من هم نودول تیرویید خوش خیم داشته که چون تو سال گذشته ندول سمت راست دو برابر بزرگتر شده بود متخصص های غدد گفتن که جراحی کنه و تیروئید سمت راست رو در بیاره یا اینکه مواظب باشه هر 6 ماه FNA انجام بده

چون FNA کمی دردناکه همسرم تصمیم به جراحی گرفت با جراح که صحبت کرد جراح گفته بود که دو تا تیروئید رو با هم بر می داره (تو لوپ چپی هم ندول داشت ولی کوچیک بود) چون عمل دوباره خیلی پرریسکه مشکل تارای صوتی، چسبندگی و از این چیزا

وقت عمل هم گرفتیم ولی به لطف خدا از طریق اینترنت با روش RF تیروئید آشنا شدیم که بدون عمل و برداشتن تیروئید ، غده را می سوزونند این عمل را تو بیمارستان تریتا دکتر ابراهیمی نیک انجام میدن و دو سه ساله وارد ایران شده (ده سال سبقه جهانی داره)

دوستان، جراحها اصلا به روشون نمیارن که همچین تکنولوژی هست متخصصهای غدد هم کم کاری می کنن. حتما حتما حتما قبل از جراحی از اینکه RF برای مورد شما مناسب هست یا نه مطمئن شین بعد واسه عمل اقدام کنین

خیلی از نودولهای تیروئید با این روش کاملا از بین می رند بدون اینکه به خود تیروئید آسیبی وارد بشه 

حیف این تیروئید نازنین که در مورد خیلیها نه پرکاری دارن نه کم کاری فقط به خاطر ندول کل تیروئید و لنفاوی های دورش را جراحی میکنند .

من خودم دو تا از مریضهای دکتر بخشی ( از جراحههای بنام تیروئید) را دیدیم که بعد از برداشتن تیروئید دوباره غده های کوچیکی تو گردنشون درست شده بود و دکتر اونها را برای RF فرستاده بود کاشکی قبل از جراحی اینکارو میکرد!! یعنی دکترای جراح از این روش سونوی تداخلی اطلاع دارن ولی به هر دلیلی ؟؟؟؟؟ مریضها رو نمی فرستن

بله عزیزم کل خاندان ما عمل کردن! دوره نقاهتش یه کم اذیته.اوایلش تا یک ماه نمیتونه به راحتی حرف بزنه ...

ببخشید ندول رو عمل کردن و برداشتن یا کل تیرویید رو برداشتن؟

قبلا یه حاجت داشتم خداروشکر با دعای شما دوستان بهش رسیدم...الان یه حاجت دارم میخوام اگه خدا صلاح میدونه بهم یکی دوتا دختر سالم و صالح بهم بده(بقول مامانم سالم و صالح هم بمونن)😍🤗 برای رسیدن ب حاجتم صلوات میفرستی؟ان شاالله خدا حاجت دلت رو برآورده کنه
ببخشید ندول رو عمل کردن و برداشتن یا کل تیرویید رو برداشتن؟

من هم عمل کردم.ولی الان چند تا ندول باقی مونده.دکتر گفته الکل تزریق کن.کسی چیزی در این مورد میدونه؟

سلام عزیزم همسر من هم نودول تیرویید خوش خیم داشته که چون تو سال گذشته ندول سمت راست دو برابر بزرگتر ...

عزیزم شما این عمل آر اف رو کجا انجام دادید؟اطلاعی دارید که کدوم شهرها این عمل رو انجام میدن؟

قبلا یه حاجت داشتم خداروشکر با دعای شما دوستان بهش رسیدم...الان یه حاجت دارم میخوام اگه خدا صلاح میدونه بهم یکی دوتا دختر سالم و صالح بهم بده(بقول مامانم سالم و صالح هم بمونن)😍🤗 برای رسیدن ب حاجتم صلوات میفرستی؟ان شاالله خدا حاجت دلت رو برآورده کنه
سلام عزیزم همسر من هم نودول تیرویید خوش خیم داشته که چون تو سال گذشته ندول سمت راست دو برابر بزرگتر ...

یعنی الان مشکلتون شکر خدا حل شد ؟ دکتر علی بخشی اصلا دکتر خوبی هستند؟

خداوندا ، هرکسی رو به آروزوی قلبیش برسون ،ی گل دخترسالم و صالحم بهم هدیه بده😭😭😭
سلام. من ۲۵ خردادنوبت عمل دارم.با دکتر عبداله شفیعی.بیمارستان فرمانیه تهران.

عمل کردین ان شاالله؟بعد عمل غذا چی باید خوردو مراقبت های بعدش چیه

خداوندا ، هرکسی رو به آروزوی قلبیش برسون ،ی گل دخترسالم و صالحم بهم هدیه بده😭😭😭
2706