2733
2734
عنوان

مامانای تیر 97 بیاین بدوین دیگه😉

2346 بازدید | 118 پست

به لطف خدا چندروزه مامان شدم ..اما ی جورایی م خخخخخخ😆

نمیدونم اصن ساک حاملگی دارم یا حاملگی خارج رحمی نباشه ..امشب زده به سرم یکی بیاد منو آروم کنه😭

پسرم ،تو را نذر نوکری حسین بن علی علیه السلام نمودم 😊

خوشبختم منم مثل شمام😂😂

آموخته ام که نمی شودذات خراب آدم ها را تغییر داد؛رفتار خودم را تغییر می دهم..کسی که ذاتش خراب است خوب بودن و بد بودن برایش مهم نیست تنها دنبال نفع خودش هست...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

منم مامان تیر ام☺

مادر که میشوی تمام زندگیت میشوددعاو التماس وخواهش از خدا برای عاقبت بخیرشدن   فرزندت🍃 بهترین هدیه برایت میشود سلامتی جسم و روح بچه ات🍃 بیشتر فکر میکنی به مادرت......مادربزرگت....مادرمادربزرگت ..اینکه آنها چه سختی ها کشیده اندو چه آرزوهایی داشتند🍃 غم،اندوه و شادی ات هم رنگ دیگری میگیرد و همه آنها گره میخورد به حال فرزندت🍃 تمام کوه های عالم برسرت خراب میشود وقتی به اندازه نیش سوزنی در پای فرزندت میرود🍃صبور میشوی وباحوصله ،انگار نه انگار که تاهمین دیروز بی حوصله ترین آدم روی زمین بودی🍃خوابت هم با خواب فرزندت تنظیم میشود انگار نه انگارکه تا همین دیروزخوابت از خواب زمستانی خرس هاهم سنگین تر بود    🍃ذوق زده ترین انسان دنیا میشوی با هر کار عادی فرزندت 🍃 دل نگران تمام مادرهای زجر کشیده دنیامیشوی غبطه میخوری به آنها که فرزندشان رادرراه خدا دادند   🍃نگاهت هم مادرانه میشود عمیق،دقیق،عاشق و اشکبار 🍃دلت تنگ میشود برای مادرت و روزهایی که یادت نمی آید در دلش چه هاگذشته⛄💛❤    

فکرای منفی رو بنداز دور عزیزم

خودتو توی موقعیتی قرار بده که صدای قلب بچتو شنیدی و خیالت راحت شده

تا نتونیم چیزی رو توی ذهنمون تصور کنیم، توی واقعیت نمی‌تونیم لمسش کنیم

هرچند این نگرانی ها تا حدودی طبیعیه. همشم بخاطر مطالب اینترنتیه که این موضوعات رو مطرح کردن و ما به خودمون ربطشون میدیم!

این جهان کوه است و فعلِ ما ندا...

من مامان تیر 95ام 

منم میزد به سرم که من هیچ علائمی ندارم حتما خارج رحمیه...ولی از هفته 7به بعد چنان حالت تهوعی گرفتم که جونم بالا اومد تا چهارماه ادامه داشت پس برو دعا کن حاملگی راحتی داشته باشی 

خدایا عاشقتم که انقد خوبی😘
2706