2703
2553
عنوان

اسپرم ضعیف

25992 بازدید | 10 پست

سلام دوستان،من سه ماهه اقدام میکنم باردار نشدم،همسرم ازمایش اسپرم داد که خیلی ضعیف بود،هروز گریه میکنم،واریکوسلم نداره،تعدادش ۵ میلیونه،تحرکش ۳۳ درصد،واقعا نا امیدم باید چیکار کنم😢

خدایا هزاران مرتبه شکرت🙏🏻

💯 طب جامع 💯:

⚛ #تشخیص_ناباروری_در_مردان

✴️⇦•بدون انجام آزمایش اسپرم

❇️⇦•اگرمرد،مایع منی را روی آب بریزد

📝⇦اگرزیر آب برود،مشکلی ندارد

📝⇦اگرروی آب بماند،بایدتقویت شود

📚:کتاب قانون،جلد5،ص301

💯🇮🇷 @tebe_jame 🇮🇷💯

نگران نباش شوهرمن ضعیف بودتا میتونی بهش چیزای مقوی بده عسل خرما دارچین چیزای مقوی

خدایامرسی بابته شوهره خوبه ودخترعزیزم خیلی دوستت دارم ...برای زندگی بهترم میشه بی زحمت صلوات بفرستین ممنون دوستان خوبم  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

💯 طب جامع 💯:

🌿🏵خواص جنسينگ براى مردان🏵🌿

🍇افزايش قواى جنسى😍

🔺بهبود نعوظ😊

🍇افزايش ميل جنسى😘

🔺افزايش اسپرم😝

🍇تنظيم فشار خون و قند خون☺️

🔺آرامبخش و رفع خستگى😃

💯🇮🇷 @tebe_jame 🇮🇷💯

2720
نگران نباش شوهرمن ضعیف بودتا میتونی بهش چیزای مقوی بده عسل خرما دارچین چیزای مقوی

عزیزم شما به همسرت دارو ندادن؟؟ چند وقت طول کشید که باردار شدی با تقویت همسرت؟؟

خدایا دریا دریا شکرت

۰💯 طب جامع 💯:
‌💐🍃🌸🍃🌼
🍃🌺
🌿      
🌸
🔴علل ناباروری در مردان🔴
🔵آیت الله ضیایی🔵

💟1. واریکوسِل (واریس وریدی بیضه)
💟2. هیدروسِل (تجمّع مایع اضافی بین بیضه و پوستۀ آن)
💟3. عفونت‌های مجاری إدراری و دستگاه تناسلی، عفونت مَنَنژیت، بیماری اُوریون در سنّ ممیّزی و بلوغ
🇮🇷 @tebe_jame 🇮🇷
💟4.ضربه، تصادف، سقوط
💟5.جرّاحی.      
💟6. مصرف داروهای هِمُوتُراپی  
💟7. رانندگی طولانی🚗
💟8.کارِ زیاد با اینترنت.💻
💟9. موبایل‌ها (تلفن همراه)📲
💟10. بستن لولۀ دِفران.
💟11.عدم نزول بیضه از شکم به داخل کیسه بیضه.
🇮🇷 @tebe_jame 🇮🇷
💟12.کاهش شدید هورمون مردانۀ تستوسترون.
💟13.حمّام‌های سُونا (خشک‌ و مرطوب)، جَکوزی و استخر آب سردِ تَگَرِی🏊
💟14. تهیّۀ غذا و خوردن غذا در ظروف آلومینیومی.
💟15.لباس‌های‌تنگ، شلوارهای‌تنگ، شلوارک‌های‌تنگ، شورت‌های‌تنگ، (لباس‌های تنگ‌و چسبیده به بدن، ناراحتی‌های قلبی‌و ناباروری می‌آورد).
🇮🇷 @tebe_jame 🇮🇷
💟16.اگر مرد رازیانه یا گشنیز یا نخود فرنگی یا سویا بخورد کاهش وضعیّت نیروی جنسی و کاهش إسپرم می‌آورد.
💟17.گل نیلوفر آبی و تخم و ریشۀ آن (برای مردان ضرر دارد، مخصوصا برای سرد مزاجان و بلغمی مزاجان).
💟18. هستۀ انگور، روغن هستۀ انگور (باعث کاهش اسپرم و باعث کاهش تولید اسپرم، و باعث کاهش حرکت اسپرم می‌شود).🍇
💟19. کرچک و روغن کرچک (باعث کاهش معنادار اسپرم و هورمون‌های جنسی مردانه می‌شود).
💟20. مصرف شاهدانه.
💟21. زیاده روی در مصرف سبزی شوید (باعث کاهش اسپرم، ضعف نور چشم و سستی زانو ها می‌شود)☘

❌کپی برداری ازمطالب کانال فقط با لینک جایز می باشد.
الّلهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم
نسخه های درمانی نرم افزار طب جامع💖👇
https://cafebazaar.ir/app/?id=ir.skydt.TebeJame2&ref=share

منم خودم تنبلیم داشتم ولی دارومیخوردم تخمک داشتم ولی باردارنمیشدم شوهرم رفت ازمایش دادضعیف بودال کارنتین روی ویتامین ای زیادخورد من کلی بهش رسیدم چون کارش کوره بودهمش یخ میذاشت

خدایامرسی بابته شوهره خوبه ودخترعزیزم خیلی دوستت دارم ...برای زندگی بهترم میشه بی زحمت صلوات بفرستین ممنون دوستان خوبم  

💯 طب جامع 💯:

‌💐🍃🌿🌸🍃🌾🌼

🍃🌺🍂

🌿🍂        

🌸

☘ درباره_کاسنی_چه_میدانید🍀

✅🌱ﺍﻟﺈﻣﺎﻡ ﺍﻟﺮﺿﺎ ﻋﻠﻴﻪ ﺍﻟﺴﻠﺎﻡ: ﺍﻟﻬِﻨﺪَﺑﺎﺀُ ﺷِﻔﺎﺀٌ ﻣِﻦ ﺃﻟﻒِ ﺩﺍﺀٍ، ﻣﺎ ﻣِﻦ ﺩﺍﺀٍ ﻓﻲ ﺟَﻮﻑِ ﺍﺑﻦِ ﺁﺩَﻡَ ﺇﻟﺎّ ﻗَﻤَﻌَﻪُ  ﺍﻟﻬِﻨﺪَﺑﺎﺀُ🌱

.[ﺍﻟﻜﺎﻓﻲ، ﺝ ۶، ﺹ ۳۶۳]

✳️ﺍﻣﺎﻡ ﺭﺿﺎ ﻋﻠﻴﻪ ﺍﻟﺴﻠﺎﻡ: ﻛﺎﺳﻨﻰ، ﺩﺭﻣﺎﻥ ﻫﺰﺍﺭ ﺩﺭﺩ ﺍﺳﺖ. ﻫﻴﭻ ﺩﺭﺩﻯ ﺩﺭ ﺩﺭﻭﻥ ﺁﺩﻣﻰ ﺯﺍﺩﻩ ﻧﻴﺴﺖ، ﻣﮕﺮ ﺍﻳﻦ ﻛﻪ ﻛﺎﺳﻨﻰ، ﺁﻥ ﺭﺍ ﺩﺭ ﻫﻢ ﻣﻰ ﻛﻮﺑﺪ.

🇮🇷 @tebe_jame 🇮🇷

🌿کاسنی سبزی پیامبر است

🌿متاسفانه امروزه کاسنی را جزو سبزی ها نمی شناسند و جزو سبزی های سبزی فروش ها نیست.

⛔️متاسفانه مردم سبزی شاهی که سبزی بنی امیه👹👺است را ترجیح دادند برکاسنی

🔴نکته ای بسیار مهم وجود دارد و آن این است که کاسنی را نباید شست چون روایت داریم که قطره ای از بهشت روی آن می چکد که اگر بشویید قطره ی بهشتی هم از بین میرود و خواص کاسنی 👈کم 👉می شود..👈(نظر آیت الله تبریزیان)

🇮🇷 @tebe_jame 🇮🇷

💟🌿فوائد کاسنی🌿💟

1.فایده ی معنوی دارد،روایت از امام صادق علیه السلام داریم که کاسنی بخورید تا از جهنم خلاص بشید.

2.آب مرد را زیاد می کند

3.درمان نازایی است،

4. اسپرم را تقویت میکند

5.زن را تقویت می کند

6.فرزند پسر را زیاد می کند افرادی که فرزند پسر می خواهند باید به صورت مداوم کاسنی مصرف کنند

7.فرزند را زیبا می کند

8.اموال را زیاد می کند

9.تب را درمان میکند

10.میگرن را درمان می کند

(درمان تب و میگرن به این صورت که کاسنی تازه را له کنند و روی آن روغن بنفشه ی پایه زیتون بریزند و روی پیشانی بیمار بمالند که در عرض پنج دقیقه درمان میکند،اگر کاسنی تازه نبود از کاسنی خشک هم می توان استفاده کرد)

11.پیشگیری از قولنج

12.درمان همه ی بیماری ها

13.دفع کننده ی سموم بدن

14.جلوگیری میکند از تأثیر سموم

15.درمان سحر است

16.دندان درد را درمان میکند

17.درمان چشم درد

18.ورم صورت را درمان میکند

❌کپی برداری ازمطالب کانال فقط با لینک جایز می باشد.

الّلهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم

🌸🇮🇷💯 @tebe_jame 💯🇮🇷

🌾🍂      

🍃🌺🍂

💐🍃🌿🌸🍃🌼

2714

فروش معجون تقویت کننده و تحرک  نطفه (اسپرم)

مجموعه تقویتی اسپرم و باروری آقایان  گرد آوری شده از مجوعه کاملا گیاهی و دست ساز با بهترین داروهای گیاهی مثل خرنوب. جنسینگ و گرد نخل و داروهای دیگه  کار آمد در این حوزه میباشد که بسته به نحوه تاثیر گذاری به صورت  معجون عرضه میگردد. به دفعات و مکرر تاثیرات مثبت این فراورده ها تثبیت شده است. انتظار بهبود معجزه وار بعد از استفاده این محصولات در میزان توانایی باروری آقایان میرود. قیمت 500

شماره واتساپ 09011676813

فقط و فقط شیر بز بهترین راه حل و جایگزین داروهای شیمیایی هست  ضد آلرژی هست بخصوص کودکان حساس به پروتوین گاو و لاکتوز و چون حدود 96 درصد مواد معدنی و ویتامین داره برای نوزادان و سالمندان بسیار مفیده هم برای آقایون که مشکل نازایی دارن فقط کافیه خواص‌ شیر بز رو در گوگل سرچ کنید متوجه میشید بهترین هدیه خداونده خدا رو شکر که من برای بچم نتیجه گرفتم فقط باید از یه جای بهداشتی تهیه کنید مزرعه بز مروگل  رو از گوگل سرچ کنید همه فصل‌ها شیر داره و اینکه من خودم برای لکه های پوستم استفاده کردم واقعا عالیه حتی به‌علت بالا بردن سیستم ایمنی سلول های سرطانی هم از بین میبره