2737
2739

ولی به طور کل اگه خیال انجام کاری رو داری برات انجام میشه ولی اولش سخته ولی با تلاشت به نتیجه میرسی انشالله 

من با پذیرش ارزنده ترین آرزوهایم آینده را متجلی خواهم ساخت.😍😍تجلی نیروی بالقوه من موجودیت مرا معنا میبخشد.و کائنات و نیروی های یاری دهنده خداوند همه در جهت رسیدن من به آرزوهایم همسو شده اند 💫✨💫✨

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

تعبیرش خیر و منفعت هست 

احتمالا شاید باردار باشی

من با پذیرش ارزنده ترین آرزوهایم آینده را متجلی خواهم ساخت.😍😍تجلی نیروی بالقوه من موجودیت مرا معنا میبخشد.و کائنات و نیروی های یاری دهنده خداوند همه در جهت رسیدن من به آرزوهایم همسو شده اند 💫✨💫✨
2738

استارتراجازه هست منم خواب دیشبموبگم؟

مـــن بــــــلا نـــیـــســـتـــم کـــه😒بــــــلا مـــنه 😋                                     خاطرات من خداحافظ👋                                                        لطفا، ازتـه تــه تـــه قلبت برای،سلامتی پدرومادرم دوتاصلوات🙏وبرای حاجت قلبیم یک صلوات 🙏میفرستی🌹

انشالله  خیره.   اینجا یه عزیزی  به من  گفتن    خواب دیدید  ۱۱تا توحید  بخونید   و سمت  چپتون    فوت کنید  و  صدقه بدید   انشالله به خیر وخوشی  تعبیر میشه.   بهتره  برای کسی هم  تعریف نکنید.    البته خواب شما  خوب بوده.

ممنون استارترعزیز

من دیشب خواب دیدم دارم به بچه شیرمیدم بچه کنارشوهرم خوابیده بود نوزادنبودحدودیه یساله بود بعدم انگاربچه کس دیگه بودمن شیرمیدادم

بچه ندارم واقدامم نیستم تعبیزش؟

مـــن بــــــلا نـــیـــســـتـــم کـــه😒بــــــلا مـــنه 😋                                     خاطرات من خداحافظ👋                                                        لطفا، ازتـه تــه تـــه قلبت برای،سلامتی پدرومادرم دوتاصلوات🙏وبرای حاجت قلبیم یک صلوات 🙏میفرستی🌹
2706