2733
2734
عنوان

لاغری با فسقل😊

| مشاهده متن کامل بحث + 33311 بازدید | 4275 پست
به طور کلی آرام بخش ها اکثرا فشارم و میندازه.در حالت عادی هم فشارم پایینه یک دلیل چاقیم هم کارتون ه ...

اوه کورتون خیلی بده

خب منم مثل تو فشارم زود می افته با خرما یا عسل بخور

تمام 
اوه کورتون خیلی بده خب منم مثل تو فشارم زود می افته با خرما یا عسل بخور

اره من تا یکی دوسال پیش ماهی چند تا میزدم یهو وزنم رفت بالا

خدایا اونقدر خستم و اونقدر آرامش میخوام و ندارم که میترسم از کم اوردن و خجالت زده شدن پیشت.اینطوری دیگه نمیتونم.یا آرومم کن یا زود زود زود تمومش کن.میدونی چی و میگم.قول میدم نگم چرا.صلاحم و بهم زود نشون بده.لطفا لطفا لطفا

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مممنون منم میخام از فردا شرو کنم قد حدودای ۱۶۷وزنمم ۵۸ حدود ۲یاسه کیلومیخام کم کنم

نياز جان مگه شما هم اضافه داري كه ميخاي لاغر شي؟اخه منم تقريبا هم قد شمام و هميشه فكر ميكردم ٥٨-٦٠بشم حتما ديگه خَيلي اوكي ام.سايزتون ٣٦؟

زندگی سالم و کاهش وزن(بامداد خمار)>گروه سبز  شروع :اول دی/قد۱۶۵،وزن اولیه۶۱،وزن فعلی ۵۹.۱،وزن هدف ۵۶.💖💪💪💪به زودی موفق میشم😉🥰
2731

بچه ها من نتونستم جلو خودمو بگیرم و بعد یه هفته رفتم رو ترازو

☹️☹️☹️

۶۷/۳۰۰

یعنی فقطططط ۱۰۰ گرم کم کردم تو یه هفته؟ اونم یا کالری های ۶۰۰،۷۰۰ ؟؟؟ 😢😢😫😫😫

نا امید شدمممم 😭😭

منم شنیدم .یه بارم گفتم اینجا زیر 1000 استفاده بکنین بدن جواب نمی ده .یه چی میگنا بدن حس قحطی شده و سوخت و ساز صورت نمی گیره.به نظرم باید فعالیت بیشتر بشه تا اینکه کالری از 1000وکمتر بشه

بچه ها من نتونستم جلو خودمو بگیرم و بعد یه هفته رفتم رو ترازو ☹️☹️☹️ ۶۷/۳۰۰ یعنی فقطططط ۱۰۰ گرم ک ...

اگر یکنواخت باشه بدن فوری اداپته میشه

تنوع ایجاد کن

کالری بالا و پایین

نزدیک پری نیسی؟

تمام 
2738
نياز جان مگه شما هم اضافه داري كه ميخاي لاغر شي؟اخه منم تقريبا هم قد شمام و هميشه فكر ميكردم ٥٨-٦٠بش ...

عزیزم نه اتفاقا فقط یکم کنار پاهام سلولیته میخاماکنارو آب کنم سایزممم همین حدوداس 

و هیچ چیز مثل مرگ آرامم نمیکند.....

سلام صبح همگی بخیر

من اعصابم خرابه

دیروز نتونشتن خودمو کنترل کنم1600 کالری خوردم  

از خودم بدم اومد

البته غذا نبود

فقط شیرینی بود

اونم کوکی لاهیجان

مگه میشه ازش گذشت

نامرت خیلی خوشمزست

منم رحم نکردم

باید مثل پشت بالش باشی! سرد که باشی خواستنی تری