2410
2553

دخترم 4 ماه و 3 روزش هست . گاهی رفلکس داره و شیر رو بالا میاره بعدش گریه میکنه . امروز باز اینطوری شده . میتونم عرق نعنا و نبات بهش بدم؟ تاثیری داره؟

آروقشومیگیری؟

شیرتون نفاخ نیس؟

من تکه ای از پازل خداوندم،میدانم آفریدگاری دارم که همیشه بوده،همیشه هست،رهایم نمی کند،عدم درقاموس پروردگارم واژه ای بی معناست...من قطعه ای اززندگانیم،تکه ای از پازل هستی،خدایم مرا آفریده تا آینه ی او شوم..آفریده تا جان ببخشم،امید دهم،من تکه ای از پازل زندگی هستم،اگر خود را گم کنم همه چیز وهمه کس ناقص می مانند.من باید آگاهانه زندگی کنم تا پازلی که خدا چیده بر هم نریزد.❤👨👦👶👼❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
آره میگیرم . ولی وقتی آروغ نمیزنه اینطوری میشه

بایدهرجوره بگیری

مثلابغلش کن راه برو

والا من خودم تا۶ ماهگی جرات نمیکردم چیزی بدم

ولی مادرم مگفت عیب نداره ویکی دوبار دادبهشون

من تکه ای از پازل خداوندم،میدانم آفریدگاری دارم که همیشه بوده،همیشه هست،رهایم نمی کند،عدم درقاموس پروردگارم واژه ای بی معناست...من قطعه ای اززندگانیم،تکه ای از پازل هستی،خدایم مرا آفریده تا آینه ی او شوم..آفریده تا جان ببخشم،امید دهم،من تکه ای از پازل زندگی هستم،اگر خود را گم کنم همه چیز وهمه کس ناقص می مانند.من باید آگاهانه زندگی کنم تا پازلی که خدا چیده بر هم نریزد.❤👨👦👶👼❤
2714

بعضي بچه ها همينطورن بچه منم همينطور بود. خيلي طول ميكشه اما آروقش رو حتما بگير

دختر من از بعد از اينكه شروع به خوراك خوردن كرد خوب شد، البته شِير خشك ميخوره

مادر شوهرم بهش شور و شيرين ميداد ( يكم نمك با يكم شكر قاطي ميكرد تو اب ميگفت يكم هم بخورن خوبه) البته من ٩٠٪‏ مواقع نميدادمش 

اااااااالبته اين شور و شبرين رو كه ميداد بهتر ميشد، اما من مخالف بودم نميدادمش. 

برادرشوهرم هم گفت نعنا بده چون طبع هردوتون سرد هست طبع بچه هم سرده، يك بار اندازه يه قاشق چايخوري دادمش كه بازم خوب بود ولي ندادم چون ترسيدم😔😔

راه میبرم . حتی نصف شب . ولی گاهی اصلا آروق نمیزنه .

یه دکترببرش عزیزم

سرخودچیزی نده یاکلینیک همینجا مشورت بگیربالاخره بهترواصولی ترراهنمایی میکنن