2737
2739
عنوان

قرص فت فیس

| مشاهده متن کامل بحث + 98298 بازدید | 174 پست
سلام عزیزم منم دارم فت فست مصرف میکنم تازه شروع کردم میخواستم بپرسم خواهرت به وزن قبلیش برگشت یا تو ...

عزیزم استفاده نکن. عوارص داره. الان نشون نمیده...... برای چاق شدن میتونی شیرینی جات بعد از وعده ناهار و شام بخوری. طبیعی چاق شو. چرا با داروی کورتون دار و پر از عوارض

به هیچ عنوان فت فیس نخورید ، من یک دوره ی ۲ ماهه مصرف کردم ، الان که قطع کردم کل بدنم جوش و کهیرهای وحشتناکی زده و کف دستا و کل بدنم ورم کرده دردناک شده، نخورید خواهش میکنم ، یه دکتری بهم گفت تمامه این داروها و قرصای چاقی و لاغری به کبد آسیب میزنه (کبد چرب و هزاران بیماریه دیگه) و باعث سیاه شدن لگن و منجربه جراحیه تعویض لگن میشه،، به هیچ عنوان دائمی چاق نمیشید چه صورت ، و چه بدن ، اولش ورم میکنید ولی به محض اینکه قرصا رو قطع کنید هم لاغر میشید هم تمام عوارض و حساسیت هاش بیرون میریزه .. 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

ازاعطاري گرفتم گفت حتما تاثیر داره حالا رويکي زیادتر ویکی کمتروتاجايي که باب رضایت باشه باید استفاده ...

من استفاده میکنم تو تاثیرداشت

دل مرنجان! که زه هر دل به خدا راهی هست 💟📿
2728
2738
عزیزم میشه بگی قرص بود یا کپسول.چه رنگیه. من خریدم میترسم اصل نباشه . 

کپسول...والا رنگشو یادم نیست...خواهرم از عطاری گرفت

به ذره گر نظر لطف بو تُراب کند.....به آسمان رَوَد و کار آفتاب کند....
2706