2703
2553

من نرفتم، یکی از دوستام رفته بود و اصلا راضی نبود، میگفت چنتا زن تو یه اتاق بستری بودن و خیلی شلوغ بوده، رفتار پرستارا خیلی بد بوده و تازه میگفت تو بخش شکمشو فشار دادن جلو همه

من نرفتم، یکی از دوستام رفته بود و اصلا راضی نبود، میگفت چنتا زن تو یه اتاق بستری بودن و خیلی شلوغ ب ...

واقعا؟؟؟من اونجا وقت زایمان گرفتم که؟همه ازش تعریف کردن حتی دو سه تا از دوستام!!

چندسال پیش زایمان کرده دوستت؟؟؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
2714
خداروشکر پس برم یعنی؟

از من به تو نصیحت برای انتخاب بیمارستان به حرف هیچکس گوش نکن خودت برو ببین شرایطو بعد انتخاب کن واینکه دکترتو از قبل بشناس اینطور نباشه که هر دکتری که شیفت بود بیاد بالا سرت

[QUOTE=47682668]از من به تو نصیحت برای انتخاب بیمارستان به حرف هیچکس گوش نکن خودت برو ببین شرایطو بعد انتخاب کن واین ...[/Qچهارشنبه میرم میپرسم چون مراجعه بعدیمه مرسی دوست عزیزم واقعا راست و منطقی میگید 

[QUOTE=47682668]از من به تو نصیحت برای انتخاب بیمارستان به حرف هیچکس گوش نکن خودت برو ببین شرایطو بع ...

چون خودم تجربه تلخی  داشتم نمی خوام کسی تجربه کنه انشالله به سلامتی زایمان کنی 

چون خودم تجربه تلخی  داشتم نمی خوام کسی تجربه کنه انشالله به سلامتی زایمان کنی

مرسی فدات شم من از الان استرس دارم میترسم هرکی میگه بده یا خوبه میمونم کدومو انتخاب کنم

مرسی فدات شم من از الان استرس دارم میترسم هرکی میگه بده یا خوبه میمونم کدومو انتخاب کنم

به نظرم جایی برو که دکترت باشه من ۹ ماه بارداری تحت نظر یه دکتر خوب بودم چون زایمانم طبیعی بود و بیمارستان دولتی بود سر زایمان دکتز شیفت اومد و این بود که زایمانم شد بدترین خاطره 

به نظرم جایی برو که دکترت باشه من ۹ ماه بارداری تحت نظر یه دکتر خوب بودم چون زایمانم طبیعی بود و بیم ...

من دکتر خاصی ندارم یعنی تو کل بارداریم دکتر نرفتم و بهداشت رفتمو چندباری هم متخصص زنان چون دوماهو نبودم رفتم شهرستان خونه بابام دیگه هفته 28رفتیم بهداشت گفتن مهدیه خوبه با اکبرابادی تو مولوی چون نزدیک ترین بیمارستانن به ما بیمارستان مردم هم هست که خصوصیه نمیتونم هزینه کنم چندنفری توبهداشت بودن همه گفتن خوب بوده زایمانشونو دستگاهاش پیشرفته ست منم رفتم پرونده تشکیل دادمو هرکی مراجعه میکرد همه راضی بودن و تعریف میکردن دیگه باقیش با خداست منم اگه خدا بخواد زایمانم طبیعی و زایمان اولمه و باید خودم تلاش کنم

2706