2733
2739

پسرم برا مدل تا حالا دوبار تو فراخوان انتخاب شده ولی چون عکاسی تهرانه من نرفتم، یکم هم میترسم بچه اذیت بشه ولی پسرم عاشق اينه که ازش عکس و فیلم بگيرن...نميدونم هم چقدر پول ميدن که ببینم ارزش بلیط رفت و برگشت هواپیما رو داره یا نه؟پسر بزرگم باهام قهر کرده میگه چرا نمیذاری داداشم مدل بشه.. کسی اطلاعات یا تجربه داشته.ممنون میشم بگین

آرام گرفته ام،مثل درختی در پاییز وقتی باد تمام برگهایش را برده باشد...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

عکسش رو میفرستی گلم؟  

چطور فراخان ها رو اطلاع پیدا میکنی؟  

هر زنی.....برای لبخند زدن در آینه باید مردی را داشته باشد که..... باشانه انگشت هايش گره دلتنگی موهای بلند زن را باز کند و بگوید:هر جور ک باشی زیبایی 
2738

بعضي كار ها هست كه بدون دستمزده ولي اولين بار كه بخواي براي يه برند كار كني هزينه كمي بهت ميدن چون سابقه كار نداري ولي بعدش خيلي هزينه هاي بالايي ميپردازن مخصوصا اينكه كارت خوب باشه

ميخواستم فقط كمي كمي دوستت داشته باشم از دستم در رفت عاشقت شدم

پیج اینستا بود، تل گر م هم دارن.. من جوابشان و ندادم چون شوهرم مخالف بود برم تهران، یکی دیگه رو انتخاب کردن،ولی برا فراخوان های بعدی نمیخواستم شرکت کنم،، گفتم حالا قبلش نظر بپرسم

آرام گرفته ام،مثل درختی در پاییز وقتی باد تمام برگهایش را برده باشد...

ميشه عکس پسرت بفرستی گلم؟  

هر زنی.....برای لبخند زدن در آینه باید مردی را داشته باشد که..... باشانه انگشت هايش گره دلتنگی موهای بلند زن را باز کند و بگوید:هر جور ک باشی زیبایی 
2706