2726
عنوان

مامانایی که کولیت روده دارن بیان راهنمایی میخوام

| مشاهده متن کامل بحث + 11137 بازدید | 80 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام خانومی خوبی؟!من باردارم.میترسم ازانما استفاده کنم.با شیاف و مزالازین قطع نشده خونریزیم   & ...

سلام.عزیزم.مبارک باشه.والله من از دکترم پرسیدم که گفت ایرادی نداره من الان خودمم که شیر میدم این سری استفاده کردم.

2728
مگه دکتر نمیری؟ داروهاتو چجوری میگیری مگه دکتر برات نمینویسه

من شهرستانم.دکترم مرکز استانه.فردا میرم تو شهرمون زیر نظر یه دکتر متخصص ببینم اون چی میگه.برام دعا کن.نمیتونم برم تو جاده چون قبلا تصادف داشتم از هرچی راه و جاده س واهمه دارم چه برسه به الان که دیگه باردارم ترس و استرس واسه جنین خیلی ضرر داره‌

نه عزیزم فقط وقتایی که خونریزی شروع میشه بایه دونه انما قطع میشه خونریزیم بعد یگه شافو مزالازین استف ...

نگران نباش عزیز جون منم این دورانو گذروندم.انما همون ماده مزالازین که به صورت شیاف هستو داره .من وقتی از دکترم پرسیدم خندید گفت مشکلی نداره.ولی تو یه دکترم برو خیالت راحت شه.منم در جریان بذار از احوالت

نگران نباش عزیز جون منم این دورانو گذروندم.انما همون ماده مزالازین که به صورت شیاف هستو داره .من وقت ...

سلام پمپر جون شماهم خونریزی گرفتین تو دوران بارداریتون یا نه؟!داروهارو مواقع نیاز مصرف میکردین یا همیشه؟!دکتر من میگه همیشه استفاده کن و اگه خونریزی گرفتی بستری میشی

سلام پمپر جون شماهم خونریزی گرفتین تو دوران بارداریتون یا نه؟!داروهارو مواقع نیاز مصرف میکردین یا هم ...

سلام خوبی زهره جون.اره همیشه استفاده میکردم الانم همینجور.یادم میاد سه ماه اول خو نریزی داشتم . دکتر منم گفته بایدهمیشه استفاده کنیم. بهم گفت پنج سال دیگه دوباره کلونوسکوپی میکنم ببینم وضعیت چجوره

2706