2410
2553
عنوان

درمان چسبندگی لوله رحم

1398 بازدید | 14 پست

سلام دوستان.. دکتر طبیب ک مال مشهده  دارو برا چسبنگی لوله رحم میده؟؟؟

تعداد رای : 0
نظرسنجی
عالیه
0
0%
خوب نیست
0
0%

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
ارزو بچه دار شدن دارم..خیلی ناراحتم

منم مثل شما هستم. حاضرم هر چه زودتر دكترم عملم كنه تا يكم اميدوار بشم

هنوز مادر نشدم، اما میدانم که خیلی دلم برای کودک نداشته ام تنگ شده.دلم لک زده برای کودکی که جای خالی اش تنها دغدغه زندگی ام شده.دلبندم هنوز ملاقاتت باخدا تمام نشد! تمام گفته ها و ناگفته ها را تحمل کردم تا روزی تورا در آغوش بگیرم.بیا که دیگر تاب نگاه های سنگین جماعت را ندارم! بیا و در مقابل دیدگان پدرت سرافرازم کن.راستش را بخواهی از روی پدرت هم خجالت ميكشم. عزیزم، اینجا برای داشتنت دست به هر کاری زدم، هزار درد را متحمل شدم.من خودم را همین حالا مادر می دانم برای داشتنت از یک مادر واقعی هم بیش تر سختي کشیدم، بی منت!!! اما هیچکس مرا مادر خطاب نمی کند،می دانی تا تو را نداشته باشم هیچکس مرا مادر به حساب نمی آورد.عزیزترین آرزو هایم،بیا و رویا هایم را سر و سامان بده

من موقع ک عکس رنگی کرفتم نوشته بود هر دوله سالمن...ولی ی دکتری بم گفته بود برو لاپاراسکپی انحام بده شانش بارداریت میره بالا...من عمل کردم بعد داخل خلاصه پرونده نوشته بود لوله سمت راست بسته بود و باز نشد...خدا لعنتشون کنه ک الکی ازم پول گرفتن و نتونستن باز کنن...وقتی نتیجه عمل رو بردم پیش دکتر  گفت من اینو قبول ندارم تو لوله هات باز بودن و مشکلی ندارن

2714
عزیزم شما مشکلتون چیه؟

يكي از لوله هام بسته است و آندومتريوز دارم

هنوز مادر نشدم، اما میدانم که خیلی دلم برای کودک نداشته ام تنگ شده.دلم لک زده برای کودکی که جای خالی اش تنها دغدغه زندگی ام شده.دلبندم هنوز ملاقاتت باخدا تمام نشد! تمام گفته ها و ناگفته ها را تحمل کردم تا روزی تورا در آغوش بگیرم.بیا که دیگر تاب نگاه های سنگین جماعت را ندارم! بیا و در مقابل دیدگان پدرت سرافرازم کن.راستش را بخواهی از روی پدرت هم خجالت ميكشم. عزیزم، اینجا برای داشتنت دست به هر کاری زدم، هزار درد را متحمل شدم.من خودم را همین حالا مادر می دانم برای داشتنت از یک مادر واقعی هم بیش تر سختي کشیدم، بی منت!!! اما هیچکس مرا مادر خطاب نمی کند،می دانی تا تو را نداشته باشم هیچکس مرا مادر به حساب نمی آورد.عزیزترین آرزو هایم،بیا و رویا هایم را سر و سامان بده
2706