2410
2553

سلام من دوره هام 28روزه س شب نهم رابطه محافطت نشده داشتم امکان بارداری هست؟کسی هست که باردار شده باشه؟ دوتا بچه دارم 

نه فکر نکن منم بیست وهشت روزه ام تخمک گذاری دوازده سیزده چهارده

خدایامرسی بابته شوهره خوبه ودخترعزیزم خیلی دوستت دارم ...برای زندگی بهترم میشه بی زحمت صلوات بفرستین ممنون دوستان خوبم  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

حقیقتش من دوتاپسر دارم و خیلی دلم یدونه دختر میخواد ولی چون از بارداری دوباره میترسم اقدامی نکردم یه عهدی بادخدا بستم و ازش خواستم هر موقع صلاح دید خودش یه دختر بهم ببخشه نه اینکه خودم بخوام اقدام کنم چون جراتشو ندارم دیگه حالا از یه طرف ذوق دارم اگه احتمالش باشه باردار باشم شاید همونی باسه که از خدا خواستم از یه طرف میترسم واسه بارداری چون پسرم هنوز سه سالش نشده

2720

سه ساله که خوبه خواهر.

ایشالا که یه پیرن حریر باشه.

البت میگن قبل وبعد تخمک گذاری احتمال دختر بالاست

أَلَیْسَ اللَّهُ بِكَافٍ عَبْدَهُ؛ آيا خدا كفايت‏‌كننده بنده‌‏اش نيست

اسکارلت عزیزم ببخشید اگه سوالمو بی موقع تو تاپیکت مطرح میکنم

معذرت

خانوما آیا با وجود مصرف قرص روکین باردار شد؟

چون ساعات خوردنشون منظم نبوده

مثلا گاها زودتر یا دیرتر خودم(دیر شدن یا زود شدنش فوقش45 دیقه بودا)

حالا خیلی نگراااانممممم

این وسطا به خاطر تهوع و سردردم نوافن و متوکلوپرومید هم خوردم

بی اثرش نکنه؟؟؟

عـشق مامان قربونت بشم من قبل به دس آوردنت كلي امپول زدم الانم كه انسوليني شدم😔همه اينا فداي يه تار موت😔فقط بهم قول بده قلبت برامون مثه ساعت بتپه و سلامت باشي نفس مامان❤️نفـسكم ما منتظر شـنيدن صـداي قلبت هستيم❤️
2714
سارا جون مطمعنی مال همون شب نهمیه بوده بعدش رابطه نداشتی بچت چیه؟

عزیزم هنوز2ماهمه جنسیت معلوم نیست

من هر سیکلم تقریبا 4 روزه فکر کنم روز 11 تخمک گذاری کردم اسپرم هم که قادر هست چند روز بمونه تو بدن خانم

شما هم اگه ب این ترتیب باشه 

خدا صلاح بدونه بچتون دختر میشه

البته اگر باردار باشید

برای موفقیت آرزو نکنید،تلاش کنید.

آپلود عکس

تو دوره ۲۸ ‌روزه اگر چهل و هشت ساعت قبل یا چهل و هشت ساعت بعد از تخمک گزاری نزدیکی صورت بگیره بچه دختر میشه ولی اگر حوالی روز تخمک گزاری نزدیکی صورت بگیره بچه پسر میشه 

با توام ....ای رفته از دست 😔 هر کجا باشم غمت هست 😢کاش روز رفتن تو ..گریه چشمم را نمیبست 😭رفتی و دلتنگی ام در خانه تنها ماند بغض در وا شد تو رفتی و غصه  اینجا ماند 😞
من نشنیدم روکین

منم اولین بارمه مصرف میکنم

خیلی نگرانم اصن😢

عـشق مامان قربونت بشم من قبل به دس آوردنت كلي امپول زدم الانم كه انسوليني شدم😔همه اينا فداي يه تار موت😔فقط بهم قول بده قلبت برامون مثه ساعت بتپه و سلامت باشي نفس مامان❤️نفـسكم ما منتظر شـنيدن صـداي قلبت هستيم❤️
2706