2726
عنوان

علائم عفونت بعداز سقط

| مشاهده متن کامل بحث + 51089 بازدید | 72 پست
من هم به علت بارداری پوچ سقط ناقص داشتم بعد هم کورتاژ کردم. سه هفته بعد از کورتاژ بعد از اینکه لک بی ...

ممنون از راهنماییتون عزیزم خدارو شکر من عفونت نگرفتم اصلا بعد سقطم❤

#سوگلیِ_مامان👼

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
سقط کردی؟ من الان دارم سفالکسین مصرف میکنم ولی روحی داغونم باورم نمیشه هنوز😭😭😭😭

عزیز دلم غصه نخور این اتقاق کاملا تصادفی هستش و دیگه تکرار نمیشه برای من که قلبش تشکیل شد و تو ده هفته ایست داشت منم تو دوازده هفته فهمیدم خیلی غصه خوردم افسرده شدم ولی کم کم به خودم گفتم که اگه جنین سالمی بود میموند پس حتما یه صلاحی بوده تازه خدارو شکر که شما حاملگیه دومت بوده و یه بچه سالم داری مال من بارداریه اول با هزار امید و آرزو ولی خب گذشت شما هم سه چهار ماه صبر کن دوباره اقدام کن مطمئن باش که دیگه این اتفاق تکرار نمیشه ❤

#سوگلیِ_مامان👼
سلام منم ی سقط مشابه شما داشتم. مهر..شما اقدام کردین؟

سلام عزیزم خیلی متاسفم از این اتفاق😔

بله من پارسال اواخر مهر ماه سقط داشتم چهار ماه بعدش اقدام کردم و الان نینیم به دنیا اومده.

#سوگلیِ_مامان👼
سلام عزیزم خیلی متاسفم از این اتفاق😔 بله من پارسال اواخر مهر ماه سقط داشتم چهار ماه بعدش اقدام کرد ...

خداروشکر ..خداحفظش کنه براتون..شما قبل بارداری قرص مصرف نکردین مثل بکمپلکس و...

خداروشکر ..خداحفظش کنه براتون..شما قبل بارداری قرص مصرف نکردین مثل بکمپلکس و...

عزیزدلم من یکماه قبل اقدام همه آرمایشات مربوط به سقط رو دادم اینطوری خیال خودمو راحت کردم که مشکل از من نبوده مثل انعقاد خون و...همسرم هم آزمایش اسپرم داد چون درصدی از سقطها مربوط به مشکلات اسپرم هم هست من بهت پیشنهاد میکنم هم خودت و هم همسرت آزمایش بدید حداقل خیالت راحت میشه و سر بارداری بعدیت استرس نداری ببخشید دخالت کردم عزیزم فقط خواستم تجربه شخصی خودم رو بگم انشاالله دیگه این اتفاق برات نیوفته و بارداری خوبی داشته باشی❤

#سوگلیِ_مامان👼
عزیزدلم من یکماه قبل اقدام همه آرمایشات مربوط به سقط رو دادم اینطوری خیال خودمو راحت کردم که مشکل از ...

نه عزیزم فداتشم مرسی ک جواب دادی..اتفاقا خیلی نیاز دارم یکی راهنماییم کنه..توکل بخدا ببینم خدا چی میخاد..من تو بارداری قبلی کم کاری تیرویئد گرفتم..خیای یهم ریختم

نه عزیزم فداتشم مرسی ک جواب دادی..اتفاقا خیلی نیاز دارم یکی راهنماییم کنه..توکل بخدا ببینم خدا چی می ...

کم کاری تیرویید تو بارداری طبیعی هستش من تو بارداری داشتم قرص میخوردم عزیزدلم انشاالله که دیگه این اتفاق برات نیوفته و بارداری خوبی داشته باشی به دلت هم بد راه نده دکتر به من گفت سقط اول طبیعی هستش احتمالا خود جنین مشکل داشته استرس نداشته باش دیگه تکرار نمیشه😘❤

#سوگلیِ_مامان👼
کم کاری تیرویید تو بارداری طبیعی هستش من تو بارداری داشتم قرص میخوردم عزیزدلم انشاالله که دیگه این ا ...

سلام عزیزم خداروشکر که یه نی نی سالم داری منم تازه سقط کردم بعدخوندن حرفای شما خیلی خیالم راحت شد برامنم جنین تو ده هفته خودبه خود سقط شد ولی متو کورتاژ کردن میشه اسم دکتری که براتون همه ازمایش هارونوشته تحت نظرش بودین تو حاملگی بگید

سلام عزیزم خداروشکر که یه نی نی سالم داری منم تازه سقط کردم بعدخوندن حرفای شما خیلی خیالم راحت شد بر ...

سلام عزیزم واقعا متاسفم😔

ممنونم گلم❤

عزیزم دکتری که برام آزمایشام رو نوشت دکتر میرفندرسکی بود تو بیمارستان صارم ولی حین بارداری دوتا دکتر عوض کردم دکتر اولم خیلی پولکی بود درستم معاینه نمیکرد دکتر بعدیم بیمارستان محب کوثر بود که همونجا هم زایمان کردم هم از دکتر هم از بیمارستان راضی بودم دکتر لیدا احمدیان آزمایشام رو بیمارستان پارس انجام دادم که راضی بودم همسرم هم تو مرکز ناباروری ابن سینا آزمایش اسپرم داد چون اونا تخصصشون سقط و اینجور چیزاس دقتشون خیلی بالاس 😊

#سوگلیِ_مامان👼
2706