2733
2734
عنوان

کیا پیش دکتر عباس افلاطونیان رفتند؟

| مشاهده متن کامل بحث + 34698 بازدید | 100 پست
ببخشید  دکتر افلاطونیان  چه موقع هایی بیمارستان لاله هستن

باید زنگ بزنی لاله نوبت بگیری . در ماه یکی دو روز میاد 

اگه منو دوس داری برای بارداری دو تا از عزیزانم یه صلوات بفرست 😍😍
سلام خوبی  عزیزم من باردار شدم  در کمال ناباوری 😍😍

سلام عزیزم مبارک باشه 

میشه منو هم راهنمایی کنی 

چه زمانی رفتین پیش دکتر افلاطونی

چه مدت طول کشید تاحامله شدین؟

هزینش چقدر شد؟وهرچی میدونین به من هم بگین🙏🙏🙏

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من اولین باری که رفتم ازمایش اسپرم برای همسرم نوشت وقتی از اون مطمئن شد مشکلی نداره سونو واژینال شدم ...

سلام

سونو واژینالم خود دکتر افلاطونیان انجام میدن یا ماماشون انجام میده دکتر میبینه؟

2728
دوستم سه قلو داره دکترش افلاطونیان بوده یزد ای وی اف شده بار اول جواب داده

چه جوری باید نوبت بگیرم برا دکتر افلاطونیان؟ 

میخام حتما دکترم افلاطونیان باشه؟ 

میشه زحم بکشین از دوستتون بپرسین

چه جوری باید نوبت بگیرم برا دکتر افلاطونیان؟  میخام حتما دکترم افلاطونیان باشه؟  میشه زح ...

دوستم گفت بیمارستان مادر یزد روزای زوج بوده زنگ بیمارستان میزده میگفتن فلان روز صبح بیاید نوبت بگیرید

دردم از یارست و درمان نیز هم
2738
سلام عزیزم مبارک باشه  میشه منو هم راهنمایی کنی  چه زمانی رفتین پیش دکتر افلاطونی چه مد ...

سلام ممنون من مدتی نمی اومدم سایت 

من یه جلسه رفتم پیشش و اونجا سونو کردند و شرح حال گرفتند و گفتند باردار میشی و برای سه ماه برام دارو نوشت 

اما من همون ماه باردار شدم قبل اینکه دارو هاشون رو مصرف کنم 

اگه منو دوس داری برای بارداری دو تا از عزیزانم یه صلوات بفرست 😍😍
سلام ممنون من مدتی نمی اومدم سایت  من یه جلسه رفتم پیشش و اونجا سونو کردند و شرح حال گرفتند و ...

سلام

ببخشید چطوری میشه نوبت گرفت از دکتر افلاطونیان؟

هرچی زنگ میزنیم اشغال!

تهران نمیان؟

سلام خانما جدیدا کسی نرفته پیش دکتر افلاطونیان شرایط نوبت گیری و مراحل تشخیص بیماری برای بیمار چطوری ...

سلام عزیزم .من رفتم .باید ساعت ۷ صبح اونجا باشید تا نوبت بدن برا مشاوره و بعد ملاقات با دکتر ....

برا منم دعا کنید تازه شروع کردم اول اسفند میرم برا سونو و تخم کشی .دعا کنید ذخیره تخمک خوب بشه 

سلام عزیزم .من رفتم .باید ساعت ۷ صبح اونجا باشید تا نوبت بدن برا مشاوره و بعد ملاقات با دکتر .... ...

سلام لطفا دقیق بهم میگی شرایط  چه طوریه وچه ازمایش های از اول میگیرن و شما چندساله منتظری برای مادر شدن

خدایا کمکم کن مادر بشم
2706