2737
2734
عنوان

بچه از چه سنی مرگ رو میفهمه؟ در مورد مرگ بهش چی بگم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 7614 بازدید | 85 پست
من ده سالم بود پدرم فوت شد  اولش بهمون نگفتن ولی با گریه های دیگرون فهمیدم چی به چیه اون سن مرد ...

عزیزم 😔😔

و من برای زندگی تو را بهانه میکنم .....😍😍😍💓💓🙌🙌

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام مامانا. مامانايي که نوزاد و کوچولو دارن، يه پست ديدم انواع لباس هاي نوزاد به همراه تخفيف ها و حراج هاي خوب زده بود.من ديدم خوشم اومد.گفتم اينجا لينکشو بزارم دوست داشتيد بريد ببينيد:

https://www.ninisite.com/discussion/topic/4424167/کدوم-قشنگه?postId=150002044

2728

تاقبل از فوت مادرزرگم که سی سالم بود قبرستان رو نگذاشته بودن ببینم.

فوت پدر م زن داداشم جمله زیبایی به دختر7ساله اش گفته بود

که باباجون فرشته شده رفته تو آسمونها

و قبرستون نیاوردش

ولی برای فوت مادرش نمیدونم برده بودش یا نه ...........بچش 12ساله بود......دختر من شیرخواره بود نمیتونستم برم

شهرت،قدرت و ثروت همه پوچ است و فانی   تنها محبت است که جاویدانست و باقی 

به نظر من تو سن کم چون  نمیتونن درک کاملی از مرگ داشته باشن نباید تو هیچ مراسم غمگینی شرکت کنن ... روحیه شون خراب میشه وکلی سوال میاد تو ذهنشون که شاید بی جواب بمونه وبا اون سوالای بی جواب بزرگ میشن و در اینده میشن یه فرد افسرده و ناامید از زندگی
باید تو فکر این بود که تا میتونیم تو مراسم هائی  مشارکتشون بدیم که شاد بودن و شاد زندگی کردن و یاد بگیرن
http://www.khoshkehchin.com/fa/GalleryCategory/0/گالری-تصاویر

2738

به نظرم هرگز نباید به بچه بگیم که خدا هرکسیو دوست داشته باشه میبره پیش خودش

چون ناخوداگاه تمایل به مرگ پیدا میکنن و دوس دارن خدا دوسشون داشته باشه

همین که بگیم آدما تا یه زمانی فرصت زندگی دارن به نظرم کافیه

سلام دوستان من یه سایت میشناسم به اسم متیس . مشاورانی  داره که به صورت رایگان مشاوره میدن از جمله مشاوره در مورد اختلالات رفتاری کودکان که میتونی مشکلات کودکت  رو بشناسی و بهش کمک کنی حتما به سایتش یه سری بزنید