2733
2734
عنوان

تربیت پسر بچه ها

558 بازدید | 3 پست

تربیت پسر خیلی سخته کیا دوتا پسر دارن ؟خیلی سخته دوتاشون پسر باشن

تعداد رای : 0
نظرسنجی
۳
0
0%
۳
0
0%

من خودم یه دونه دارم اما به نظرم محیط خیلی تاثیر داره و اینکه مقابل به مثل نشه باهاشون در کمال خونسردی باید باهاشون رفتار بشه نباید باهاشون لج کرد کارتون های مناسب ببینن بازی های رایانه ای اگه میکنن خشن نباشه

من خودم یه دونه دارم اما به نظرم محیط خیلی تاثیر داره و اینکه مقابل به مثل نشه باهاشون در کمال خونسر ...

به نظرم هر چقدر خنگ تر باشند پیشرفتشون و موفقیتشون بیشتر میشه البته خنگ تو اون چیزا همین که بفهمند چی به چیه تمرکز نمیمونه براشون تو فامیل ما خنگا بهترین داتشگاها قبول شدند ولی اونایی که چشم و گوششون باز شده بود دیگه درجا زدند 

حرف فیلم کارتون اینترنت بهتره براشون محدود بشه 

برعکس به نظرم به دخترا باید آگاهی بیشتر داد 

شکرت خدا

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

به نظرم هر چقدر خنگ تر باشند پیشرفتشون و موفقیتشون بیشتر میشه البته خنگ تو اون چیزا همین که بفهمند چ ...

منظور شما رو متوجه نشدم نمیدونم چه بررداشتی از حرف من کردین منظورم اینه تو محیط خشن نباشن اطرافشون ادمهای بداخلاقق نباشه 

2731