2726
عنوان

جلوگیری از ترک خوردن شکم در بارداری

| مشاهده متن کامل بحث + 80269 بازدید | 63 پست
بله هر تیوپش ۱۰ روز میموند یعنی در ماه سه تا میخریدم البته من کل شکم و ران ها و پشت کمرم رو باهاش چر ...

یعنی چیزی حدود ۲۵۰۰ تومن !!!! خب خیلی زیاده یهویی بعدزایمان میریم عمل زیبایی انجام میدم دیگه

خدایا به خاطر همه چییی ازت ممنونم(هرآنچه دادی و ندادی)
حتما حتما زودتر روغن زیتون و کرم ضد ترک رو شروع کن. حتی ب سینه ها و ران و بازوهاتم بزن.اگه زایمان ط ...

چشم گلم حتما میزنم راستی برای پرینه همینجوری بزنم بمونه یا باید ماساژ بدم با عرض پوزش ببخشیدا

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چشم گلم حتما میزنم راستی برای پرینه همینجوری بزنم بمونه یا باید ماساژ بدم با عرض پوزش ببخشیدا

ماساژ بده گلم.

چون باعث میشه پوست اون ناحیه منعطف بشه و موقع زایمان برش نخوره

حجاب یعنی زنده باد عشق ❤️(( از خانه قدم به دنیای بیرون بگذارید در حالی که زنانگی تان پشت در جامانده است، تا انسانی در جمع حضور یافته باشد و اندیشه و گفتار و رفتار او مورد توجه و احترام قرار بگیرد نه جلوه‌های زیبای جسم و زنانگی‌ اش.(امام موسی صدر)))
2728
ایشالا به سلامتی زایمان کنی عزیزم منم از چرب شدن لباسام بدم میاد واسه همین تا امروز نزده بودم ولی چا ...

ماستلا چیه؟!هیدرودرم میدونی قیمتش چقدره؟!باید بگیم کرم ضد ترک هیدرودرم میخوایم؟!

عیییین من البته برا من فهلا ترک برنداشته😂منم منتظرم کمی روعن جذب بشه بعد لباسمو بکشم (شوهری زد)

اره واقعا لکه روغن از رولباس پاک نمیشه حتی باشستشو...بنظرم مردا که ماساژ میدن یجور پیوند عاطفی بین اونها وبچه هاشون برقرار میشه

ماستلا چیه؟!هیدرودرم میدونی قیمتش چقدره؟!باید بگیم کرم ضد ترک هیدرودرم میخوایم؟!

ماستلا مارک یه کرم ضد ترکه هیدرو درم هم همینطور،هیدرو درم ارزون تر از ماستلاست ،بله باید بگیم کرم ضد ترک هیدرودرم میخوام 

من از اولین روزی ک متوجه بارداریم شدم بعد هر بار حمام لوسیون وازلین میزدم عالی بود شکمم حتی یه ترک ه ...

همون منظورتون وازليني هست كه از داروخانه ها ميخريم ديگه 

لوسيونش قرق ميكنه ؟

باردار نيستم تيكر تولد چهار سالگي پسرم♥️🧿♥️♥️
سلام خوبی گلم؟ هنوز هستی؟ ببخشید چکار کردی بالاخره برای ترکا وقتی شروع کردی دیگ ترک نخورد شکمت؟ اون ...

سلام عزیزم من الان دومیو باردارم کرم ماستلا زدم کل شکمم ترکه اصلا فرقی نکرد واسه این یکی دیگه کاری نکردم

سلام عزیزم من الان دومیو باردارم کرم ماستلا زدم کل شکمم ترکه اصلا فرقی نکرد واسه این یکی دیگه کاری ن ...

منم بارداری اولمه از پایین ترک خورد دیگه

میگم بعد ازبارداریت ترکا چطور شد خیلی به چشم میاد؟؟

..
منم بارداری اولمه از پایین ترک خورد دیگه میگم بعد ازبارداریت ترکا چطور شد خیلی به چشم میاد؟؟

بعد از بارداری دیگه لاغر شدم ترکام خیلی به چشم نمیومدو قرمز نبود و پوستم جمع شده بود دوباره چاق که شدم ترکا معلوم شد اما چاره ای نیس ایشالا بعدا میریم لیزر درست میشه

2706