2726
عنوان

جلوگیری از ترک خوردن شکم در بارداری

80045 بازدید | 63 پست

سلام دوستای خوبم من 29 هفته ام یک هفتس که یه ترک قرمز روی شکمم افتاده میترسم بیشتر شه راه حلی دارید؟ممنون میشم راهنماییم کنید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

عزیزم بایدزودترروغن زیتون وکرم مخصوص میزدی

البته الانم دیرنشده

هرشب بدون استثنابزن 

روزم تکرارکنی بازم چه بهتر

من تکه ای از پازل خداوندم،میدانم آفریدگاری دارم که همیشه بوده،همیشه هست،رهایم نمی کند،عدم درقاموس پروردگارم واژه ای بی معناست...من قطعه ای اززندگانیم،تکه ای از پازل هستی،خدایم مرا آفریده تا آینه ی او شوم..آفریده تا جان ببخشم،امید دهم،من تکه ای از پازل زندگی هستم،اگر خود را گم کنم همه چیز وهمه کس ناقص می مانند.من باید آگاهانه زندگی کنم تا پازلی که خدا چیده بر هم نریزد.❤👨👦👶👼❤

کلا چرب کردنش خوبه اما من به این نتیجه رسیدم که پوستها با هم فرق میکنن.واقعا بستگی داره پوست ادم چه مدلی باشه.ما داشتیم دوتاخواهر که یکیشون انگار نه انگار حاملگی داشته اون یکی پر از رد ترک بارداری

Never argue with stupid people,because they will drag you down to their level and then beat you with experience.

حتما حتما زودتر روغن زیتون و کرم ضد ترک رو شروع کن.

حتی ب سینه ها و ران و بازوهاتم بزن.اگه زایمان طبیعی میخای، به پرینه ات هم بزن..

ضرررنداره ک.حداقل تلاش خودتو بکن ک ترک نخوره

حجاب یعنی زنده باد عشق ❤️(( از خانه قدم به دنیای بیرون بگذارید در حالی که زنانگی تان پشت در جامانده است، تا انسانی در جمع حضور یافته باشد و اندیشه و گفتار و رفتار او مورد توجه و احترام قرار بگیرد نه جلوه‌های زیبای جسم و زنانگی‌ اش.(امام موسی صدر)))
اگه اینجوری باشه که حتما میگیرم منم،از چه زمانی شروع کردید به مصرف؟

از ٥ ماهگي شروع كردم.ماستلا هم خوبه ولي من ايراني هيدرودرم گرفتم راضي بودم.از چربي روغن زيتون بدم ميومد

2706