2726
عنوان

چه زمانهایی رو شنیدید که باردار نشید؟؟!!

| مشاهده متن کامل بحث + 47175 بازدید | 35 پست
مرسی خانومای گل.ببینین من فقط دارم نظر شماهارو میپرسم و نه میگم کدوم خوبه کدوم بده.فقط میخوام کسی که قبول داره یا ردش میکنه اگه میشه با دلیل علمی بگه.و یه نکته دیگه
جدیدا علم داره به حقایق طب سنتی پی میبره.شاید بعدها کشف بشه که بچه هایی که نطفه شون غیر از این شبهاست مثلا یا باهوش ترند یا آرومتر.
نمی دونم شاید، شاید هم نه!!!

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دوستان یه سوال دارم اینکه هزاران نوزاد هرروز بدنیا میاد چه ربطی داره به اینکه ما مسائل علمی رو رعایت نکنیم؟آیا این معنیش وسعت دیده؟یعنی ائمه ی ما دیدشون وسیع نبوده که اینارو گفتن ولی ما دیدمون وسیعه؟ من نمیفهمم چرا وقتی صحبت از رژیم سلامت باشه هیچکس از زندگی گریزون نمیشه وهمه اونو قبول دارن
یکی از فانتزیام اینه که انگشتمو بذارم تو دست کوچولوت,تو هم محکم بگیریش....
اما وقتی کسی میخواد نکته های ظریفی رو که اگر امامان ما نبودن حالا حالاها کسی کشف نمیکرد رعایت یا گوشزد کنه یه هو ملت دین گریز میشن؟؟؟ نمیبینید چقد سقط و بارداری پوچ و نارسایی تو حاملگیا داره زیاد میشه؟
2728
رعایت این مسائل حتی برای اونایی که پریود منظم دارن مشکلی نداره و شما با رعایتش اونقد محدود نمیشین که دوره به دوره حامله نشین!تنها موارد مهم اینه که اول و وسط و آخر ماه قمری غیر از شب اول ماه رمضان که مستحبه نباشه واگر شب چهارشنبه هم نباشه بهتره بین اذان صبح تا طلوع آفتابم نباشه فقط همین,اگر اینا مهم نباشه پس چرا انسان هر ماه جسم و خلقش بصورت پریودیک متفاوت میشه وچرا شبها دردهای بدن وبیماریها بیشتر آزارمون میده وشدید میشه اینا همش تاثیر شرایط جو بر بدن رو نشون میده ممکنه با رعایت اینام یه مشکلاتی واسه کسی بوجود بیاد اما دلیل نمیشه که ما هردنبیل اقدام کنیم حداقل اونموقع خیالت از بابت رعایت وظیفه خودت راحته میگی خودم بی دقتی نکردم ایشالا همه نوزادای خوب و خوشگل بدنیا بیارن
در ساعات اولیه شب-هنگام کسوف خسوف وبادهای تندوزلزله(البته اگه موقع زلزله کسی پیدا بشه ..هههه)-اشعه گ ...

سلام من شوهرم شب کاره تا15بهمن وبعدش من پریودمیشم وبعدشم میخوره ب اخرای ماه وکلاتخمک گذاریای من همش توشب کاریشه اگه توی روز رابطه داشته باشیم بده بخدامن ازاسترس دارم غش میکنم دکترم گفته بایدیروزدرمیون رابطه داشته باشم ولی بااین اوضاع نمیدونم چیکارکنم😢😢

ترو خدا به این وقت ها توجه کنیدکاش خودمم کاملاددقت میکردم,من پسرم بیش فعاه,کلی فکر کردم که چرا بچه من اینطور شده و تنها دلیلی که پیدا کردم و مطمعنم,نزدیکی تو وسط ماه بود که از شانسممن بد بخت سه شنبه هم,و دقیقا هم از روزش مطمعنم چون همسرم اون شب از ماموریت برگشته بود و تاریخش دقیقا یادمه

اینکه گفتن این ایام مکروهه برا نزدیکی تو اون شبها گفتن نه انعقاد نطفه و لقاح.یعنی نزدیکی نباید تو اون شبها باشه لقاح مهم نیست تو چه شبی باشه چون زمان لقاح قابل پیش بینی نیست و اسپرم هم که تا شش روز میتونه زنده بمونه پس تا شش روز بعد از نزدیکی اگه تخمک آزاد بشه احتمال بارداری هست  و اون زمان نزدیکی هست که به اختیار ماست .والا من خودمم الآن ۵ ماهه که به ایام قمر در عقرب و بعدشم به آخر و اول ماه برخورد میکنم و تا الآن صبر کردم تازه من صبر کردم و یه شب قبل و بعدشم احتیاط کردم الآنم منتظرم ببینم تخمک گذاری تو این ماه چطور میشه شما دو شب قبل از این ایام که اقدام کنید بازم شانس بارداری زیاده .یه صدقه هم کنار بگذارید و دو رکعت نماز  طلب فرزند  سالم و صالح بخونید به خدا توکل کنید و به ائمه هدی متوسل بشید.چند بار آیت الکرسی بخونید از خدا بخواین هیچ چیزی رو نطفه و فرزند شما اثر منفی متوجه نذاره حتی اگر کراهتی هم باشه رفع میشه به امید خدا   

خدایا ما رو با چیزی که طاقتشو نداریم امتحان نکن🙏
سلام به دوستان گل.گروهی رو میشناسید که قصدبارداری تو سال ۹۷ رو داشته باشن بی زحمت بمن معرفی کنین 🤗

من تو اقدامم...

در انتظار ماه سومه اقدام می کنم ان شالله این ماه نتیجه بده

دردم از یارست و درمان نیز هم
سلام به دوستان گل.گروهی رو میشناسید که قصدبارداری تو سال ۹۷ رو داشته باشن بی زحمت بمن معرفی کنین 🤗

سلام منم در ماه دوم اقدام هستم .خیلی جاها خونده بودم که اقدام در ماه رمضان حاصلش فرزندصالح و با تقوا میشه ولی واسه ما که نشد .این ماه هم دوباره اقدام کردیم تا ببینیم چی میشه

منم با نظر دیانا و نگی موافقم. همین الانشم که بعضیا انقد دم از علم میزنن. علم از خیلی جنبه ها تازه به دلایل سخنان امامان و پیامبران رسیده. به نظر من که رعایت کردن این سری مسایل که مربوط به جونه یه انسانه که تو مسئولش هستی، وظیفه ی هر مادریه. لذا که رعایت کردنشم چیزی از آدم کم نمیکنه اما رعایت نکردنش ممکنه 

2706