2733
2734
عنوان

تاپیک جامع انواع دعا و ذکر

| مشاهده متن کامل بحث + 6660 بازدید | 76 پست
سلام. مشکلات من خیلی زیادن خیلی زیاد از همه نظر  و همه چیز .. اما جیزی که این مشکلات رو برام بد ...

عزیزم ختم 35روزه سوره واقعه بردار از روز شنبه شروع میشه به مدت 5هفته هر بار سه مرتبه.

هرکی امضام رو دید اگه دلش خواست یه صلوات برا درس شدن کارمون بفرسته🙏ممنون💚💚💚 ای سبب‌ساز اسباب و ای گشاینده درها، بگشای برای ما درها را و آسان گردان بر ما حساب را و آسان کن بر ما عقاب [سختی‌ها] را، خداوندا اگر روزی من و روزی عیالم در آسمان است پس فرودش آور و اگر در زمین است پس خارجش گردان و اگر در زمین و در جای دوری است نزدیکش گردان و اگر نزدیک است آسانش گردان و اگر آسان است پس زیادش گردان و اگر زیاد است پس جاودانه‌اش گردان و اگر جاودانه است پس پاکیزه‌اش گردان و اگر پاک است پس برای من در آن برکت قرار ده و اگر موجود نیست موجودش گردان، با وجودبخشی خود و یکتایی خود که همانا بر هر چیزی توانایی و اگر در دستان خلق شرور توست  آن را از دستش بگیر و آن را به من منتقل کن هر جا که باشم و مرا به‌سوی آن منتقل نکن آنجا که آن هست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من اینقدر نماز خوندم اینقدر دعا خوندم اینقدر صلوات فرستادم اصلا هیچکدوم جواب نمیده 😐😐😐😐 فقط و فقط سرنوشت و خواست خدا مهمه 

اصلا احتیاجی به دعا و اینجیزا نیس به نظرم خدا خودش بخواد میده نخوادم نمیده ک نمیده ک نمیده 

2728
من اینقدر نماز خوندم اینقدر دعا خوندم اینقدر صلوات فرستادم اصلا هیچکدوم جواب نمیده 😐😐😐😐 فقط و فق ...

اصلا هم اینطور نیست ...گلم قرار نیست همیشه هم خواست ما باشه ...یه بچه دوساله خودشو هم بکشه که بذارن بپره تو چاه بنظرت بزرگتراش گوش میدن؟ میگن بچه خودشو کشت بذارین بپره🤔

یه وقت حاجتت برآورده میشد درمونده تر میشدی

خدایا شکرت❤
من اینقدر نماز خوندم اینقدر دعا خوندم اینقدر صلوات فرستادم اصلا هیچکدوم جواب نمیده 😐😐😐😐 فقط و فق ...

خب عزیزم ایمان نداری نیا و بقیه رو هم سرد نکن.خدا که بدخواهت نیست یا صلاحت نیست یا داره بهترش رو برات اماده میکنه مطمن باش این صلوات ها یه جا به دادت میرسه که خودتم نمیدونی از کجاست

هرکی امضام رو دید اگه دلش خواست یه صلوات برا درس شدن کارمون بفرسته🙏ممنون💚💚💚 ای سبب‌ساز اسباب و ای گشاینده درها، بگشای برای ما درها را و آسان گردان بر ما حساب را و آسان کن بر ما عقاب [سختی‌ها] را، خداوندا اگر روزی من و روزی عیالم در آسمان است پس فرودش آور و اگر در زمین است پس خارجش گردان و اگر در زمین و در جای دوری است نزدیکش گردان و اگر نزدیک است آسانش گردان و اگر آسان است پس زیادش گردان و اگر زیاد است پس جاودانه‌اش گردان و اگر جاودانه است پس پاکیزه‌اش گردان و اگر پاک است پس برای من در آن برکت قرار ده و اگر موجود نیست موجودش گردان، با وجودبخشی خود و یکتایی خود که همانا بر هر چیزی توانایی و اگر در دستان خلق شرور توست  آن را از دستش بگیر و آن را به من منتقل کن هر جا که باشم و مرا به‌سوی آن منتقل نکن آنجا که آن هست
اصلا هم اینطور نیست ...گلم قرار نیست همیشه هم خواست ما باشه ...یه بچه دوساله خودشو هم بکشه که بذارن ...

عزیزم نمیشه ک همه چیز به صلاح ادم‌نباشه 

اخه همه چیز با هم 

کار پیدا نکردن با داشتن مدارک بالا 

ازدواج نکردن خودت و خواهرت ما ۴ تا خواهریم سن من که کوچیکم ۲۹ ساله  

داشتن برادر ( خدا میدونه که ما چقدر خفت کشیدیم خانوادگی سر همین برادر نداشتن دیگه نگم از پدر و مادرم ک چقدر سختی کشیدن  )

فوت شدن پدر 

ورشکستگی و .....

عزیزم نمیشه ک همه چیز به صلاح ادم‌نباشه  اخه همه چیز با هم  کار پیدا نکردن با داشتن مدار ...

اون فکری که داری و کنار بذار و دوباره تلاش کن براهمه ی چیزایی که مدنظرته...یه وقتایی صلاح چیز دیگه است ...برای ازدواجتون ذکرهایی که اینجا گفته شده رو بخون ...انشالله حاجت روا بشی و این فکرت تغییر کنه و خودت بیای نظر خودت رو ریپ بزنی و بگی کارم حل شد

خدایا شکرت❤
2738
خب عزیزم ایمان نداری نیا و بقیه رو هم سرد نکن.خدا که بدخواهت نیست یا صلاحت نیست یا داره بهترش رو برا ...

باشه نمیام شما سرد نشووووو ببخشید

امیدوارم از این حکمتا و صلاح ها زیاد ببینی تو زندگیت ببینم بازم این حرفارو میزنی 

باشه نمیام شما سرد نشووووو ببخشید امیدوارم از این حکمتا و صلاح ها زیاد ببینی تو زندگیت ببینم بازم ا ...

منی که پیشتم چله زیارت عاشورام و حدیث کسام تازه تموم شد نه تنها یه خواستم نرسیدم بلکه بدتر شد ولی یه روز ناراحتی کردم و بلند شدم چون مسلمانم و کتاب خدا رو قبول دارم تو اون خوندم که خدا جز خوبی ما بنده هاش نمیخواد و اون چیزهایی میدونه که ما نمیدونیم چه بسا با ندادن این یه چیز بهتری بهم داد.نا امیدی افت ادمی هستش باید همیشه به دستای خدا خیره بشیم.من برات بد نخواستم دلت رو با بندگان خدا صاف کن دوست خوبم

2706